Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
XIAOMI Redmi Note 9, 128GB, 4GB RAM, Dual SIM, Polar White
Oferte fierbinți
Telefon XIAOMI
Redmi Note 9

PERFORMANTA PUTERNICA
XIAOMI Redmi Note 9 este echipat cu un procesor octa core de inalta performanta cu o frecventa de 2.0GHz si o frecventa a procesorului grafic de 1000MHz pentru o performanta imbunatatita in jocurile pe care le joci.

AUTONOMIE MARE - INCARCARE RAPIDA
Cu bateria de 5020mAh te poti bucura de puterea de care ai nevoie peste zi. Impreuna cu incarcarea rapida de 18W, il poti reincarca foarte rapid.

MAI MULT DECAT CLARITATE
Cu camera principala de 48MP poti captura toate momentele tale care conteaza, iar camerele ultra wide, macro si depth te ajuta sa obtii imaginile cele mai bune.





PANORAMA SI CLARITATE
Camera de 8MP Ultra Wide, cu un unghi de vizualizare de 118°, iti permite sa ai o perspectiva mai buna a scenei capturate.

DEPTH
Senzorul Depth de 2MP te ajuta sa estompezi fundalul pentru portrete superbe.

Putin mai aproape
A little closer
With close distance, 2MP macro camera can also help you capture clear photos.

Take a selfie
13MP AI front camera, a picture-prefect selfie camera, supporting portrait mode, AI beautify, short film shooting, making your shots more striking and customizable to your personal preference.



SCANNER PORTABIL
Foloseste-ti telefonul pentru a scana documente.

DotDisplay de 6.53" FHD+ echipat cu Corning Gorilla Glass 5, fara Notch
Spatele este colorat printr-un proces complex, astfel ca dupa 30 de proceduri complicate, partea din spate capata design-ul colorat si transparent.


Caracteristici generale
| Model | REDMI NOTE 9 |
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| SIM | Nano |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | LTE |
Ecran
| Tip ecran | IPS LCD |
| Dimensiune ecran (inch) | 6.53 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 2340 x 1080 |
| Alte specificatii ecran | FHD+, DotDisplay, 395 ppi, Raport 19,5: 9, Multitouch, Corning Gorilla Glass 5, Luminozitate 450nit, NTSC:84%, TÜV Rheinland |
Memorie
| Capacitate stocare | 128 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Slot card | microSD |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Procesor | MediaTek Helio G85 |
| Frecventa (GHz) | 2 x 2.0 GHz Cortex-A75 & 6 x 1.8 GHz Cortex-A55 |
Foto video
| Camera principala | Cvadrupla |
| Rezolutie (Mp) | 48MP (Wide) f/1.8, 1/1.2", 0.8µm, PDAF, AI + 8MP (Ultra Wide) f/2.2, 118°, 1/4.0", 1.12µm + 2MP (Macro) f/2.4, AF + 2MP (Depth) f/2.4 |
| Rezolutie fotografie | 8000 x 6000 |
| Rezolutie video | 3840 x 2160 pixeli@30fps |
| Blitz | LED |
| Facilitati | Marcaje geografice, Autofocus, HDR, Panorama, Detectie faciala, Digital zoom |
| Selfie Camera | 13MP, f/2.3, 29mm (normal), 1/3.1", 1.12µm, Rezolutie imagine: 4224 x 3136 pixeli, Rezolutie video 1920 x 1080 pixeli, 30 fps Recunoastere faciala |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | Android 10 |
| Altele | MIUI 11 |
Date
| Viteza date | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| GPS | GPS: + A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | 2.0 USB Type-C |
| NFC | Da |
Sunete
| Difuzor | Da |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Ambient light sensor, Busola digitala, Giroscop, Infrared Sensor, Senzor de amprenta, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
Baterie
| Fast Charging | Da |
| Capacitate baterie (mAh) | 5020 |
| Baterie | Li-Polymer |
Altele
| Culoare | Alb |
| Dimensiuni (L x A x I mm) | 162.3 x 77.2 x 8.9 |
| Greutate (g) | 199 |





