Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
HUAWEI Y6 2019, 32GB, Dual SIM, Midnight Black
Oferte fierbinți


DEWDROP DISPLAY
Cu ecranul Dewdrop HD+ de 6.09 veti descoperi o noua lume fara limite. Display-ul lat, cu raport al ecranului de 87% va ofera o vizualizare mai buna pentru videoclipuri, fotografii si cartile preferate. Telefonul HUAWEI Y6 2019 blocheaza de asemenea lumina albastra daunatoare si este certificata de TÜV Rheinland.

SELFIE CAMERA DE 8MP
Chiar si in conditii de iluminare scazuta, Selfie-urile tale vor fi mult mai naturale, precise si luminoase cu ajutorul camerei foto frontale de 8 MP a telefonului HUAWEI Y6 2019, impreuna cu Selfie Toning Flash 2.0 si cu blitul fata si blitul din ecran.



FOTOGRAFIE IN CONDITII DE ILUMINARE SCAZUTA
Fotografiati momente perfecte cu camera principala de 13 MP. Lentila wide cu apertura f/1,8 permite o luminozitate mai mare cu 50% pentru a spori calitatea si claritatea fotografiilor cu lumina scazuta.

HUAWEI SUPERSOUND
Puteti asculta muzica cu acest telefon HUAWEI Y6 2019 acasa, la petreceri cu prietenii sau pe plaja. Este ca o boxa portabila care poate elibera un sunet suplimentar de 6db.

ECHIPAT PENTRU PERFORMANTA
Chipset-ul de 12nm si memoria extensibila de 2 + 32 GB a HUAWEI Y6 2019 poate stoca intregul continut si are capacitatea de a efectua multitasking fara probleme.

BATERIE INTELIGENTA
Smartphone-ul HUAWEI Y6 2019 utilizeaza o baterie de 3020 mAh cu o optimizare inteligenta a bateriei. Software-ul cu hardware-ul lucreaza impreuna pentru a-l avea disponibil toata ziua.

EMUI 9.0 CU ANDROID 9.0 PIE
EMUI 9.0 este un upgrade de software inteligent, simplu si intuitiv. Navigarea pe gesturi pe tot ecranul si imbunatatirile aduse vitezei sistemului cu ajutorul unui manager de telefon inteligent va ajuta sa obtineti o experienta generala mai usoara.

RECUNOASTEREA FACIALA SI SENZOR DE AMPRENTA
HUAWEI Y6 2019 va protejeaza informatiile cu deblocarea fetei si un scaner pentru amprente digitale. Chiar si in lumina scazuta puteti debloca telefonul cu ajutorul feteie dvs deoarece Recunoasterea faciala creste inteligent intensitatea luminii in conditii de lumina scazuta pentru a va vedea cu usurinta fata.

Caracteristici generale
| Model | HUAWEI Y6 2019 |
| Sloturi Sim | Dual SIM |
| SIM | Nano |
| Retea 2G | GSM 850, 900, 1800, 1900 |
| Retea 3G | WCDMA, Band 1, 2, 5, 8 |
| Retea 4G | LTE FDD, Band 1, 3, 5, 7, 8, 20 |
Ecran
| Tip ecran | IPS LCD |
| Dimensiune ecran (inch) | 6.088 |
| Rezolutie ecran (pixeli) | 1560 x 720 |
| Alte specificatii ecran | 282ppi, Multiple-point touch-sensitive |
Memorie
| Capacitate stocare | 32 GB |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Slot card | microSD |
| Capacitate maxima card memorie | 512 GB |
Procesor
| Tip procesor | Quad core |
| Procesor | Mediatek MT6761 Helio A22 (12 nm) |
| Frecventa (GHz) | 2.0 |
| Procesor grafic | PowerVR GE8320 |
Foto video
| Camera principala | Single |
| Rezolutie (Mp) | 13MP AF, f/1.8 |
| Rezolutie video | 1920 x 1080 |
| Blitz | LED flash |
| Facilitati | HDR, panorama |
| Selfie Camera | 8MP FF, f/2.0, Selfie Toning Flash 2.0 |
Software
| Sistem de operare | Android |
| Varianta | 9 |
| Altele | EMUI 9.0 |
Date
| WLAN | 802.11 b/g/n, 2.4G, support Wi-Fi direct, DL MIMO 2*2, Wi-Fi Hotspot |
| Bluetooth | 4.2 |
| GPS | GPS / AGPS, Glonass, BDS |
| USB | microUSB |
Sunete
| Detalii sunete | Huawei Histen |
| Difuzor | Da |
Informatii suplimentare
| Senzori | Ambient light sensor, Senzor de proximitate, Senzor gravitational |
| Mesagerie | Email, MMS, Push Email, SMS |
| Browser | HTML5 |
Baterie
| Wireless Charging | Nu |
| Fast Charging | Nu |
| Capacitate baterie (mAh) | 3020 |
| Baterie | Lithium polymer, incarcare in 3 ore |
Altele
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni (L x A x I mm) | 156.28 x 73.5 x 8.0 |
| Greutate (g) | 150 |
Garantie
| Garantie comerciala | 24 luni |
| Garantie de conformitate | 24 luni |










