Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
SONY Xperia L4, 64GB, 3GB RAM, Dual SIM, Black
Oferte fierbinți
Caracteristici generale
| Model | XPERIA L4 |
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| SIM | Nano |
| Retea 2G | GSM GPRS/EDGE (benzile 850, 900, 1.800, 1.900) |
| Retea 3G | UMTS HSPA+ (benzile 1, 2, 5, 8) |
| Retea 4G | Cat6 (benzile 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 20, 40) |
Ecran
| Tip ecran | LCD |
| Dimensiune ecran (inch) | 6.2 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1680 x 720 |
| Alte specificatii ecran | Raport aspect 21:9, HD+ |
Memorie
| Capacitate stocare | 64 GB |
| Memorie RAM | 3 GB |
| Slot card | microSD |
| Capacitate maxima card memorie | 512 GB |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Procesor | Mediatek MT6762 |
Foto video
| Camera principala | Tripla |
| Rezolutie (Mp) | 13MP F2.0, 1/3", distanta focala 26mm, FOV 76° + 5MP F2.2, 1/5", distanta focala 17mm, FOV 117° + 2MP F2.4, 1/5" |
| Facilitati | Fotografii in format HDR (High Dynamic Range), LED, blit foto, lumina foto, lumina video, zoom digital de pana la 4x, fotografiere in serie de pana la 10 cadre/s, panorama, efect bokeh, Stabilizare video |
| Selfie Camera | 8MP f2.0, 1/4", FOV 78°, Blit afisaj, fotografii in format HDR (High Dynamic Range), Portret selfie |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | 9 Pie |
Date
| WLAN | IEEE 802.11a/b/g/n (2,4 GHz)/n (5 GHz) |
| Bluetooth | 5.0 |
| GPS | A-GNSS (GPS + GLONASS) |
| USB | Type C |
Sunete
| Difuzor | Da |
Informatii suplimentare
| Senzori | Senzor de amprenta |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
| Aplicatii | Google Cast |
Baterie
| Fast Charging | Da |
| Capacitate baterie (mAh) | 3.580 |
Altele
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (L x A x I mm) | 159 x 71 x 8,7 |
| Greutate (g) | 178 |
Garantie
| Garantie comerciala | 24 luni |
| Garantie de conformitate | 24 luni |





