Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
MEIZU M8, 64GB, 4GB RAM, Dual SIM, Black
MEIZU M8

Corp mai mic, camp de vizualizare mai larg
Telefonul MEIZU M8 reproduce culorile, facand fiecare fotografie sa prinda viata. Luminozitatea permite o utilizare usoara chiar si in exterior.

Octa core + 4GB RAM
Procesorul octa core de 2 GHz cu 8 nuclee iti satisface nevoile zilnice dar va merge si rapid la jocuri si sistemul va rula mai usor.

Senzor de amprenta
Poti debloca telefonul in 0.2 secunde

Capacitate mare a bateriei
Telefonul MEIZU M8 are o baterie de 3100 mAh iar Flyme 7 optimizeaza consumul de energie.

Bokeh
Camera duala de 12 MP + 5 MP va permite sa faceti fotografii bokeh magice, chiar si in lumina slaba.




AI beautification
Camera frontala de 5MP impreuna cu algoritmul ArcSoft AI beautification te ajuta sa faci selfie-uri cu o culoare mai naturala a pielii si culori vii.

Caracteristici generale
| Model | M8 |
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| SIM | Nano |
| Retea 2G | B2/B3/B5/B8 |
| Retea 3G | WCDMA: B1/B2/B4/B5/B8,TD-SCDMA: B34/B39, CDMA: BC0 |
| Retea 4G | FDD-LTE: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B20, TD-LTE: B40 |
Ecran
| Dimensiune ecran (inch) | 5.7 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 720 x 1440 |
| Alte specificatii ecran | raport aspect 18:9, contrast ratio 1000 : 1, 282ppi, 450cd/m², Multitouch in 5 puncte, 83% NTSC color gamut, sticla 2.5D |
Memorie
| Capacitate stocare | 64 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Slot card | microSD |
| Capacitate maxima card memorie | 128 GB |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Procesor | MT6762, Helio P22 |
| Frecventa (GHz) | 4*A53 2.0GHz+4*A53 1.5GHz |
| Procesor grafic | PowerVR GE8320 |
Foto video
| Camera principala | Duala |
| Rezolutie (Mp) | 12MP, f2.2, 1.25um, PDAF, 5-element lens + 5 MP, ƒ/1.9, 4-element lens |
| Blitz | Da |
| Facilitati | Portrait bokeh mode, Continuous shooting, Panorama mode, Dual color temperature dual flash |
| Selfie Camera | 5MP, f1.9, 4-element custom lens, ArcSoft beautification selfie algorithm, Face AE |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | 8,1 |
| Altele | Flyme 7 |
Date
| WLAN | 802.11a/b/g/n, 5 GHz, 2.4 GHz |
| Bluetooth | 5.0, BLE |
| GPS | GPS, GLONASS |
Sunete
| Detalii sunete | ArcSoft multi-frame noise reduction algorithm |
| Difuzor | Da |
Informatii suplimentare
| Senzori | Ambient light sensor, E - Compass, Giroscop, Recunoastere faciala, Senzor de amprenta, Senzor de proximitate, Senzor gravitational, Touch sensor |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
| Browser | HTML5 |
Baterie
| Wireless Charging | Nu |
| Fast Charging | Nu |
| Capacitate baterie (mAh) | 3100 |
Altele
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (L x A x I mm) | 72.7 x 147.5 x 8.1 |
| Greutate (g) | 159 |
Garantie
| Garantie comerciala | 24 luni |
| Garantie de conformitate | 24 luni |






