Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Xerox WorkCentre 3215V
Oferte fierbinți
Lucreaza mai intens, mai inteligent!
Productivitate cu valoare adaugata. Echipamentul multifunctional WorkCentre 3215 se distinge prin designul ultra-compact, imprimarea rapida, fiabilitatea totala si economia de spatiu atat de necesare in prezent fiecarui utilizator si echipelor de lucru mici.
Dimensiune ideala
Conceputa pentru spatii inguste, imprimanta se distinge prin operare silentioasa si conectivitate wireless integrata ce asigura o mai buna flexibilitate activitatii de birou.Wi-Fi Direct
Telefoanele mobile, tabletele si laptopurile se pot conecta acum in siguranta direct la imprimanta, chiar in absenta unei retele wireless existente.Economie de timp
Capacitatea generoasa de 250 de coli reduce frecventa realimentarilor, iar utilizarea dispozitivului automat de alimentare pentru 40 de coli inseamna mai putin timp irosit in fata dispozitivului.Ramaneti conectat
Dispozitivul este echipat pentru lucrul in retea, cu Ethernet, Wi-Fi si USB, permitand conectarea facila a unui singur utilizator sau a intregii echipe de lucru.Mobilitate imbunatatita
Imprimati documente de pe dispozitivul Apple iPhone sau iPad utilizand suportul integrat pentru Apple AirPrint.
Caracteristicile echipamentului multifunctional WorkCentre 3215:
- Compact, silentios si usor, echipamentul WorkCentre 3215 se potriveste perfect in spatii inguste si aglomerate. - Performanta de exceptie vine impreuna cu usurinta in utilizare. Panoul frontal usor de utilizat, cu butoane intuitive si ecran LCD cu afisare pe doua randuri, permite gasirea rapida a functiilor necesare. - Economisiti timp copiind si scanand documente cu mai multe pagini printr-o singura operatiune cu dispozitivul automat de alimentare pentru 40 de coli. - Scanarea color si alb-negru converteste rapid informatia de pe hartie in documente electronice, gata pentru a fi salvate in retea, intr-un folder pe computer, sau inserate intr-o aplicatie. - Scanarea catre e-mail permite transmiterea documentelor de pe hartie direct catre destinatarii e-mailurilor, de la panoul frontal – fara sa fie nevoie de deplasari repetate la computer. - Gama cuprinzatoare de functii de copeire include micsorare/marire, stergerea automata a fondului, controlul luminozitatii in 3 trepte, colationarea, copierea cardurilor de identitate si dispunerea mai multor pagini pe o singura coala. - Echipamentul vine impreuna cu software pentru managementul documentelor scanate si OCR: Nuance Paperport, Image Retriever si ABBYY FineReader Professional
| Format: | A4 |
|---|---|
| Functii disponibile: |
All in one; Copiere; Fax; Imprimare; Scanare |
| Tehnologie: | Laser |
| Mod tiparire: | Monocrom |
| Interfata: |
Retea; USB; Wireless |
| Duplex automat: | Nu |
| ADF: | Da |
| Viteza de printare alb/negru: | 26 ppm |
|---|---|
| Rezolutie printare alb/negru: | 600 x 600 dpi |
| Limbaj imprimanta: |
PCL 5E; PCL 6; PostScript 3 |
| Viteza de copiere alb/negru: | 26 cpm |
|---|---|
| Rezolutie: | 1200 x 1200 dpi |
| Tip scanner: | Flatbed |
|---|---|
| Caracteristici scanner: | Fisiere suportate: JPEG, PDF, TIFF |
| Viteza transmisie: | 33.6 Kbps |
|---|---|
| Functii fax: |
Auto redial Auto Reduction Broadcast fax Fax forward Junk Fax Barrier |
| Tip consumabil: | Individual (B) |
|---|---|
| Consumabile compatibile: |
106R02775 106R02777 |
| Tava output: | 120 coli |
| Alimentare hartie: | 250 coli |
| Capacitate memorie: | 256 MB |
|---|---|
| Prima pagina: | 8.5 s |
| Procesor: | 600 MHz |
| Sistem operare: |
Mac OS X; Mac OS X 10.9; Mac OS X v10.5.x; Mac OS X v10.6.x; Mac OS X v10.7.x; Mac OS X v10.8.x; Microsoft Windows 10; Microsoft Windows 2008; Microsoft Windows 7; Microsoft Windows 8; Microsoft Windows 8.1 |
| Altele: |
Apple AirPrint, Xerox PrintBack |
| Putere consumata: | 417 W |
|---|---|
| Dimensiuni (W x D x H): | 401 x 362 x 365 mm |
| Greutate echipament: | 11.4 Kg |





