Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
AOC I2770PQ
Afisajul de 27-inch este gata sa abordeze sarcinile cele mai dificile. Tehnologia Panou avansat PLS ofera o luminozitate superioara si unghiuri de vizualizare uimitoare de 178 de grade, atat pe verticala si orizontala. Cand trebuie sa se concentreze pe fiecare detaliu, rezolutia Full HD ofera culori frumoase si imagini precise pe ecran foarte mare. Standul ergonomic va permite sa inclinati si sa rasuciti ecranul sau sa ii reglati inaltimea pentru un confort maxim de vizualizare. Puteti pivota, de asemenea, monitorul pentru a lucra in modul portret sau se poate monta pe peretele cu montare VESA integrata. Acest monitor este echipat cu o varietate de conectori esentiali, inclusiv VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort pentru a conecta calculatorul sau laptop-ul, plus toate dispozitivele si perifericele.
Intrare HDMI
High Definition Multimedia Interface sau HDMI este un standard global pentru transmiterea digitala video de inalta definitie si audio. Aceasta solutie versatila va permite sa va conectati cu usurinta la dispozitive cum ar fi computere, laptop-uri, console de jocuri si playere media.

Inaltime reglabila
Ridici sau cobori ecranul pentru a se potrivi cu inaltimea si preferintele fiecarui individ. Acest suportul asigura ore de confort.DisplayPort
Conexiunea DisplayPort ofera audio digital si transmisie video fara pierderi de calitate sau lag de intrare. conectaza rapid si usor o gama larga de dispozitive pe ecran, inclusiv computer, laptop, media player, consola de jocuri si multe altele. Este perfect pentru profesionisti cat si utilizatorii de acasa.| Tip display: | LED |
|---|---|
| Tip panel: | PLS |
| Diagonala: | 27 inch |
| Rata refresh: | 60 Hz |
| Rezolutie optima: | 1920 x 1080 |
| Timp de raspuns: | 6 ms |
| Aspect imagine: | 16:9 |
| Format ecran: | Wide |
| Dimensiune punct: | 0.3 mm |
| Contrast: | 50.000.000:1 |
| Luminozitate: | 300 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate: | 178 / 178 ° |
| Inclinare: | -5/+25° |
|---|
| Porturi video: |
1 x HDMI 1 x Display Port 1 x DVI 1 x VGA |
|---|---|
| Conectori: | 1 x Jack |
| Boxe integrate: | Da |
|---|
| Utilizare: | Home & Office |
|---|---|
| Standard suport perete: | VESA 100 x 100 mm |
| Culoare: | Alb |
| Greutate: | 8 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D): | 642.4 x 556 x 244 mm |
| Garantie: | 24 luni |





