Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Huawei P10 Lite, 32GB, 4G, Dual SIM, Albastru
Oferte fierbinți
Fotografii profesionale
Camera principală de 12MP, dar şi cea frontală de 8MP, imortalizează fiecare moment din viaţa ta. Astfel, cu Huawei P10 Lite realizezi fotografii profesionale zi de zi şi faci cele mai bune selfie-uri.
Camera principală de 12MP, dar şi cea frontală de 8MP, imortalizează fiecare moment din viaţa ta. Astfel, cu Huawei P10 Lite realizezi fotografii profesionale zi de zi şi faci cele mai bune selfie-uri.
Performanţă la fiecare pas
Cu Huawei P10 Lite eşti mereu gata de noi experienţe! Bateria cu o capacitate de 3000 mAh te ţine mereu conectat şi îţi permite să fii productiv în fiecare zi. În plus, te bucuri mereu de o reîncărcare rapidă a telefonului tău (9V/2A)

Cu Huawei P10 Lite eşti mereu gata de noi experienţe! Bateria cu o capacitate de 3000 mAh te ţine mereu conectat şi îţi permite să fii productiv în fiecare zi. În plus, te bucuri mereu de o reîncărcare rapidă a telefonului tău (9V/2A)

Spaţiu pentru toate amintirile
Huawei P10 Lite, cu o memorie internă de 32GB, îţi oferă spaţiul de care ai nevoie pentru a colecţiona din ce în ce mai multe amintiri. Melodiile preferate, fotografiile cu cei dragi, clipurile amuzante, toate îşi găsesc locul în telefonul tău.

Huawei P10 Lite, cu o memorie internă de 32GB, îţi oferă spaţiul de care ai nevoie pentru a colecţiona din ce în ce mai multe amintiri. Melodiile preferate, fotografiile cu cei dragi, clipurile amuzante, toate îşi găsesc locul în telefonul tău.

| Banda 2G: | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
|---|---|
| Banda 3G: | 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Banda 4G: | 800 / 850 / 900 / 1800 / 2100 / 2600 |
| Dual SIM: | Da |
| GPRS: | Da |
| Tip: | IPS LCD |
|---|---|
| Rezolutie: | 1920 x 1080 |
| Numar culori: | 16 M |
| Diagonala display: | 5 inch |
| Touchscreen: | Da |
| Multi-touch: | Da |
| Memorie interna: | 32 GB |
|---|---|
| Memorie RAM: | 3 GB |
| Slot card: | MicroSD (pana la 256 GB) |
| Procesor: | Octa-Core |
|---|---|
| Model procesor: | Kirin 658 |
| Frecventa procesor: |
1700 MHz; 2100 MHz |
| Camera principala: | 12 MP |
|---|---|
| Functii: |
Touch-focus; HDR; Panorama; Geotagging; Face detection |
| Blitz: | Dual LED |
| Camera secundara: | 8 MP |
| Sistem de operare: | Android |
|---|---|
| Versiune: | 7.0 |
| Retea: |
3G; 4G |
|---|---|
| GPS: |
A-GPS; GLONASS |
| NFC: | Da |
| Bluetooth: | v4.1 |
| Wireless: | 802.11 ac |
| USB: | MicroUSB v2.0 |
| Jack 3.5 mm: | Da |
| Tip: | Li-Po |
|---|---|
| Capacitate: | 3000 mAh |
| Senzori: |
Accelerometru; Proximitate; Busola; Amprenta |
|---|
| Smartphone: | Da |
|---|---|
| Model: | P10 Lite |
| Tastatura QWERTY: | Nu |
| Waterproof: | Nu |
| Tip SIM: | Nano-SIM |
| Culoare: | Albastru |
| Greutate: | 146.5 g |
| Dimensiuni (W x H x D): | 146.5 x 72 x 7.2 mm |
| Garantie tehnica: | 24 luni |








