Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Samsung Galaxy A5 2016, 16GB, 4G, Negru
O combinatie eleganta de metal si sticla
O imbinare intre metalul solid, de calitate premium, si sticla Gorilla Glass cu aspect atragator. Un model pe care il tineti in mana mai stabil si mai comod, cu un aspect mai ingust si o fateta mai subtire.
Performanta puternica
Bucurati-va de o performanta exceptionala a componentelor hardware si de o viteza de internet ultra-rapida. Procesorul octa-core si accesul la retea LTE Cat.6 permit incarcarea web optima, o tranzitie mai simpla a interfetei si multi-tasking mai rapid.
Imagini mai clare si mai luminoase
Camerele frontala si secundara beneficiaza de o apertura de f/1.9, care permite imagini de o claritate exceptionala, chiar si in conditii de lumina redusa. Utilizati functia OIS a camerei secundare pentru a surprinde imagini si videoclipuri clare. Surprindeti un moment pretios intr-o clipa, apasand pur si simplu de doua ori pe butonul Home pentru a lansa rapid camera.
Optiuni de plata simple pentru mobil
Efectuati plati simplu si rapid, cu telefonul. Pur si simplu atingeti dispozitivul de terminalul magnetic pentru carti de credit in magazine, iar plata se face intr-o clipita.

Securitate imbunatatita
Utilizati metoda simpla si sigura recunoasterii amprentelor pentru a va debloca ecranul telefonului si a va accesa contul Samsung. Tehnologia imbunatatita a amprentelor asigura nu doar o protectie imbunatatita a confidentialitatii, ci si o utilizare mai convenabila. Este activat suportul pentru plata sigura si simpla cu mobilul.Putere extinsa si incarcare rapida
Capacitatea buna a bateriei va permite sa va bucurati de jocuri si sa beneficiati chiar si mai mult de continutul multimedia. Capacitatea de incarcare rapida face ca bateria sa ajunga la nivelul maxim mai repede ca oricand.
| Banda 2G: | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
|---|---|
| Banda 3G: | 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Banda 4G: | 800 / 850 / 900 / 1800 / 2100 / 2600 |
| Dual SIM: | Nu |
| GPRS: | Da |
| Tip: | Super AMOLED |
|---|---|
| Rezolutie: | 1920 x 1080 |
| Numar culori: | 16 M |
| Diagonala display: | 5.2 inch |
| Touchscreen: | Da |
| Multi-touch: | Da |
| Memorie interna: | 16 GB |
|---|---|
| Memorie RAM: | 2 GB |
| Slot card: | MicroSD (pana la 128 GB) |
| Procesor: | Octa-Core |
|---|---|
| Model procesor: | Exynos 7580 Octa |
| Frecventa procesor: | 1600 MHz |
| Camera principala: | 13 MP |
|---|---|
| Functii: |
Auto-focus; Touch-focus; HDR; Panorama; Geotagging; Face detection; OIS |
| Blitz: | LED |
| Camera secundara: | 5 MP |
| Sistem de operare: | Android |
|---|---|
| Versiune: | 5.1 |
| Retea: |
3G; 4G |
|---|---|
| GPS: |
A-GPS; GLONASS |
| NFC: | Da |
| Bluetooth: | v4.1 |
| Wireless: | 802.11 a/b/g/n |
| USB: | MicroUSB v2.0 |
| Jack 3.5 mm: | Da |
| FM radio: | Da |
| Tip: | Li-Ion |
|---|---|
| Capacitate: | 2900 mAh |
| Autonomie convorbire: | Pana la 16 ore |
| Autonomie stand-by: | Pana la 75 ore |
| Senzori: |
Accelerometru; Proximitate; Busola; Lumina ambientala; Amprenta |
|---|
| Smartphone: | Da |
|---|---|
| Model: | Galaxy A5 2016 |
| Waterproof: | Nu |
| Tip SIM: | Nano-SIM |
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 155 g |
| SAR: | 0.29 W/kg |
| Dimensiuni (W x H x D): | 71 x 144.8 7.3 mm |
| Garantie tehnica: | 24 luni |






