Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Beko DFN05311W
Oferte fierbinți
Clean&Shine™
Acest program curata si reda stralucirea vaselor in doar 90 de minute, indiferent de nivelul lor de murdarie.

Quick&Shine™
Acest program curata si reda stralucirea vaselor utilizate zilnic, cu un nivel de murdarie scazut, in doar 58 de minute.

Intensive 70°C
Este un program destinat spalarii vaselor foarte murdare sau a caror spalare a fost amanata. Secretul sau consta in folosirea apei la temperaturi ridicate pentru spalare si a unor cicluri suplimentare de clatire, inclusiv cu apa fierbinte.

Flexible HalfLoad™
Aceasta optiune permite finalizarea programului de spalare, chiar si atunci cand masina de spalat este incarcata cu mai putine vase.

Mini 30'
Program special creat pentru vesela si pahare putin murdare. Pentru o incarcare completa, spalarea se realizeaza in 30 de minute, la 35°C, economisind astfel apa, timp si energie.

Cos tacamuri flexibil
Flexibilitatea imbunatatita a masinii de spalat vase permite incarcarea rapida a cosului pentru tacamuri si mutarea acestuia pe lateral. Spatiul este folosit la capacitate maxima.

Eco 50°C
Un program care are grija atat de vasele tale cat si de mediul inconjurator. Este programul ideal de spalare a vaselor cu un consum energetic scazut.

Dozator detergent glisant
Noul dispenser pentru detergent este prevazut cu sistem de inchidere prin glisare si iti permite o utilizare facila. Astfel, accesarea acestuia se realizeaza cu usurinta oricand ai nevoie, cu un minim de efort.
• adaugare video-uri de mai jos la finalul descrierii de produs

| Capacitate (seturi): | 13 |
|---|---|
| Numar de programe: | 5 |
| Clasa de eficienta energetica: | A+ |
| Clasa de eficienta la uscare: | A |
| Clasa de eficienta la spalare: | A |
| Control: | Mecanic |
| Optiune incarcare la jumatate: | Da |
|---|---|
| Programe: | Mini 30°C |
| Program intensiv: | 70°C |
| Program bio/eco: | 50°C |
| Functii si optiuni: |
Clean&Shine; Quick&Shine; Time Delay |
| Nivele de temperatura: | 4 |
|---|---|
| Pornire intarziata: | Da |
| Cos tacamuri: | Da |
|---|
| Consum de apa/ciclu de spalare: | 9.5 l |
|---|---|
| Consum anual de apa (l): | 3220 |
|
Consum anual de energie (kWh): Beko DFN05311W |
295 |
| Nivel zgomot: | 49 dB |
|---|---|
| Culoare: | Alb |
| Greutate: | 43.5 kg |
| Latime (cm): | 60 |
| Dimensiuni (I x L x A) cm: | 85 x 59.8 x 60 |
| Adancime: | 60 cm |
| Inaltime: | 85 cm |
| Garantie: | 24 luni |



