Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Huawei P10 Plus, 128GB, 4G, Dual SIM, Albastru
Oferte fierbinți
Portretistica remarcabila prin camera duala Leica
Portretele realizate cu ajutorul camerei Leica vor oferi un efect de luminozitate 3D, portrete monocrome incredibil de clare, prin efectul de bokeh alb/negru, si functia de zoom hibrid avansat 2x in micro fotografiere. Experimenteaza prima camera frontala Leica, ce iti va dezlantui creativitatea.
Scanner de amprenta
Cel mai personalizat sistem de securitate direct pe telefonul tau. Huawei P10 Plus poate fi deblocat doar de catre tine, prin scanarea amprentei. Asaza degetul pe scanner si deblocheaza telefonul!
Noul procesor Kirin 960 - Conceput pentru a inova
Cel mai puternic chipset Kirin 960, 4*Cortex A73 2.4GHz + 4*Cortex A53 1.8GHz. Primul Cortex A73 CPU SoC din lume. Primul GPU Mali-G71 Octa-core. Modem de date rapid GSM/UMTS/CDMA/LTE
Estetica incredibila - Un Nou Design, Noi Culori
Huawei P10 plus combina armonios confortul si estetica, cu o taietura fina de diamant. Huawei P10 Plus se remarca prin suprafete uniforme atat pe fata, cat si pe spate, si are un design perfect plat si subtire, fara reliefari ale camerei in exteriorul carcasei.
Super incarcator - cel mai rapid dispozitiv de reconectare
Huawei prezinta cel mai inovator incarcator rapid pe baza de tensiune si temperatura joase. Incarcatorul are la baza o tehnologie sigura de racire care scade temperatura la incarcare cu 50%. Dispozitivul este prevazut cu 8 seturi de mecanisme pentru racirea termica si 5 straturi de protectie.
| Banda 2G: | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
|---|---|
| Banda 3G: | 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Banda 4G: | 700 / 800 / 850 / 900 / 1700 / 1800 / 1900 / 2100 / 2600 |
| Dual SIM: | Da |
| GPRS: | Da |
| Tip: | IPS-NEO LCD |
|---|---|
| Rezolutie: | 2560 x 1440 |
| Numar culori: | 16 M |
| Diagonala display: | 5.5 inch |
| Touchscreen: | Da |
| Multi-touch: | Da |
| Memorie interna: | 128 GB |
|---|---|
| Memorie RAM: | 6 GB |
| Slot card: | MicroSD (pana la 256 GB) |
| Procesor: | Octa-Core |
|---|---|
| Model procesor: | Kirin 960 |
| Frecventa procesor: |
1800 MHz; 2400 MHz |
| Camera principala: | Dual 20 MP +12 MP |
|---|---|
| Functii: |
Laser Auto-focus; OIS |
| Blitz: | Dual LED |
| Camera secundara: | 8 MP |
| Sistem de operare: | Android |
|---|---|
| Versiune: | 7.0 |
| Retea: |
3G; 4G |
|---|---|
| GPS: |
BDS; Galileo; GLONASS |
| NFC: | Da |
| Bluetooth: | v4.2 |
| Wireless: | 802.11 ac |
| USB: | Type C |
| Jack 3.5 mm: | Da |
| Tip: | Li-Ion |
|---|---|
| Capacitate: | 3750 mAh |
| Senzori: |
Accelerometru; Proximitate; Giroscop; Busola; Lumina ambientala; Amprenta |
|---|
| Smartphone: | Da |
|---|---|
| Model: | P10 Plus |
| Tastatura QWERTY: | Nu |
| Tip SIM: | Nano-SIM |
| Culoare: | Albastru |
| Greutate: | 165 g |
| Dimensiuni (W x H x D): | 153.5 x 74.2 x 7 mm |
| Garantie tehnica: | 24 luni |







