Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Samsung Galaxy J7 2016, 16GB, 4G, Auriu
Oferte fierbinți
Elegant
Telefonul este suficient de puternic pentru a iesi in evidenta. Samsung Galaxy J7 imbina stilul elegant cu functionalitatea. Corpul telefonului este incadrat intr-o rama metalica care confera telefonului o durabilitate ridicata, un design subtire si o senzatie placuta la atingere.
Lasati lumina sa intre
Capturati cele mai bune imagini. Bucurati-va de cele mai clare fotografii chiar si in cele mai intunecate conditii cu ajutorul lentilelor foarte rapide cu o diafragma de f/1.9, prezente atat pentru camera din fata cat si pentru camera de pe spate. Telefonul dispune de cel mai simplu mod de a accesa camera, doar printr-o dubla apasarea a butonului home aplicatia camerei se va deschide.
Poti arata foarte bine in fiecare imagine
Captureaza imaginile dorite acum intr-o poza mai mare. Cu ajutorul modului Beauty pozele de tip selfie vor fi mai clare si vor cuprinde mai multe persoane.
Baterie de lunga durata
Telefonul este subtire la doar 7.8 mm, dar asta nu inseamna ca s-a renuntat la capacitatea bateriei. Bateria telefonului Samsung Galaxy J7 este de 3300 mAh care va ofera posibilitatea navigarii pe net, vizionarii unor video-uri si ascultarea melodiilor preferate pentru o perioada mai indelungata.
Manager aplicatii
O multitudine de informatii la momentul potrivit. Acceseaza imediat toate informatiile esentiale telefonului, inclusiv starea bateriei, memoria Ram, memoria interna si securitatea telefonului ori de cate ori aveti nevoie.
| Banda 2G: | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
|---|---|
| Banda 3G: | 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Banda 4G: | 800 / 850 / 900 / 1800 / 2100 / 2300 / 2600 |
| Dual SIM: | Nu |
| GPRS: | Da |
| Tip: | Super AMOLED |
|---|---|
| Rezolutie: | 1280 x 720 |
| Numar culori: | 16 M |
| Diagonala display: | 5.5 inch |
| Touchscreen: | Da |
| Multi-touch: | Da |
| Memorie interna: | 16 GB |
|---|---|
| Memorie RAM: | 2 GB |
| Slot card: | MicroSD (pana la 256 GB) |
| Procesor: | Octa-Core |
|---|---|
| Model procesor: | Snapdragon 617 |
| Frecventa procesor: |
1000 MHz; 1600 MHz |
| Camera principala: | 13 MP |
|---|---|
| Functii: |
Auto-focus; Touch-focus; HDR; Panorama; Geotagging; Face detection |
| Blitz: | LED |
| Camera secundara: | 5 MP |
| Sistem de operare: | Android |
|---|---|
| Versiune: | 6.0.1 |
| Retea: |
3G; 4G |
|---|---|
| GPS: |
A-GPS; GLONASS |
| NFC: | Da |
| Bluetooth: | v4.1 |
| Wireless: | 802.11 b/g/n |
| USB: | MicroUSB v2.0 |
| Jack 3.5 mm: | Da |
| FM radio: | Da |
| Tip: | Li-Ion |
|---|---|
| Capacitate: | 3300 mAh |
| Senzori: |
Accelerometru; Proximitate; Giroscop; Busola; Lumina ambientala |
|---|
| Smartphone: | Da |
|---|---|
| Model: | J7 2016 |
| Tastatura QWERTY: | Nu |
| Waterproof: | Nu |
| Tip SIM: | Micro-SIM |
| Culoare: | Auriu |
| Greutate: | 170 g |
| SAR: | 0.35 W/kg |
| Dimensiuni (W x H x D): | 151.7 x 76 x 7.8 mm |
| Garantie tehnica: | 24 luni |






