Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Epson CISS L850
Oferte fierbinți
| Format: | A4 |
|---|---|
| Functii disponibile: |
Copiere; Imprimare; Scanare |
| Tehnologie: | Inkjet |
| Mod tiparire: | Color |
| Interfata: | USB |
| Duplex automat: | Nu |
| ADF: | Nu |
| Formate medii de printare: |
10 x 15 cm; 13 x 18 cm; 13 x 20 cm; 16:9 wide size; 20 x 25cm; 9x13 cm; A4; A5; A6; B5; C6; Envelope (DL); Legal; Letter |
|---|
| Viteza de printare alb/negru: | 37 ppm |
|---|---|
| Rezolutie printare alb/negru: | 5760 x 1440 dpi |
| Viteza de printare color: | 38 ppm |
| Rezolutie scanner: | 1200 x 2400 dpi |
|---|---|
| Tip scanner: | CIS |
| Tip consumabil: |
Individual (negru; cyan; magenta; galben) |
|---|---|
| Consumabile compatibile: |
T6736 - cartus light magenta>br>T6731 - cartus negru T6732 - cartus cyan T6733 - cartus magenta T6734 - cartus galben T6735 - cartus light cyan |
| Tava output: | 50 coli |
| Alimentare hartie: | 100 coli |
| Sistem operare: |
Mac OS X v10.6.x; Microsoft Windows 7; Microsoft Windows 8; Microsoft Windows 8.1; Microsoft Windows Vista; Microsoft Windows XP |
|---|---|
| Software inclus: | Epson Easy Photo Print |
| Altele: |
Panoul tactil Diagonala: 6.9cm |
| Putere consumata: | 12 W |
|---|---|
| Dimensiuni (W x D x H): | 542 x 386 x 196 mm |
| Greutate echipament: | 9.1 kg |
| Garantie: | 24 luni |




