Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Asus MG279Q
Oferte fierbinți
Rata incredibila de redare cu o frecventa de 144 Hz
Deblocheaza cel mai inalt nivel disponibil ar ratei de redare a imaginilor ajutandu-va sa fiti de fiecare data cei mai buni cand vine vorba de jucat jocuri de strategie, curse cu masini, competitii sportive si altele.
Deblocheaza cel mai inalt nivel disponibil ar ratei de redare a imaginilor ajutandu-va sa fiti de fiecare data cei mai buni cand vine vorba de jucat jocuri de strategie, curse cu masini, competitii sportive si altele.

Rezolutia WQHD 2560 x 1440
Permite vizualizarea mai multor detalii din spatiul de lucru si imagini mai clare.
Permite vizualizarea mai multor detalii din spatiul de lucru si imagini mai clare.

ASUS Smart Contrast 100.000.000:1


Monitorul ASUS Eye Care ofera functii (Flicker free si Low Blue Light technology) ce previn oboseala ochilor.

Tehnologia AMD FreeSync™ este o caracteristica a ratei de refresh ce este implementata prin DisplayPort-ul monitorului si al placii video.

| Tip display: | LED |
|---|---|
| Diagonala: | 27 inch |
| Rezolutie optima: | 2560 x 1440 |
| Timp de raspuns: | 4 ms |
| Aspect imagine: | 16:9 |
| Format ecran: | Wide |
| Dimensiune punct: | 0.233 mm |
| Numar culori: | 16.7 milioane |
| Contrast: | 100.000.000:1 |
| Luminozitate: | 350 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate: | 178 / 178 ° |
| Porturi video: |
1 x HDMI 1 x DVI 1 x Mini Display Port 1 x Display Port |
|---|---|
| Conectori: |
1 x DisplayPort In 1 x miniDisplayPort 2 x HDMI 3 x USB 3.0 Headphone Out |
| Tehnologii: | Flicker Free |
|---|---|
| Certificari: |
EnergyStar; RoHS |
| Boxe integrate: | Da |
| Caracteristici speciale: |
100% sRGB Flicker free Trace Free Technology GameVisual HDCP support GamePlus VividPixel Blue Light Filter FreeSync technology MHL 2.0 |
| Utilizare: | Gaming |
|---|---|
| Standard suport perete: | VESA 100 x 100 mm |
| Putere consumata: | 38.7 W |
| Greutate: | 7.3 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D): |
625 x 559 x 238 mm (cu stand) 625 x 368 x 63 mm (fara stand) |
| Garantie: | 24 luni |







