Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Lenovo IdeaPad 110-15IBR, Intel Celeron N3060, 4GB DDR3, HDD 500GB
Oferte fierbinți
Laptop Lenovo IdeaPad 110-15IBR, Intel Celeron N3060, 4GB DDR3, HDD 500GB, Intel HD Graphics, Free DOS
Laptop Ideapad 110
Obtineti functiile de care aveti nevoie de la acest laptop entry-level: procesor fiabil, memorie buna, spatiu de stocare din belsug, ecran aspectuos si multiple optiuni grafice.
Obtineti functiile de care aveti nevoie de la acest laptop entry-level: procesor fiabil, memorie buna, spatiu de stocare din belsug, ecran aspectuos si multiple optiuni grafice.


Navigare web ultra-rapida
Conectivitatea Wi-Fi 802.11 a/c este dotare standard pe Ideapad 110, ceea ce este perfect pentru navigare, streaming si descarcare ultra-rapide. Conexiunea Wi-Fi 802.11 a/c ofera viteze de pana la 3 ori mai mari fata de varianta 802.11 b/g/n.
Conectivitatea Wi-Fi 802.11 a/c este dotare standard pe Ideapad 110, ceea ce este perfect pentru navigare, streaming si descarcare ultra-rapide. Conexiunea Wi-Fi 802.11 a/c ofera viteze de pana la 3 ori mai mari fata de varianta 802.11 b/g/n.
Disc optic optional
Nu trebuie sa cumparati o unitate optica externa cu Ideapad 110 – anumite modele includ o unitate DVD/CD-RW integrata, pentru a putea sa incarcati programe, sa ascultati CD-uri sau sa vedeti filme offline.
Nu trebuie sa cumparati o unitate optica externa cu Ideapad 110 – anumite modele includ o unitate DVD/CD-RW integrata, pentru a putea sa incarcati programe, sa ascultati CD-uri sau sa vedeti filme offline.


Zambiti, pozati si sortati, in cateva secunde
Lenovo Photo Master 2.0 combina o biblioteca moderna de fotografii cu instrumente de navigare si editare puternice si usor de utilizat. Acum, cu caracteristici precum Auto Face Replace si Smart Event Sort, puteti sa va organizati si sa va optimizati fotografiile pana la perfectiune.
Lenovo Photo Master 2.0 combina o biblioteca moderna de fotografii cu instrumente de navigare si editare puternice si usor de utilizat. Acum, cu caracteristici precum Auto Face Replace si Smart Event Sort, puteti sa va organizati si sa va optimizati fotografiile pana la perfectiune.
| Utilizare: | Home & Office |
|---|
| Producator procesor: | Intel |
|---|---|
| Tip procesor: | Intel Celeron |
| Model procesor: | N3060 |
| Numar nuclee: | 2 |
| Tehnologie: | 14 nm |
| Frecventa: | 1600 MHz |
| TurboBoost: | 2400 MHz |
| Memorie cache: | 2048 KB |
| Diagonala: | 15.6 inch |
|---|---|
| Tip display: | HD |
| Rezolutie: | 1366 x 768 |
| Caracteristici speciale display: | Glare |
| Memorie RAM: | 4 GB |
|---|---|
| Tip: | DDR3 |
| Frecventa: | 1600 MHz |
| Unitate de stocare: | HDD |
|---|---|
| Capacitate stocare: | 500 GB |
| Viteza de rotatie HDD: | 5400 rpm |
| Tip memorie video: | Integrata |
|---|---|
| Chipset video: | Intel |
| Seria: | HD Graphics 400 |
| Audio: |
Difuzor Microfon integrat |
|---|---|
| Microfon incorporat: | Da |
| Unitate optica: | DVD RW |
| Cititor de carduri: | Da |
| Carduri suportate: |
SD; MMC; SDHC; SDXC |
| Camera web: | Da |
| USB 2.0: | 1 |
|---|---|
| USB 3.0: | 1 |
| HDMI: | 1 |
| RJ-45: | 1 |
| Iesire audio: | Da |
| Retea: | 10/100 Mbps |
|---|---|
| Wireless: | 802.11 ac |
| Bluetooth: | V4.0 |
| Autonomie de lucru: | Pana la 3 ore |
|---|---|
| Baterie: | Li-Ion 3 celule |
| Sistem de operare: | Free DOS |
|---|
| Caracteristici speciale: | TouchPad cu suport pentru gesturi multi-atingere |
|---|---|
| Securitate: | Kensington Lock |
| Tastatura numerica: | Da |
| Tastatura: | EN-UK |
| Culoare: | Negru |
| Material carcasa: | Plastic |
| Greutate: | 2.3 kg |
| Dimensiuni: | 378 x 265 x 22.9 mm |
| Garantie: | 24 luni |








