Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Apple iPhone 7, 32GB, 4G, Argintiu
Oferte fierbinți
iPhone 7 imbunatateste substantial cele mai importante aspecte care definesc experienta iPhone. Iti ofera noi sisteme avansate pentru camere. Cele mai bune performante si cea mai extinsa autonomie din toate timpurile pentru iPhone. Difuzoare stereo captivante. Cea mai mare luminozitate si cea mai bogata gama cromatica pentru un afisaj de iPhone. Un design pe masura performantelor.

Doua noi finisaje: negru mat si negru lucios
Un nou buton principal.
Un nou buton principal.

Camera iPhone 7
O camera complet noua intra in cadru.

Camera iPhone 7 Plus
Doua obiective. Un rezultat unic.
12MP - Rezolutia obiectivelor superangular si tele
Zoom optic 2x
Zoom digital pana la 10x
12MP - Rezolutia obiectivelor superangular si tele
Zoom optic 2x
Zoom digital pana la 10x

Afisaj Retina HD
Cea mai mare luminozitate si gama cromatica pentru un afisaj de iPhone

Cip A10 Fusion
Cel mai puternic procesor de smartphone din toate timpurile.

Audio
iPhone. Acum este stereo.

Conexiuni Wi-Fi si celulare
Conexiune LTE 4G ultrarapida.
Cel mai bun roaming global.
Cel mai bun roaming global.

Software
iOS 10. Motivul pentru care nimic nu se compara cu iPhone.

| Banda 2G: | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
|---|---|
| Banda 3G: | 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 |
| Banda 4G: | 700 / 800 / 850 / 900 / 1700 / 1800 / 1900 / 2100 / 2300 / 2500 / 2600 |
| GPRS: | Da |
| Tip: | Retina Display |
|---|---|
| Rezolutie: | 1334 x 750 |
| Numar culori: | 16 M |
| Diagonala display: | 4.7 inch |
| Touchscreen: | Da |
| Multi-touch: | Da |
| Memorie interna: | 32 GB |
|---|---|
| Memorie RAM: | 2 GB |
| Slot card: | Nu |
| Procesor: | Quad-Core |
|---|---|
| Model procesor: | Apple A10 Fusion |
| Frecventa procesor: | 2200 MHz |
| Camera principala: | 12 MP |
|---|---|
| Functii: |
Auto-focus; Touch-focus; HDR; Panorama; Geotagging; Face detection; OIS |
| Blitz: | Quad LED |
| Camera secundara: | 7 MP |
| Sistem de operare: | iOS |
|---|---|
| Versiune: | 10 |
| Retea: |
3G; 4G |
|---|---|
| GPS: |
A-GPS; GLONASS |
| NFC: | Da |
| Bluetooth: | v4.2 |
| Wireless: | 802.11 ac |
| USB: | Lightning |
| Jack 3.5 mm: | Nu |
| FM radio: | Nu |
| Tip: | Li-Po |
|---|---|
| Capacitate: | 1960 mAh |
| Senzori: |
Accelerometru; Proximitate; Giroscop; Busola; Barometru; Lumina ambientala; Amprenta |
|---|
| Smartphone: | Da |
|---|---|
| Model: | iPhone 7 |
| Tastatura QWERTY: | Nu |
| Tip SIM: | Nano-SIM |
| Culoare: | Argintiu |
| Greutate: | 138 g |
| Dimensiuni (W x H x D): | 67.1 x 138.3 x 7.1 mm |
| Garantie tehnica: | 24 luni |






