Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Asus X756UQ, Intel Core i5-7200U, 8GB DDR4, HDD 1TB + SSD 128GB
| Utilizare: | Home & Office |
|---|
| Producator procesor: | Intel |
|---|---|
| Tip procesor: | Intel Core i5 |
| Model procesor: | 7200U |
| Numar nuclee: | 2 |
| Tehnologie: | 14 nm |
| Frecventa: | 2500 MHz |
| TurboBoost: | 3100 MHz |
| Memorie cache: | 3072 KB |
| Diagonala: | 17.3 inch |
|---|---|
| Tip display: | Full HD |
| Rezolutie: | 1920 x 1080 |
| Caracteristici speciale display: | Anti-Glare |
| Memorie RAM: | 8 GB |
|---|---|
| Tip: | DDR4 |
| Frecventa: | 2133 MHz |
| Memorie maxima: | 16 GB |
| Unitate de stocare: |
HDD; SSD |
|---|---|
| Capacitate stocare: |
128 GB; 1 TB |
| Viteza de rotatie HDD: | 5400 rpm |
| Interfata: | SATA |
| Tip memorie video: | Dedicata |
|---|---|
| Chipset video: | nVidia |
| Seria: | GeForce |
| Model placa video: | GT 940MX |
| Capacitate memorie video: | 2 GB |
| Audio: | Difuzoare integrate |
|---|---|
| Microfon incorporat: | Da |
| Tehnologie: | Sonic Master |
| Unitate optica: | DVD RW |
| Cititor de carduri: | Da |
| Carduri suportate: | SD |
| Camera web: | Da |
| USB 2.0: | 2 |
|---|---|
| USB 3.0: | 1 |
| USB 3.1: | 1 |
| HDMI: | 1 |
| RJ-45: | 1 |
| VGA: | Da |
| Iesire audio: | Da |
| Retea: | 10/100/1000 Mbps |
|---|---|
| Wireless: | 802.11 ac |
| Bluetooth: | V4.1 |
| Baterie: | Li-ion 2 celule |
|---|
| Sistem de operare: | Free DOS |
|---|
| Tastatura numerica: | Da |
|---|---|
| Culoare: | Maro |
| Greutate: | 2.69 Kg |
| Dimensiuni: | 415 x 274 x 37.5 mm |
| Garantie: | 24 luni |








