Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
XIAOMI Redmi 8, 64GB, 4GB RAM, Dual SIM, Onyx Black
CAMERA DUALA 12MP + 2MP
Camera de 12MP te ajuta sa capturezi imagini incredibile oriunde te afli.

CAMERA SELFIE
Captureaza selfie superbe cu camera de 8MP a telefonului XIAOMI Redmi 8.

BATERIE 5000MAH
Redmi 8 are o baterie masiva de 5000mAh pentru ca tu sa faci mult mai multe decat pana acum. Fa fotografii mai multe, joaca-te mai mult jocurile preferate, priveste mai multe video fara sa-ti faci griji sa-ti incarci telefonul.

6.22" HD LCD DISPLAY NOTCHED
XIAOMI Redmi 8 va ofera un ecran masiv cu un design Notched. Display-ul imersiv este perfect pentru o calitate mai buna a imaginii si pentru o experienta de vizualizare imbunatatita. Ecranul mare va permite sa faceti multitasking cu optiunea de ecran split.

AURA MIRROR DESIGN
Design-ul Aura Mirror ofera un adevarat aspect premium telefonului XIAOMI Redmi 8.

PERFORMANTA UNUI CAMPION
XIAOMI Redmi 8 dispune de un procesor octa-core Qualcomm Snapdragon 439 care permite sa faci multitasking si sa schimbi rapid intre aplicatii. Poti viziona filme si continut HD sau sa te joci filme HD cu usurinta.


Caracteristici generale
| Model | REDMI 8 |
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| SIM | Nano |
| Retea 2G | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Retea 4G | LTE |
Ecran
| Tip ecran | IPS LCD |
| Dimensiune ecran (inch) | 6.2 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 720 x 1520 |
| Alte specificatii ecran | 270ppi, Multitouch, Notch Display, Contrast Ratio: 1500:1, NTSC ratio: 70.8%, Sticla 2.5D |
Memorie
| Capacitate stocare | 64 GB |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Slot card | microSD |
| Capacitate maxima card memorie | 512 GB |
Procesor
| Tip procesor | Octa Core |
| Procesor | Qualcomm SDM439 Snapdragon 439 (12 nm), Cortex-A53 |
| Frecventa (GHz) | 2 x 1.95 GHz + 6 x 1.45 GHz |
| Procesor grafic | Adreno 505 |
Foto video
| Camera principala | Duala |
| Rezolutie (Mp) | 12MP, ƒ/1.8, 1/2.55", 1.4μm 1.4µm + 2MP |
| Rezolutie fotografie | 4032 x 3024 |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 |
| Senzor imagine | Sony IMX363 |
| Blitz | LED |
| Focus | Dual pixel PDAF |
| Facilitati | Marcaje geografice, Autofocus, HDR, Panorama, Detectie faciala, Digital zoom |
| Selfie Camera | 8MP, ƒ/2.0, 1.12µm, Rezolutie foto 3264 x 2448, Rezolutie video 1280 x 720, Recunoastere faciala |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | 9.0 (Pie) |
| Altele | MIUI 10 |
Date
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiFi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| GPS | GPS: + A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | 2.0 USB Type-C (On-The-Go) |
Sunete
| Difuzor | Da |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Busola digitala, Infrared Sensor, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
Baterie
| Fast Charging | Da |
| Capacitate baterie (mAh) | 5000 |
| Baterie | Li-Polymer |
Altele
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (L x A x I mm) | 156.5 x 75.4 x 9.4 mm |
| Greutate (g) | 188 |
Garantie
| Garantie comerciala | 24 luni |
| Garantie de conformitate | 24 luni |










