Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
FUJI Instax Square SQ10
Design Focus FUJI Instax Square SQ10
Designul iconic combinat cu o forma subtire rotunda, simetrica pentru o manevrare usoara si un control precis

Stanga si dreapta butoane de declansare dubla cu blocare AE / AF
Obiectivul central permite fotografierea usoara din orice unghi pentru o recreare exacta a compozitiei fotografiei.

Butoanele de apelare comanda permit o serie liniara de operatii
Utilizati selectorul de comanda pentru a efectua toate operatiile de la editare si prelucrare la tiparire in timp ce priviti la monitor, astfel incat fotografiile dvs. sa iasa exact asa cum doriti

Alte caracteristici la indemana
- Salvati pana la 50 de fotografii din memoria interna. Salvati si mai multe fotografii utilizand o cartela microSD.
- Echipat cu functia de selectare a datei.
- Pentru imprimari poate fi aplicat un zoom digital de pana la 2,4x.
- Baterie reincarcabila
- Gaura pentru trepied.

Accesorii (comercializate separat)

CARTE CU IMAGINI

LAPORTA ALBUM (BLACK / CAMEL)

FILM BOX

Caracteristici generale
| Tip camera foto | Instant |
Senzor de imagine
| Tip senzor | CMOS |
| Dimensiune senzor | 1/4-inch |
Rezolutie
| Rezolutie fotografii | 1920 x 1920 |
Zoom
| Zoom Digital | Pana la 2,4 X in imprimare (Pixeli de iesire: 800 x 800) |
Obiectiv
| Distanta focala (mm) | Fixat la 28,5 mm (echivalent format de 35 mm) |
Focalizare
| Tip de focalizare | AF unic (TTL de detectare a contrastului, echipat cu iluminator AF) |
| Interval de focalizare | De la 10 cm la ∞ |
Control expunere
| Sensibilitate ISO | ISO 100 pana la 1600 (Auto) |
| Altele | Viteza de inchidere (1/29500 sec. la 1/2 sec. (Auto), maxim 10 secunde. in modul Bulb) |
Monitor FUJI Instax Square SQ10
| Tip ecran | Color |
| Tip monitor | TFT LCD |
| Diagonala (inch) | 3 |
| Rezolutie (pixeli) | 460.000 |
Alimentare
| Autonomie | Aproximativ. 160 de fotografii (De la incarcarea completa a acumulatorului) * Variaza in functie de conditiile de utilizare. |
| Baterie | NP-50 |
Garantie
| Garantie de conformitate | 2 ani |
| Garantie comerciala | 2 ani |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 11.9 x 4.7 x 12.7 |
| Greutate | 450g |
| Culoare | Alb |
fujifilm instax square sq10 review
fujifilm instax square sq10 film
fuji instax square sq10 camera
fuji instax square sq10 camera bl
fujifilm instax square sq10 film
fuji instax square sq10 camera
fuji instax square sq10 camera bl





