Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Sony Xperia XZ Premium, 64GB, 4G, Negru
Calitate suprema a aparatului foto Sony
Fiind dotat cu tehnologii bazate pe know-how-ul de la renumitele noastre aparate foto Cyber-Shot™, Xperia XZ Premium asigura imagini de calitate uluitoare chiar si in lumina redusa. Noul senzor Exmor™ RS pentru dispozitive mobile prezinta pixeli mai mari si un obiectiv G de varf, pentru imagini mai clare si mai fidele.
Fiind dotat cu tehnologii bazate pe know-how-ul de la renumitele noastre aparate foto Cyber-Shot™, Xperia XZ Premium asigura imagini de calitate uluitoare chiar si in lumina redusa. Noul senzor Exmor™ RS pentru dispozitive mobile prezinta pixeli mai mari si un obiectiv G de varf, pentru imagini mai clare si mai fidele.


Primul smartphone din lume cu afisaj 4K HDR2
Afisajul 4K HDR cu care este dotat Xperia XZ Premium este o premiera in ce priveste smartphone-urile, avand aceleasi tehnologii folosite la televizoarele Sony Bravia. Va permite sa vizionati cel mai recent continut 4K HDR, pentru o experienta de vizionare unica dominata de culori, claritate si contrast uluitoare.
Acum puteti viziona in format 4K HDR cel mai bun continut Amazon Prime Video
Delectati-va pe mobil cu o serie de materiale in format 4K HDR oferite de serviciul Amazon Prime Video, oricand si oriunde doriti. Livrati in flux sau descarcati seriale Amazon Originals3, beneficiind de culori extrem de vii si de o claritate ametitoare. Acum pe Xperia XZ Premium.
Afisajul 4K HDR cu care este dotat Xperia XZ Premium este o premiera in ce priveste smartphone-urile, avand aceleasi tehnologii folosite la televizoarele Sony Bravia. Va permite sa vizionati cel mai recent continut 4K HDR, pentru o experienta de vizionare unica dominata de culori, claritate si contrast uluitoare.
Acum puteti viziona in format 4K HDR cel mai bun continut Amazon Prime Video
Delectati-va pe mobil cu o serie de materiale in format 4K HDR oferite de serviciul Amazon Prime Video, oricand si oriunde doriti. Livrati in flux sau descarcati seriale Amazon Originals3, beneficiind de culori extrem de vii si de o claritate ametitoare. Acum pe Xperia XZ Premium.
Cel mai puternic procesor dintr-un dispozitiv mobil Sony
Navigare pe web extrem de rapida, jocuri cursive, redare video in flux fara intreruperi si multitasking impresionant – toate acestea au loc la o viteza fulgeratoare datorita noului procesor Qualcomm® Snapdragon™ 835. Dispunand si de o viteza de descarcare de pana la 1 Gbps5, nimic nu va va mai sta in cale.
Navigare pe web extrem de rapida, jocuri cursive, redare video in flux fara intreruperi si multitasking impresionant – toate acestea au loc la o viteza fulgeratoare datorita noului procesor Qualcomm® Snapdragon™ 835. Dispunand si de o viteza de descarcare de pana la 1 Gbps5, nimic nu va va mai sta in cale.


Jocuri dezlantuite
Numai cu Sony puteti sa explorati galaxii indepartate din bucatarie sau marcati goluri spectaculoase de pe balcon. Folosind functia Jocuri la distanta PS4, veti putea simti febra jocurilor PlayStation® in mod confortabil, pe telefon, oriunde in casa.
Numai cu Sony puteti sa explorati galaxii indepartate din bucatarie sau marcati goluri spectaculoase de pe balcon. Folosind functia Jocuri la distanta PS4, veti putea simti febra jocurilor PlayStation® in mod confortabil, pe telefon, oriunde in casa.
| Data lansarii: | 10.06.2017 |
|---|
| Banda 2G: | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
|---|---|
| Banda 3G: | 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Banda 4G: | 700 / 800 / 850 / 900 / 1700 / 1800 / 1900 / 2100 / 2300 / 2500 / 2600 |
| Dual SIM: | Da |
| GPRS: | Da |
| Tip: | IPS LCD |
|---|---|
| Rezolutie: | 3840 x 2160 |
| Numar culori: | 16 M |
| Diagonala display: | 5.5 inch |
| Touchscreen: | Da |
| Multi-touch: | Da |
| Memorie interna: | 64 GB |
|---|---|
| Memorie RAM: | 4 GB |
| Slot card: | MicroSD (pana la 256 GB) |
| Procesor: | Octa-Core |
|---|---|
| Model procesor: | Snapdragon 835 |
| Frecventa procesor: |
1900 MHz; 2450 MHz |
| Camera principala: | 19 MP |
|---|---|
| Functii: |
Laser Auto-focus; Touch-focus; HDR; Panorama; Geotagging; Face detection |
| Blitz: | LED |
| Camera secundara: | 13 MP |
| Sistem de operare: | Android |
|---|---|
| Versiune: | 7.1 |
| Retea: |
3G; 4G |
|---|---|
| GPS: |
A-GPS; GLONASS |
| NFC: | Da |
| Bluetooth: | v4.2 |
| Wireless: | 802.11 ac |
| USB: | Type C |
| Jack 3.5 mm: | Da |
| Tip: | Li-Ion |
|---|---|
| Capacitate: | 3.230 mAh |
| Senzori: |
Accelerometru; Proximitate; Giroscop; Busola; Barometru; Amprenta |
|---|
| Smartphone: | Da |
|---|---|
| Model: | Xperia XZ Premium |
| Tastatura QWERTY: | Nu |
| Tip SIM: | Nano-SIM |
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 191 g |
| Dimensiuni (W x H x D): | 156 x 77 x 7,9 mm |
| Garantie tehnica: | 24 luni |






