Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Huawei P9, 32GB, 4G, Dual SIM, Negru
Oferte fierbinți

O asociere istorica, dual lens
Huawei si Leica se asociaza pentru a crea o camera foto uimitoare. Mai multa lumina si o clarita mai buna, pentru fotografii si clipuri video impresionante.Fotografiere revolutionara
Combinand hardware-ul si software-ul superior, cu lentilele duble Leica, Huawei P9 va permite sa capturati imagini de inalta calitate, fara a compromite stilul elegant si compact a telefonului.
Lentile duble
Telefonul Huawei P9 captureaza culori stralucitoare datorita lentilelor Leica. Capturati mai multa lumina cu ajutorul celor doi senzori, unul RGB iar celalalt monocrom. Obtineti imagini incredibile cu telefonul Huawei P9 care imbina inteligent culorile capturate de senzorul RGB cu detaliile senzorului monocrom. Imortalizati imagini in conditii de luminozitate scazuta cu ajutorul camerelor de 12 megapixeli, care reusesc sa aduca imaginilor capturate o calitate profesionala si cu ajutorul functiei Imagesmart 5.0.

Imagini rapide si clare
Capturati imagini clare cu ajutorul ISP-ului dual-core incorporat pentru imbunatatirea focalizarii si a vitezei de procesare. Puteti face poze la o viteza incredibila si clare cu tehnologia Focus Hybrid, care foloseste focalizarea cu laser, masurarea adancimii si a contrastului. Experimentati o performanta superioara cu ajutorul cipului personalizat Kirin 955. In interiorul cipului Kirin 955 exista un ISP dual-core si un DSP dedicat care ajuta foarte mult post-procesarea.Camera profesionala
Puteti obtine unele efecte fotografice profesionale si puteti avea acces la o gama puternica de functii unice, inclusiv o gama de moduri de film, efect de deschidere considerabila, modul monocrom si modul profesional. Creati imagini uimitoare prin efectul de deschidere mare. Obtineti culori autentice printr-o serie de moduri de film: Standard, Vivid si Smooth Colours.

Elegant. Stilat
Huawei P9 este creat de unii dintre primii designeri industriali din lume pentru a realiza un design uimitor, cu margini taiate de diamant, rotunjit de curburi frumoase. Huawei P9 este sculptat folosind industria aerospatiala, avand un corp din aluminiu si o sticla de calitate superioara 2.5D.Ecran colorat
Descopera o lume mai vie, care este mai aproape de culorile naturale, pe un ecran uimitor de 5.2 inch Full HD cu o saturatie de 96% si un contrast ridicat.

Nu rata nici un moment
Ramaneti conectat mai mult timp cu ajutorul bateriei de 3000 mAh.
Sigur. Exact. Comod.
Beneficiaza de o securitate sporita pe telefon. Telefonul Huawei P9 se poate debloca de catre tine rapid si usor, cu ajutorul senzorului de amprenta digitala imbunatatit.| Banda 2G: | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
|---|---|
| Banda 3G: | 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Banda 4G: | 800 / 1700 / 1800 / 1900 / 2100 / 2600 |
| Dual SIM: | Da |
| GPRS: | Da |
| Tip: | IPS LCD |
|---|---|
| Rezolutie: | 1920 x 1080 |
| Numar culori: | 16 M |
| Diagonala display: | 5.2 inch |
| Touchscreen: | Da |
| Multi-touch: | Da |
| Memorie interna: | 32 GB |
|---|---|
| Memorie RAM: | 3 GB |
| Slot card: | MicroSD (pana la 256 GB) |
| Procesor: | Octa-Core |
|---|---|
| Model procesor: | Kirin 955 |
| Frecventa procesor: |
1800 MHz; 2500 MHz |
| Camera principala: | Dual 12 MP |
|---|---|
| Functii: |
Auto-focus; Touch-focus; HDR; Panorama; Geotagging; Face detection; Smile detection; OIS |
| Blitz: | Dual LED |
| Camera secundara: | 8 MP |
| Sistem de operare: | Android |
|---|---|
| Versiune: | 6 |
| Retea: |
3G; 4G |
|---|---|
| GPS: |
A-GPS; GLONASS |
| NFC: | Da |
| Bluetooth: | v4.2 |
| Wireless: | 802.11 ac |
| USB: | Type C |
| Jack 3.5 mm: | Da |
| Tip: | Li-Ion |
|---|---|
| Capacitate: | 3000 mAh |
| Senzori: |
Accelerometru; Proximitate; Giroscop; Busola; Lumina ambientala; Amprenta |
|---|
| Smartphone: | Da |
|---|---|
| Model: | P9 |
| Waterproof: | Nu |
| Tip SIM: | Nano-SIM |
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 144 g |
| Dimensiuni (W x H x D): | 145 x 70.9 x 7 mm |
| Garantie tehnica: | 24 luni |








