Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
LENOVO E31-80
Oferte fierbinți
| Tip Notebook | |
| Platforma | E31-80 |
| Categorie | Business |
| Display | |
| Diagonala | 13.3 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Format | Full HD |
| Iluminare | LED backlight |
| Suprafata | Anti-Glare |
| Tehnologie ecran | IPS |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Procesor | |
| Producator | Intel® |
| Nume | Intel® Core™ i5-6200U Processor (3M Cache, up to 2.80 GHz) |
| Familie | Intel® Core™ i5 din a sasea generatie |
| Model | 6200U |
| Nucleu | Skylake |
| Numar nuclee | 2 |
| Numar thread-uri | 4 |
| Frecventa | 2,3 GHz |
| Frecventa turbo max | 2,8 GHz |
| Smart Cache | 3 MB |
| Tehnologie | 14 nm |
| Procesor grafic integrat | HD 520 |
| Memorie | |
| Capacitate | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Frecventa | 1600 MHz |
| Sloturi RAM | 1 |
| Slot 1 | 4 GB |
| Stocare | |
| Solid State Disk | Da |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Placa Video | |
| Producator chipset | Intel |
| Seria | GMA |
| Model | HD 520 |
| Suport DirectX 11 | Da |
| Placa video | Integrata |
| Unitate Optica | |
| Unitate optica | Nu |
| Altele | Nu are unitate optica integrata |
| Sunet | |
| Sunet | HD Audio |
| Microfon incorporat | Da |
| Sistem | Stereo |
| Conectivitate | |
| LAN | 10/100 Mbps |
| Wireless | 802.11 ac |
| Bluetooth | 4.0 |
| Porturi | |
| USB 3.0 | 2 |
| RJ-45 | 1 |
| HDMI | 1 |
| VGA | 1 |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Baterie | |
| Tip | Li-ion |
| Numar celule | 2 |
| Putere | 35 Whr |
| Dimensiuni Fizice | |
| Dimensiuni | 320 x 230 x 19.5 mm |
| Greutate | 1.59 kg |
| Software | |
| Sistem de operare | Free DOS |
| Securitate | |
| Security lock | Da |
| Parola Bios | Da |
| Parola HDD | Da |
| Cititor amprenta | Da |
| Multimedia | |
| Camera web | HD |
| Cititor carduri | 4-in-1 |
| Carduri suportate | SD, SDHC, SDXC, MMC |
| Tastatura | AccuType |
| Tastatura layout | UK |
| Diverse | |
| Culoare | Negru |







