Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
HUAWEI WATCH 2
Oferte fierbinți
![]() |
Platile mobile de la încheietura mainii cu tehnologia NFC Android Pay. |
EXPLOREAZA LUMEA DIN JURUL TAUcu built-in, de mare precizie GPS |
|
![]() |
AJUTOR INSTANT CU GOOGLE ASSISTANTpe Android Wear 2.0, apasati lung butonul de sus sau spune „OK, Google“ pentru acces rapid. |
APLICATII DE FITNESS
|
|
![]() |
FACETI SPORT CU MUZICA2 GB de stocare in Google Play |
PLAN DE ANTRENAMENTAlegeti programul de antrenament: 5K, 10K, semi-maraton, maraton |
![]() |
![]() |
SFATURI DE RECUPERARE
|
ACTIVITY TRACKING
|
![]() |
Caracteristici generale
| Tip accesoriu | Smartwatch |
| Sistem de operare | Android Wear OS 2.0 |
| Compatibilitate OS | Android, iOS |
| Tip ecran | Circular AMOLED Screen |
| Dimensiune ecran (inch) | 1.2 |
| Rezolutie ecran | 390x390 |
| Model procesor | Qualcomm MSM8909W |
| Frecventa procesor | 1.1GHz |
| Memorie RAM | 768MB |
| Memorie interna | 4GB |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | 4.1 BLE + BR / EDR |
| NFC | NFC- Android Pay |
| Senzori | Gyroscope, Accelerometer, Barometer, Heart Rate Sensor (PPG), Ambient Light Sensor, Capacitive Sensor |
| Baterie | 420 mAh |
| Material bratara | cauciuc texturat |
| Material corp | Plastic |
| Functii | Information Assistant (notificari SMS, apeluri, calendar), Activity Recording (activitate fitness, ritm cardiac, monitorizare timp si distanta + pasi & calorii arse pentru mers, alergare si ciclism), calcularea volumului de oxigen inhalat (VO2) |
| Facilitati | certificare IP68 – rezistenta la praf si apa |
| SIM | Nano-SIM |
| Suport SIM | Da |
Altele
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 48.9 x 45 x 12.6 mm |
| Greutate (g) | 40 |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului emis de producator |
| Garantie de conformitate | 24 luni |
















