Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Xerox WorkCentre 6025
Oferte fierbinți
Putere la discretie
Procesorul puternic de 533MHz si memoria standard generoasa fac fata cu brio volumului de lucru zilnic, inclusiv documentelor cu numeroase elemente grafice, fotografii si diagrame.Calitate superioara a imaginilor.
Calitatea imbunatatita de 1200 x 2400dpi, asigurata de sistemul de imprimare Hi-Q LED, inseamna imprimare color de inalta rezolutie, cu aliniere exacta a imaginilor si detalii extraordinare.Culoare in stilul dumneavoastra
Datorita functiilor de reglare puternice si usor de utilizat ale driverului de imprimare Xerox, ajustarile de culoare de ultim moment sunt usor de efectuat de utilizatorii avansati si incepatori deopotriva.Mai multe rezultate, timp de asteptare redus.
Echipamentele WorkCentre 6025 imprima 10ppm color si 12ppm alb-negru, producand prima pagina color in mai putin de 19 secunde.Imprimati din orice loc.
Cu reteaua Wi-Fi incorporata standard, configurata printr-o singura atingere, va conectati fara sa fie necesare cabluri suplimentare. Ca sa scanati sau sa imprimati de oriunde nu trebuie decat sa apasati pe butonul WPS de pe imprimanta, apoi pe butonul WPS de pe routerul Wi-Fi.Conectivitate simplificata
Cu Wi-Fi Direct, telefoanele mobile, tabletele si laptopurile pot fi conectate in siguranta direct la imprimanta sau la echipamentul multifunctional, chiar daca nu dispuneti de o retea wireless.Eficientizati procesele
Functiile performante, printre care Paper Setup Navigator, simplifica activitatea echipelor mici, eliminand incertitudinea cand vine vorba de imprimare cu formate si tipuri personalizate de hartie, de la hartie obisnuita pana la plicuri si etichete.Apple AirPrint
Bucurati-va de mobilitatea asigurata de suportul incorporat pentru Apple AirPrint. Imprimati e-mailuri, fotografii si documente importante direct de la dispozitivul Apple iPhone sau iPad.Tehnologie de imprimare fara egal
Sistemul de imprimare avansat Hi-Q LED se regaseste in multe dintre echipamentele noastre varf de gama, folosite de designeri de grafica si artisti care lucreaza pentru clienti din domeniul imagisticii si artelor.Toner Xerox EA-Eco
Conceput pentru a oferi imagini luminoase si detaliate, elemente grafice fine si text cu grad de claritate si luciu de exceptie, atingand in acelasi timp o temperatura joasa de topire pentru a economisi energie.| Format: | A4 |
|---|---|
| Functii disponibile: |
Copiere; Imprimare; Scanare |
| Tehnologie: | Laser |
| Mod tiparire: | Color |
| Interfata: |
USB; Wireless |
| Duplex automat: | Nu |
| ADF: | Nu |
| Formate medii de printare: | 76 x 127 mm - 216 x 356 mm |
|---|---|
| Greutate mediu printare: | 60 - 105 g/mp |
| Viteza de printare alb/negru: | 12 ppm |
|---|---|
| Rezolutie printare alb/negru: | 1200 x 2400 dpi |
| Viteza de printare color: | 10 ppm |
| Limbaj imprimanta: | GDI |
| Rezolutie: | 600 x 600 dpi |
|---|
| Rezolutie scanner: | 600 dpi |
|---|---|
| Functii scanner: |
Scanare catre PC Scanare catre E-mail Scanare catre WSD Scanare catre retea Scanare catre WIA |
| Tip consumabil: |
Individual (negru; cyan; magenta; galben) |
|---|---|
| Consumabile compatibile: |
106R02760 106R02761 106R02762 106R02763 |
| Tava output: | 100 coli |
| Alimentare hartie: | 150 coli |
| Capacitate memorie: | 256 MB |
|---|---|
| Prima pagina: | 19 s |
| Procesor: | 533 MHz |
| Sistem operare: |
Mac OS X; Mac OS X 10.9; Mac OS X v10.5.x; Mac OS X v10.6.x; Mac OS X v10.7.x; Mac OS X v10.8.x; Microsoft Windows 10; Microsoft Windows 7; Microsoft Windows 8; Microsoft Windows 8.1; Microsoft Windows Vista |
| Altele: | Air Print |
| Putere consumata: | 330 W |
|---|---|
| Dimensiuni (W x D x H): | 410 x 389 x 318 mm |
| Greutate echipament: | 13.8 Kg |
| Garantie: | 12 luni |



