Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
HP Z24nf
Oferte fierbinți
Monitor LED HP Z24nf 23.8 inch
Implementezi o configuratie perfecta cu mai multe afisaje, cu afisajul IPS cu rama ingusta HP Z24nf, care ofera Full HD, calibrarea din fabrica a culorilor si conectivitate flexibila pentru toate dispozitivele.
Frumusetea mastii inguste
Obtii imagini cu o rezolutie de 1920 x 1080 din margine in margine, pe un ecran fara chenar pe trei laturi, cu diagonala de 60,45 cm (23,8”),care permite vizualizari fara intreruperi pe mai multe afisaje.
Calibrarea culorilor, integrata din fabrica
Obtii precizia fiabila a culorilor pentru toate proiectele, cu calibrarea imediata a culorilor, care este in functiune de prima data cand pornesti afisajul.
Creezi un spatiu de lucru mai bun
Conecteaza-te la dispozitivele de zi cu zi prin HDMI, mDP, DP, MHL, DVI si un hub USB 3.0 cu un port de incarcare rapida. O iesire DisplayPort iti permite sa conectezi in sistem daisy chain pana la patru afisaje, cu o singura conexiune la PC sau la statia grafica.
Alege imaginea
Utilizeaza imagine-in-imagine sau imagine-langa-imagine pentru a obtine vizualizari de la dispozitivele conectate si cresteti productivitatea de multitasking.
Gaseste-ti locul comod
Lucrezi confortabil, regland inclinarea, inaltimea si unghiul de rotatie. Utilizezi pivotarea pentru a personaliza vizualizarile tip portret sau peisaj cand utilizezi mai multe afisaje. Un suport HP Quick Release integrat permite montarea pe perete.
Noul prieten bun al monitorului
Proiectati ecranul pentru modul in care lucrati, cu software-ul HP Display Assistant.
Rasuflati usurat
Poti sta linistit, deoarece investitia ta in IT beneficiaza de o garantie standard limitata de trei ani. Pentru a-ti extinde protectia dincolo de garantia standard limitata, selecteaza serviciile optionale HP Care Pack.
Fiti responsabil
Reduceti consumul de energie si costurile, cu un design eficient energetic.
| Tip display: | LED |
|---|---|
| Tip panel: | IPS |
| Diagonala: | 23.8 inch |
| Rata refresh: | 60 Hz |
| Rezolutie optima: | 1920 x 1080 |
| Timp de raspuns: | 8 ms |
| Aspect imagine: | 16:9 |
| Format ecran: | Wide |
| Dimensiune punct: | 0.27 mm |
| Numar culori: | 16.7 milioane |
| Contrast: | 5.000.000:1 |
| Luminozitate: | 250 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate: | 178 / 178 ° |
| Rotire: | 90 ° |
|---|---|
| Inclinare: | -2 / +22 ° |
| Pivotare: | 45 ° - 45 ° |
| Inaltime ajustabila: | 130 mm |
| Conectori: |
4 x USB 3.0 1 x Jack 3.5 mm |
|---|
| Certificari: |
BSMI; CB; CCC; CE; FCC; VCCI; TCO 6.0; CEL Level 1; TUV-GS |
|---|---|
| Boxe integrate: | Nu |
| Tuner TV: | Nu |
| Utilizare: | Home & Office |
|---|---|
| Putere consumata: | 21 W |
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 5.2 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D): | 540 x 504 x 323 mm |





