Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
HTC One M9, 32 GB, Argintiu
Oferte fierbinți
Design
Este prima carcasa de metal in doua tonuri, ceea ce il face sa fie foarte atragator si in acelasi timp robust si puternic. Fiecare HTC One M9 este finisat de mana, de catre un expert iscusit. Are finisaj rezistent la zgarieturi, astfel incat design-ul frumos va rezista o perioada lunga de timp.
Este prima carcasa de metal in doua tonuri, ceea ce il face sa fie foarte atragator si in acelasi timp robust si puternic. Fiecare HTC One M9 este finisat de mana, de catre un expert iscusit. Are finisaj rezistent la zgarieturi, astfel incat design-ul frumos va rezista o perioada lunga de timp.

HTC BoomSound
Are HTC BoomSound pentru cea mai puternica experienta audio pe care o poate reda un smartphone. Are si profil Dolby Surround sound, pentru cea mai captivanta experienta indiferent daca folosesti casti sau boxele telefonului. Castile de inalta calitate se gasesc in cutie pentru a-ti permite sa te bucuri de functiile audio grozave ale telefonului. Ai multa muzica pe iTunes? Nu-ti face griji - o poti transfera cu usurinta pe HTC One M9 pentru a avea toate piesele tale favorite pe noul tau telefon.
Are HTC BoomSound pentru cea mai puternica experienta audio pe care o poate reda un smartphone. Are si profil Dolby Surround sound, pentru cea mai captivanta experienta indiferent daca folosesti casti sau boxele telefonului. Castile de inalta calitate se gasesc in cutie pentru a-ti permite sa te bucuri de functiile audio grozave ale telefonului. Ai multa muzica pe iTunes? Nu-ti face griji - o poti transfera cu usurinta pe HTC One M9 pentru a avea toate piesele tale favorite pe noul tau telefon.
Camera foto performanta
Cea mai buna camera pentru selife-uri folosind tehnologia UltraPixel. Cea mai buna camera principala de pana acum pe un HTC - 20MP lentila cu unghi larg si inregistrare video 4K. Cu Editor Foto poti sa devii creativ, cu efecte unice. One Gallery combina toate fotografiile tale de pe Facebook, Flickr, Dropbox si Google intr-un singur loc - pentru a le organiza mai usor.
Lentila camerei este protejata de un cristal de safir - este extraordinar de puternic, protejand lentila pe viata.
Cea mai buna camera pentru selife-uri folosind tehnologia UltraPixel. Cea mai buna camera principala de pana acum pe un HTC - 20MP lentila cu unghi larg si inregistrare video 4K. Cu Editor Foto poti sa devii creativ, cu efecte unice. One Gallery combina toate fotografiile tale de pe Facebook, Flickr, Dropbox si Google intr-un singur loc - pentru a le organiza mai usor.
Lentila camerei este protejata de un cristal de safir - este extraordinar de puternic, protejand lentila pe viata.
Procesor ultra rapid
Procesorul de ultima generatie Octa-Core 2Ghz snapdragon 810 - rapid & puternic. 32GB memorie interna, 115GB Goodle Drive si suport pentru card microSD de pana la 128GB = o memorie impresionanta de 275GB!
Procesorul de ultima generatie Octa-Core 2Ghz snapdragon 810 - rapid & puternic. 32GB memorie interna, 115GB Goodle Drive si suport pentru card microSD de pana la 128GB = o memorie impresionanta de 275GB!
| Banda 2G: | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
|---|---|
| Banda 3G: | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Banda 4G: | 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Dual SIM: | Nu |
| GPRS: | Da |
| Tip: | LCD |
|---|---|
| Rezolutie: | 1920 x 1080 |
| Numar culori: | 16 M |
| Diagonala display: | 5 inch |
| Touchscreen: | Da |
| Multi-touch: | Da |
| Memorie interna: | 32 GB |
|---|---|
| Memorie RAM: | 3 GB |
| Slot card: | MicroSD (pana la 128 GB) |
| Procesor: | Octa-Core |
|---|---|
| Model procesor: | Qualcomm MSM8994 Snapdragon, Octa-Core |
| Frecventa procesor: | 2000 MHz |
| Camera principala: | 20 MP |
|---|---|
| Blitz: | LED |
| Camera secundara: | 4 MP |
| Sistem de operare: | Android |
|---|---|
| Versiune: | 5.0 Lollipop |
| Retea: |
3G; 4G |
|---|---|
| GPS: | A-GPS |
| NFC: | Da |
| Bluetooth: | v4.1 |
| Wireless: | 802.11 ac |
| USB: | MicroUSB v2.0 |
| Jack 3.5 mm: | Da |
| FM radio: | Da |
| Tip: | Li-Po |
|---|---|
| Capacitate: | 2840 mAh |
| Autonomie convorbire: | Pana la 25 ore si 40 min |
| Autonomie stand-by: | Pana la 402 ore |
| Senzori: | Lumina ambientala |
|---|
| Smartphone: | Da |
|---|---|
| Model: | One M9 |
| Waterproof: | Nu |
| Culoare: | Argintiu |
| Greutate: | 157 g |
| Dimensiuni (W x H x D): | 144.6 x 69.7 x 9.61 mm |
| Garantie tehnica: | 24 luni |






