Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
MOTOROLA Moto G8 Plus, 64GB, 4GB RAM, Dual SIM, Crystal Pink
Oferte fierbinți

FOTOGRAFII PERFECTE
Senzorul de 48MP al moto g8 plus cu autofocalizare pune subiectul in evidenta. Modul Night Vision ajuta la realizarea de fotografii luminoase, in culori vii, fie zi, fie noapte.
VIDEOCLIPURI IMPRESIONANTE
Obiectivul Ultra-Wide Angle cu FOV de 117° iti permite sa incadrezi in cadru de 4 ori mai multe elemente. In plus, ai si stabilizare automata imbunatatita. Totul pentru a filma mai comod, cu telefonul in pozitie verticala, iar apoi redai videoclipurile pe tot ecranul, intorcand telefonul in pozitie orizontala.

Cu Modul Night Vision surprinzi detalii uimitoare si culori vii care se pierd de obicei in cazul fotografiilor realizate noaptea.

Optimizeaza fotografia ta cu ajutorul camerei cu inteligenta artificiala, care selecteaza modul sau setarile potrivite in functie de cadrul sau portretul pe care vrei sa-l surprinzi.

Camera cu AI genereaza automat o a doua imagine, pornind de la fotografia originala. Ulterior poti sa o alegi pe cea preferata.

Obtii fotografii de grup perfecte; iar atunci cand toate persoanele din cadru zambesc camera cu AI surprinde acest lucru si realizeaza fotografia.

Surprinde imagini de calitate profesionala datorita inteligentei artificiale, care adauga efecte de iluminare deosebite pe chipul subiectului tau.

Poti realiza imagini alb negru cu o pata de culoare si astfel sa adaugi stralucire si sa scoti in evidenta ceea ce conteaza.
SELFIE-URI LUMINOASE
Oriunde si oricand poti obtine selfie-uri perfecte. Moto g8 plus are un senzor de 25MP care surprinde fiecare detaliu chiar daca lumina este puternica. Iar tehnologia Quad Pixel ofera o sensibilitate de 4 ori mai mare la lumina atunci cand faci fotografii in conditii de iluminozitate redusa.

DISPLAY MARE SI SUNET PUTERNIC
Pe noul moto g8 plus vezi la o calitate inalta videoclipurile tale datorita ecranului imens Max Vision FHD+ de 6.3". De asemenea, poti urmari filmele si serialele preferate fara sa depui mult efort pentru a te crede in mijolcul actiunii. Si chiar daca urmaresti videoclipuri, te joci sau asculti muzica, difuzoarele stereo cu tehnologie Dolby te vor surprinde cu un sunet puternic si clar, plus 50% mai mult bass.

40 ORE AUTONOMIE
Telefonul MOTOROLA moto g8 plus va ofera o baterie de 4000mAh - te ajuta sa fii conectat toata ziua, iar daca te grabesti, o incarcare de 15 minute iti asigura 8 ore autonomie, datorita sistemului de incarcare TurboPower.

ULTRA RAPID
Poti sa te bucuri de aplicatiile, jocurile si filmele tale preferate cu moto g8 plus care este extrem de rapid datorita procesorului ocata-core Qualcomm Snapdragon 665, memoriei RAM de 4GB DDR4.

Caracteristici generale
| Model | MOTO G8 PLUS |
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| SIM | Nano |
| Retea 2G | Banda GSM 2/3/5/8 |
| Retea 3G | Banda WCDMA 1/2/4/5/8/19 |
| Retea 4G | Banda LTE FDD 1/2/3/4/5/7/8/18/19/20/26/28, Banda LTE TDD 38/40/41 |
Ecran
| Tip ecran | IPS |
| Dimensiune ecran (inch) | 6.3 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1080 x 2280 |
| Alte specificatii ecran | FHD+, 401ppi, Notched, Panda glass, Culori 16M, Display Max Vision |
Memorie
| Capacitate stocare | 64 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Slot card | microSD |
| Capacitate maxima card memorie | 512 GB |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Procesor | Snapdragon 665 |
| Frecventa (GHz) | Quad Kryo Gold @ 2.0 GHz Quad Kryo Silver @ 1.8 GHz |
| Procesor grafic | Adreno 610 |
Foto video
| Camera principala | Cvadrupla |
| Rezolutie (Mp) | 48MP, f/1.7, Quad Pixel, 1,6 µm + 5MP Depth, f/2.2, 1,12 µm + 16MP Camera de actiune, f/2.2, Quad Pixel, 2,0 µm, Video Ultra-Wide Angle, FOV 117° |
| Blitz | LED |
| Focus | PDAF |
| Facilitati | Burst shot, Auto HDR, temporizator, zoom de inalta rezolutie, mod Night Vision, optimizarea fotografiilor, filtru Live, iluminare portret, compozitie inteligenta, functie de detectie a zambetului, cinemagraf, mod Portret, mod Decupare, panorama, mod Manual, format RAW pentru fotografii, fotografii active, pata de culoare, cea mai buna fotografie, filmare slow motion, timelapse, hyperlapse, stabilizare video electronica, integrare cu Google Lens, Video Camera principala 48MP: UHD (30fps), FHD (120/60/30fps), 720P(240/30fps) Video Camera de actiune (16MP): FHD (120/60/30fps), HD (30fps) |
| Zoom | digital (8x foto / 8x video) |
| Selfie Camera | 25MP, f/2.0, Quad Pixel, 1,8 µm, Blit Display, Auto HDR, infrumusetare portret, functie de detectie a zambetului, cinemagraf, iluminare portret, selfie de grup, pata de culoare, filtru Live, fotografii active, selfie printr-un simplu gest, slow motion |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | 9.0 |
Date
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, 2,4 GHz + 5 GHz, hotspot Wi-Fi |
| Bluetooth | 5.0 |
| GPS | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| USB | Type C |
| NFC | Da |
| Radio | Da |
Sunete
| Detalii sunete | Stereo, 2 microfoane, Dolby Audio |
| Difuzor | Da |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Ambient light sensor, E - Compass, Giroscop, Sensor Hub, Senzor Bio, Senzor de amprenta, Senzor de proximitate, Senzor ultrasonic |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
Baterie
| Fast Charging | Da |
| Capacitate baterie (mAh) | 4000 |
| Baterie | Li-Ion, incarcare in 120 min, 15 minute incarcare pentru 8 ore autonomie |
Altele
| Culoare | Roz |
| Dimensiuni (L x A x I mm) | 158,35 x 75,83 x 9,09 |
| Greutate (g) | 188 |
Garantie
| Garantie comerciala | 24 luni |
| Garantie de conformitate | 24 luni |





