Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Blackberry Passport, 32GB, 4G, Negru

Touch screen mare
BlackBerry Passport are un ecran tactil mare, care ofera o vizualizare si o experienta de lectura uimitoare, oferindu-va o viziune mai larga ce dezvaluie capacitatile sale. Acesta este conceput pentru o navigare pe web mai buna, pentru citit, pentru aplicatii multiple sau chiar pentru editare.

BlackBerry Passport are un ecran tactil mare, care ofera o vizualizare si o experienta de lectura uimitoare, oferindu-va o viziune mai larga ce dezvaluie capacitatile sale. Acesta este conceput pentru o navigare pe web mai buna, pentru citit, pentru aplicatii multiple sau chiar pentru editare.

Tastatura tactila noua
Passport duce tastatura BlackBerry clasica la un nivel superior. Tastatura fizica va ofera o acuratete de scriese mai buna si va ofera mai mult spatiu de vizualizare pe ecran. Este receptiv la fiecare atingere, astfel incat puteti derula pagini web cu usurinta si puteti controla cursorul printr-o simpla atingere.
Passport duce tastatura BlackBerry clasica la un nivel superior. Tastatura fizica va ofera o acuratete de scriese mai buna si va ofera mai mult spatiu de vizualizare pe ecran. Este receptiv la fiecare atingere, astfel incat puteti derula pagini web cu usurinta si puteti controla cursorul printr-o simpla atingere.


Bateria tine pasul cu tine
BlackBerry este bine cunoscut pentru durata de viata uimitoare a bateriei. Passport ofera cea mai buna performanta a acumulatorului cu o capacitate impresionanta de 3450 mAh si optimizarea consumului de energie. Cu pana la 30 de ore de functionare, puteti fi sigur ca telefonul dumneavoastra va tine pasul atat timp cat aveti nevoie de el.
BlackBerry este bine cunoscut pentru durata de viata uimitoare a bateriei. Passport ofera cea mai buna performanta a acumulatorului cu o capacitate impresionanta de 3450 mAh si optimizarea consumului de energie. Cu pana la 30 de ore de functionare, puteti fi sigur ca telefonul dumneavoastra va tine pasul atat timp cat aveti nevoie de el.
Asistentul personal
BlackBery Assistant va permite sa gestionati mail-urile, contactele, calendarul si alte caracteristici prin comenzi vocale si text. Va ajuta sa indepliniti sarcinile rapid, cum ar fi raspunderea rapida la mail-urile importante sau programarea intalnirilor.
BlackBery Assistant va permite sa gestionati mail-urile, contactele, calendarul si alte caracteristici prin comenzi vocale si text. Va ajuta sa indepliniti sarcinile rapid, cum ar fi raspunderea rapida la mail-urile importante sau programarea intalnirilor.


Apelurile telefonice prind viata
Apelurile telefonice de pe BlackBerry Passport sunt cel mai bun lucru dintr-o conversatie. Acesta este dotat cu difuzoare puternice si un sistem “quad Microphone”. BlackBerry Natural Sound Technology este conceput pentru a se adapta la sunetul apelului, in functie de pozitia telefonului si zgomotul de fond.
Apelurile telefonice de pe BlackBerry Passport sunt cel mai bun lucru dintr-o conversatie. Acesta este dotat cu difuzoare puternice si un sistem “quad Microphone”. BlackBerry Natural Sound Technology este conceput pentru a se adapta la sunetul apelului, in functie de pozitia telefonului si zgomotul de fond.
Toate mesajele intr-un singur loc
BlackBerry Hub este singurul loc unde puteti gestiona toate conversatiile – email, text, BBM, apeluri telefonice, social media si multe altele.
BlackBerry Hub este singurul loc unde puteti gestiona toate conversatiile – email, text, BBM, apeluri telefonice, social media si multe altele.

| Banda 2G: | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
|---|---|
| Banda 3G: | 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 |
| Banda 4G: | 700 / 800 / 850 / 900 / 1700 / 1800 / 1900 / 2100 / 2600 |
| Dual SIM: | Nu |
| GPRS: | Da |
| Tip: | IPS LCD |
|---|---|
| Rezolutie: | 1440 x 1440 |
| Numar culori: | 16 M |
| Diagonala display: | 4.5 inch |
| Touchscreen: | Da |
| Multi-touch: | Da |
| Memorie interna: | 32 GB |
|---|---|
| Memorie RAM: | 3 GB |
| Slot card: | MicroSD (pana la 256 GB) |
| Procesor: | Quad-Core |
|---|---|
| Model procesor: | Snapdragon 801 |
| Frecventa procesor: | 2260 MHz |
| Camera principala: | 13 MP |
|---|---|
| Functii: |
Auto-focus; Touch-focus; HDR; Panorama; Geotagging; Face detection; OIS |
| Blitz: | LED |
| Camera secundara: | 2 MP |
| Sistem de operare: | BlackBerry OS |
|---|---|
| Versiune: | 10.3 |
| Retea: |
3G; 4G |
|---|---|
| GPS: |
A-GPS; GLONASS |
| NFC: | Da |
| Bluetooth: | v4.0 |
| Wireless: | 802.11 ac |
| USB: | MicroUSB v2.0 |
| Jack 3.5 mm: | Da |
| FM radio: | Da |
| Tip: | Li-Ion |
|---|---|
| Capacitate: | 3450 mAh |
| Autonomie convorbire: | Pana la 444 ore |
| Autonomie stand-by: | Pana la 23 ore |
| Senzori: |
Accelerometru; Proximitate; Giroscop; Busola |
|---|
| Smartphone: | Da |
|---|---|
| Model: | Passport |
| Tastatura QWERTY: | Nu |
| Waterproof: | Nu |
| Tip SIM: | Nano-SIM |
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 196 g |
| Dimensiuni (W x H x D): | 90.3 x 128 x 9.3 mm |
| Garantie tehnica: | 24 luni |








