Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
AOC G2778VQ
Oferte fierbinți
Monitorul AOC G2778VQ
Ofera actiune non-stop pentru jucatorii care cauta fiorul. Timpul de raspuns ultra-rapid de 1milisecunde, face acest monitor o remarcabil, eliminand ghosting si motio-blur pentru jocuri si filme.Conectorii integratati VGA, HDMI si DisplayPort va permit sa conectati mai multe dispozitive, cum ar fi calculator si consola de jocuri in acelasi timp. Pentru orele petrecute in spatele ecranului, G2778VQ dispune de tehnologia avansata Anti-Blue Light care reducere oboseala ochilor si de a creste confortul de vizualizare.
Acest monitor este compatibil cu toate placile video de pe piata, dar in cazul in care sunteti un utilizator AMD Radeon , G2778VQ este compatibil cu tehnologia AMD FreeSync

| Tip display: | LED |
|---|---|
| Tip panel: | TN |
| Diagonala: | 27 inch |
| Rata refresh: | 75 Hz |
| Rezolutie optima: | 1920 x 1080 |
| Timp de raspuns: | 1 ms |
| Aspect imagine: | 16:9 |
| Format ecran: | Wide |
| Contrast: | 80.000.000:1 |
| Luminozitate: | 300 cd/mp |
| Inclinare: | 4° - 21° |
|---|
| Porturi video: |
1 x VGA 1 x HDMI 1 x Display port |
|---|---|
| Conectori: | 1 x audio out |
| Tehnologii: | Flicker Free |
|---|---|
| Certificari: |
EnergyStar; EPEAT; RoHS; CE; TCO 6.0 |
| Boxe integrate: | Da |
| Utilizare: | Home & Office |
|---|---|
| Standard suport perete: | VESA 100 x 100 mm |
| Putere consumata: | 32 W |
| Culoare: | Negru |
| Garantie: | 24 luni |








