Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
NOKIA 2.3, 32GB, 2GB RAM, Dual SIM, Green
Oferte fierbinți
DISTRACTIE TOATA ZIUA
Urmareste serialele si filmele preferate mai mult timp datorita bateriei care se adapteaza in functie de tine, care poate tine 2 zile. Totul pe un ecran mare de 6.2" HD+ cu raport aspect 19:9.

FOTOGRAFIAZA CA UN PROFESIONIST
Chiar si in medii intunecate poti face fotografii clare si luminoase cu camera principala de 13MP si 2MP, imbunatatite cu AI.

FOTOGRAFIE RECOMANDATA
Fotografiile in miscare pot fi un chin pentru oricine! Dar cu optiunea pentru fotografie recomandata totul va fi mai usor sa suprinzi diferite cadre, apoi il recomanda pe cel mai reusit - chiar daca nu este exact momentul cand apesi pe declansator.

ILUMINARE REDUSA
Captureaza imagini chiar si in medii intunecate cu modul Nocturn care combina fuziunea avansata a imaginii si suprapunerea expunerii pentru imagini uluitoare si detalii precise.

MODUL PORTRET
Surprinde portrete unice cu camera principala de 13MP si 2MP cu doi senzori. Ai o varietate de efecte Bokeh pe care sa le utilizezi: Clasic, Fluture, Stea sau Inima. In plus, poti scoate si mai mult in evidenta portretele regland focalizarea in timpul editarii.

PAROLA ESTE CHIPUL TAU
Deblocarea biometrica prin recunoastere faciala iti deblocheaza telefonul Nokia 2.3 cu o singura privire.

DESIGN INSPIRAT DE RADACINILE NOASTRE FINLANDEZE
Un design atemporal, care nu este conceput doar ca sa arate bine, ci si sa dureze in timp. Husa cu finisaj uimitor de tip nano 3D asigura o prindere sigura. In plus, structura din metal turnat cu carcasa de polimer ofera telefonului mai multa rigiditate.

BUTONUL GOOGLE ASSITANT
Butonul Google Assistant 2 te poate ajuta sa tii pasul cu ritmul vietii tale. Poti pune intrebari, iti poti consulta programul sau poti verifica traficul. Asistentul tau invata si se adapteaza cu fiecare utilizare, asadar, vei putea sa rezolvi mai mule lucruri folosind mai putin telefonul.

Caracteristici generale
| Model | NOKIA 2.3 |
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| SIM | Nano |
| Retea 2G | 850/900/1800/1900 MHz |
| Retea 3G | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| Retea 4G | LTE band 1(2100), 3(1800), 5(850), 7(2600), 8(900), 20(800), 28(700), 38(2600), 40(2300), 41(2500) |
Ecran
| Dimensiune ecran (inch) | 6.2 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1520 x 720 |
| Alte specificatii ecran | HD+, 271 ppi, Multitouch, Raport aspect 19:9 |
Memorie
| Capacitate stocare | 32 GB |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Slot card | microSD |
| Capacitate maxima card memorie | 400 GB |
Procesor
| Tip procesor | Quad core |
| Procesor | Mediatek MT6761 Helio A22, Cortex-A53 |
| Frecventa (GHz) | 2.0 |
| Procesor grafic | PowerVR GE8320 |
Foto video
| Camera principala | Duala |
| Rezolutie (Mp) | 13MP, 1/3”, f/2.2, 1.12 microni, AF + 2MP (Depth) |
| Rezolutie fotografie | 4160 x 3120 |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 |
| Senzor imagine | CMOS |
| Blitz | LED |
| Focus | Autofocus, Touch focus |
| Selfie Camera | 5MP, CMOS, f/2.4, Rezolutie foto: 2560 x 1920 pixeli, Rezolutie video: 1920 x 1080 pixeli@30fps |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | 9.0 |
Date
| Viteza date | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE Cat4 150/50 Mbps |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | 5.0 |
| GPS | GPS(+A-GPS), GLONASS/Beidou |
| USB | microUSB 2.0 (On-The-Go) |
| Radio | Da |
Sunete
| Difuzor | Da |
Informatii suplimentare
| Senzori | Accelerometru, Ambient light sensor, Recunoastere faciala, Senzor de proximitate |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
Baterie
| Capacitate baterie (mAh) | 4000 |
Altele
| Culoare | Verde |
| Dimensiuni (L x A x I mm) | 157.7 x 75.4 x 8.7 |
| Greutate (g) | 183 |
Garantie
| Garantie comerciala | 24 luni |
| Garantie de conformitate | 24 luni |






