Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Bosch SPV46MX00E
Oferte fierbinți
Bosch SPV46MX00E
Descriere
|
Programul pre-selectat porneste la momentul dorit. Cu functia de pornire intarziata, poti programa masina sa inceapa programul selectat la ora dorita. Aceasta optiune iti permite sa utilizezi masina in mod confortabil, la orice ora in timpul zilei, in timpul orelor de lucru sau in timpul noptii. Dupa pornirea programului, displayul indica exact timpul de spalare ramas. |
|
|
InfoLight - un spot cu lumina rosie ce furnizeaza informatii. Un spot led cu lumina rosie proiectat pe pardoseala prezinta informatii actualizate cu privire la masina ta de spalat vase: daca mai functioneaza sau a terminat deja. |
|
|
Programele Auto asigura automat cele mai bune performante de spalare si clatire. Consumul de apa, temperatura apei si timpul de clatire sunt ajustate exact pentru a corespunde gradului de murdarire detectat. Astfel se asigura cele mai bune rezultate economisind, in acelasi timp, apa si energie. |
|
DuoPower: Spalare delicata, rezultate optime. In plus fata de bratul de pulverizare din partea inferioara, DuoPower, bratul dublu de pulverizare din cosul superior asigura faptul ca vasele sunt spalate in mod optim. Cele doua brate de pulverizare proiectate ergonomic se asigura ca apa ajunge in fiecare colt al interiorului masinii de spalat vase. Datorita controlului precis al jeturilor de apa si presiunii, fiecare ciclu de spalare si clatire este deosebit de delicat pentru pahare si vase. |
CARACTERISTICI GENERALE
| Utilizare | Rezidential |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Tip | Complet incorporabila |
| Slim | Da |
| Capacitate incarcare | 10 seturi |
| Numar programe | 6 |
| Culoare | Alb |
| Tip panou de comanda | Electronic |
| Stil panou comanda | Integrat |
FUNCTII SI PROGRAME
| Tip programe | Economic Auto |
| Functii | Oprire automata |
ENERGIE & PERFORMANTA
| Eficienta energetica | Clasa energetica A+ dintr-o gama de la A+++ la D |
| Eficienta la condensare | Clasa A |
| Nivel zgomot | 46 dB |
| Consum anual energie | 237 kWh |
| Consum de energie/ciclu de spalare | 0.84 kWh |
| Consum de apa/ciclu de spalare | 9.5 l |
DIMENSIUNI
| Inaltime | 81.5 cm |
| Latime | 44.8 cm |
| Adancime | 55 cm |
BOSCH SPV46MX00E
bosch spv46mx00e купить
посудомоечная машина bosch spv46mx00e
BOSCH SPV46MX00E pret
BOSCH SPV46MX00E цена
masina de vase BOSCH SPV46MX00E



