Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
PHILIPS 50PUS6504
Oferte fierbinți
PHILIPS 50PUS6504
PHILIPS 50PUS6504
| Brand | PHILIPS |
|---|---|
| Tehnologie display | LED |
| Diagonala (inch) | 50 |
| Diagonala (cm) | 126 |
| Optiuni/Functii | Inregistrare USB, Pauza TV, NowOnTV, Actualizare firmware online |
| Tip 3D | Nu |
| Sistem de operare | N/A |
| Gama | 2019 |
| Accesorii incluse | Telecomanda, Cablu de alimentare |
| Putere consumata (W) | 71W |
| ECO | Da |
| Include | Telecomanda, Cablu de alimentare |
| Conexiune web | LAN, Wi-Fi |
| Conexiune retea | Wi-Fi LAN |
| Culoare | Negru |
| Sistem audio | Stereo |
|---|---|
| Iesire sunet (RMS) | 20W |
| Caracteristici superioare sunet | Egalizator 5 benzi, Sunet AI, Dialog clar |
| Difuzoare | 2 x 10W |
| Tip display | plat |
|---|---|
| Imagine | 4K UHD |
| Rezolutie (pixeli) | 3840 x 2160 |
| Aspect imagine | 16/9 |
| Caracteristici superioare imagine | HDR10+|Dolby Vision|Ultra rezolutie|1000PPI|Micro Dimming |
| Conectivitate | HDMI, USB, LAN, Audio In, Slot CI+, Optic, Component, Wi-Fi, Casti |
|---|---|
| Port USB | Da |
| Intrare PC | Da |
| Intrare component | Da |
| Intrare scart RGB | Nu |
| Minijack casti | Da |
| Port HDMI | Da |
| Wireless | Da |
| LAN RJ-45 | Da |
| S/PDIF (optic) | Da |
| Suport CI (model) | CI+ |
| LNB Satellite IN | Da |
| Player multimedia integrat | Da |
|---|---|
| Ochelari 3D | Nu |
| Alte caracteristici speciale | Browser, Quad Core, SimplyShare, HbbTV, Aplicatii, NTSC, PAL, SECAM |
PHILIPS 50PUS6504








