Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Bosch BGL4SIL69W
Oferte fierbinți

Raza de operare de 10 m
Grad ridicat de flexibilitate si aspirare confortabila datorita cablului de alimentare lung, pentru o raza de operare de 10 m. Mai putine schimbari de priza.
Sistemul PowerProtect
Pentru performante de curatare de lunga durata, chiar si atunci cand sacul se umple.Sacul de praf PowerProtect (cu autoetansare) asigura o performanta ridicata chiar si atunci cand se umple. Mai putine schimbari ale sacului de praf. Costuri ulterioare reduse.
SilenceSound System
Materialele izolatoare inovatoare, suspensia motorului, fluxul de aer optimizat si accesoriile cu zgomot redus asigura o utilizare silentioasa de 69 dB(A).| Tip aparat: | Aspirator cu sac |
|---|---|
| Aspirare: | Uscata |
| Putere: | 700 W |
| Tip alimentare: | La retea |
| Variator de putere: | Da |
| Functii si tehnologii: |
Sistem PowerProtect; Sistem QuattroPower; Sistem SilenceSound |
| Tip sac: | Hartie |
|---|---|
| Filtru HEPA: | Da |
| Eficienta energetica: | Clasa A |
|---|---|
| Emisii de praf: | Clasa A |
| Eficienta curatare covoare: | Clasa C |
| Eficienta curatare suprafete dure: | Clasa A |
| Accesorii: |
Accesoriu spatii inguste; Duza standard; Duza suprafete dure |
|---|---|
| Tip tub: | Telescopic metalic |
| Greutate: | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni (W x D x H) mm: | 295 x 410 x 265 |
| Tensiune de alimentare: | 220-240 V |
| Culoare: | Alb |
| Lungime cablu alimentare: | 7 m |
| Suprafata aspirare: | 10 m |
| Nivel zgomot: | 69 dB |
| Garantie: | 24 luni |




