Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
SAMSUNG A8000 F DUAL SIM BLACK
Oferte fierbinți
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip Telefon | Smartphone |
| Sloturi Sim | Dual Sim |
CARACTERISTICI GENERALE
| Touchscreen | Da |
| Tastatura QWERTY | Nu |
| Model Procesor | Qualcomm MSM8939 Snapdragon 615; Octa Core |
| Frecventa procesor | 4 x 1.5 GHz & 4 x 1.1 GHz |
| Culoare | Auriu |
| Dimensiuni (W x H x D mm) | 158 x 76.8 x 5.9 |
| GPS | Da, cu A-GPS, GLONASS |
| Greutate (g) | 151 |
| Sistem de operare | Android OS, v5.1 (Lollipop) |
CARACTERISTICI GENERALE
| Slot memorie (tip) | microSD, pana la 128 GB |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Memorie interna | 32GB |
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip display | Super AMOLED capacitive touchscreen |
| Rezolutie (pixeli) | 1080 x 1920 |
| Numar culori | 16M |
| Diagonala display (inch) | 5.7 |
CARACTERISTICI GENERALE
| GPRS | Da |
| Tehnologie Bluetooth | v4.1 |
| Tehnologie wireless | 802.11 a/b/g/n/ac |
| NFC | Da |
| USB | MicroUSB v2.0 |
CARACTERISTICI GENERALE
| Rezolutie camera (Mp) | 16 |
| Rezolutii foto | 5312 x 2988 |
| Blitz integrat | LED flash |
| Camera secundara | 5 MP |
| Caracteristici foto/video | Geo-tagging, touch focus, face detection, panorama, HDR |
CARACTERISTICI GENERALE
| Capacitate (mAh) | 3050 |
| Tip baterie | Li-Ion |
CARACTERISTICI GENERALE
| Mesagerie | SMS, MMS, Email, Push Mail, IM |
| Da |
CARACTERISTICI GENERALE
| Senzori | Accelerometru, Senzor de proximitate, Busola |



