Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Blackberry DTEK60, 32GB, 4G, Negru
Oferte fierbinți
Cel mai sigur smartphone din lume
Nu ai pune bani intr-o banca daca ai sti ca nu este sigura. Sau sa va lasati usile deschise la casa noaptea. Telefon DTEK 60 asigura modul prin care partajati detaliile private din viata de zi cu zi, cum ar fi: locatia, imaginile, textele, este decizia ta. Nu toate smartphone-urile sunt la fel de sigure.

Nu ai pune bani intr-o banca daca ai sti ca nu este sigura. Sau sa va lasati usile deschise la casa noaptea. Telefon DTEK 60 asigura modul prin care partajati detaliile private din viata de zi cu zi, cum ar fi: locatia, imaginile, textele, este decizia ta. Nu toate smartphone-urile sunt la fel de sigure.

Android
DTEK 60 vine cu sitemul de operare Android 6.0, oferindu-va acces complet la Google Play, widget-uri, Google Now, precum si posibilitatea de a te conecta la dispozitivele pe care le folosesti cel mai frecvent cum ar fi televizorul sau dispozitivele de redare a muzicii.
DTEK 60 vine cu sitemul de operare Android 6.0, oferindu-va acces complet la Google Play, widget-uri, Google Now, precum si posibilitatea de a te conecta la dispozitivele pe care le folosesti cel mai frecvent cum ar fi televizorul sau dispozitivele de redare a muzicii.


Senzor de amprenta
Senzorul de amprenta de pe BlackBerry ofera un plus de securitate pentru deblocarea telefonului, accesarea parolelor si plata facturilor. Senzorul a fost pozitionat precis in locul in care degetul aratator atinge spatele telefonului atunci cand este ridicat. Puteti memora pana la 5 amprente digitale care sunt stocate si criptate oferindu-va siguranta maxima.
Senzorul de amprenta de pe BlackBerry ofera un plus de securitate pentru deblocarea telefonului, accesarea parolelor si plata facturilor. Senzorul a fost pozitionat precis in locul in care degetul aratator atinge spatele telefonului atunci cand este ridicat. Puteti memora pana la 5 amprente digitale care sunt stocate si criptate oferindu-va siguranta maxima.
Tastatura inteligenta
Telefonul dispune de cea mai noua tastatura conceputa pentru a invata de la utilizator modul de scriere si de a imbunatatii viteza de scriere. Tastatura memoreaza si ofera intr-un timp foarte scurt sugestii la cuvinte in timp ce tastati.
Telefonul dispune de cea mai noua tastatura conceputa pentru a invata de la utilizator modul de scriere si de a imbunatatii viteza de scriere. Tastatura memoreaza si ofera intr-un timp foarte scurt sugestii la cuvinte in timp ce tastati.


Buton power
BlackBerry a inteles ca fiecare secunda conteaza iar comoditatea este cheia succesului. Telefonul dispune de un buton care poate fi personalizat. Cu o simpla apasare a butonului puteti vedea imediat cele mai utilizate aplicatii, task-uri si multe altele.
BlackBerry a inteles ca fiecare secunda conteaza iar comoditatea este cheia succesului. Telefonul dispune de un buton care poate fi personalizat. Cu o simpla apasare a butonului puteti vedea imediat cele mai utilizate aplicatii, task-uri si multe altele.
| Banda 2G: | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
|---|---|
| Banda 3G: | 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 |
| Banda 4G: | 700 / 800 / 850 / 900 / 1800 / 1900 / 2100 / 2300 / 2500 / 2600 |
| Dual SIM: | Nu |
| GPRS: | Da |
| Tip: | AMOLED |
|---|---|
| Rezolutie: | 2560 x 1440 |
| Numar culori: | 16 M |
| Diagonala display: | 5.5 inch |
| Touchscreen: | Da |
| Multi-touch: | Da |
| Memorie interna: | 32 GB |
|---|---|
| Memorie RAM: | 4 GB |
| Slot card: | MicroSD (pana la 256 GB) |
| Procesor: | Quad-Core |
|---|---|
| Model procesor: | Snapdragon 820 |
| Frecventa procesor: |
1600 MHz; 2150 MHz |
| Camera principala: | 21 MP |
|---|---|
| Functii: |
Auto-focus; Touch-focus; HDR; Panorama; Geotagging; Face detection |
| Blitz: | Dual LED |
| Camera secundara: | 8 MP |
| Sistem de operare: | Android |
|---|---|
| Versiune: | 6.0 |
| Retea: |
3G; 4G |
|---|---|
| GPS: |
A-GPS; BDS; GLONASS |
| NFC: | Da |
| Bluetooth: | v4.2 |
| Wireless: | 802.11 ac |
| USB: | Type C |
| Jack 3.5 mm: | Da |
| FM radio: | Nu |
| Tip: | Li-Ion |
|---|---|
| Capacitate: | 3000 mAh |
| Autonomie convorbire: | Pana la 336 ore |
| Autonomie stand-by: | Pana la 26 ore |
| Senzori: |
Accelerometru; Proximitate; Giroscop; Busola; Amprenta |
|---|
| Smartphone: | Da |
|---|---|
| Model: | DTEK60 |
| Tastatura QWERTY: | Nu |
| Waterproof: | Nu |
| Tip SIM: | Nano-SIM |
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 165 g |
| Dimensiuni (W x H x D): | 75.4 x 153.9 x 7 mm |
| Garantie tehnica: | 24 luni |








