Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
HP Stream 11-Y000NQ, Intel Celeron N3060, 2GB DDR3, eMMC 32GB
Oferte fierbinți
Laptop HP Stream 11-Y000NQ
Fiind conceput pentru viata conectata in permanenta, acest laptop agil va permite sa treceti cu usurinta de la lucrul intensiv de acasa la maratoane cu emisiunile preferate. Cu designul portabil si antena Wi-Fi puternica, acesta asigura productivitatea si caracteristicile esentiale pe care le doriti, fara a va incetini vreodata.
Cea mai recenta tehnologie wireless
Antena Wi-Fi 802.11 ac 2x2 imbunatatita asigura o conexiune de Internet mai puternica si mai fiabila decat inainte, pentru transmisii fara memorie tampon, descarcari extrem de rapide si navigare cursiva pe Web.
Antena Wi-Fi 802.11 ac 2x2 imbunatatita asigura o conexiune de Internet mai puternica si mai fiabila decat inainte, pentru transmisii fara memorie tampon, descarcari extrem de rapide si navigare cursiva pe Web.
Design foarte portabil
Cu un design foarte subtire si usor, acest laptop nu a fost niciodata menit sa stea locului. Este usor de transportat si are o culoare vibranta, netraditionala, pentru un aspect unic si personal.
Cu un design foarte subtire si usor, acest laptop nu a fost niciodata menit sa stea locului. Este usor de transportat si are o culoare vibranta, netraditionala, pentru un aspect unic si personal.
Placa grafica Intel® HD
Placile grafice impresionante va ajuta la tot ceea ce faceti. Indiferent daca urmariti un videoclip sau pur si simplu navigati pe Web, unitatea Intel® HD Graphics reda pe ecran toate imaginile, cu o calitate uniforma si vie.
Placile grafice impresionante va ajuta la tot ceea ce faceti. Indiferent daca urmariti un videoclip sau pur si simplu navigati pe Web, unitatea Intel® HD Graphics reda pe ecran toate imaginile, cu o calitate uniforma si vie.
Afisaj de inalta definitie
Vedeti lumea digitala intr-un mod complet nou. Bucurati-va de filme si fotografii, la calitatea excelenta a imaginii, cu detalii de inalta definitie oferite de 1 milion de pixeli.
Vedeti lumea digitala intr-un mod complet nou. Bucurati-va de filme si fotografii, la calitatea excelenta a imaginii, cu detalii de inalta definitie oferite de 1 milion de pixeli.
Design subtire
Transportati simplu acest PC subtire si usor dintr-o camera in alta sau in calatorie. Cand PC-ul va insoteste oriunde, este mai simplu ca oricand sa ramaneti productiv si sa va distrati.
Transportati simplu acest PC subtire si usor dintr-o camera in alta sau in calatorie. Cand PC-ul va insoteste oriunde, este mai simplu ca oricand sa ramaneti productiv si sa va distrati.
Conector USB 2.0
Cu cea mai populara conexiune USB din lume, puteti sa conectati simplu oricare dintre dispozitivele USB existente, fara grija compatibilitatii.
Cu cea mai populara conexiune USB din lume, puteti sa conectati simplu oricare dintre dispozitivele USB existente, fara grija compatibilitatii.
Conector USB 3.0
Cu cea mai populara conexiune USB din lume, puteti sa conectati simplu oricare dintre dispozitivele USB existente si sa beneficiati de viteze de transfer de date de zece ori mai mari decat cu USB 2.0.
Cu cea mai populara conexiune USB din lume, puteti sa conectati simplu oricare dintre dispozitivele USB existente si sa beneficiati de viteze de transfer de date de zece ori mai mari decat cu USB 2.0.
Doua difuzoare frontale
Cresteti volumul pentru muzica, filmul sau jocul preferat. Cand sunetul este directionat catre dumneavoastra, nimic nu intervine intre dumneavoastra si divertisment.
Cresteti volumul pentru muzica, filmul sau jocul preferat. Cand sunetul este directionat catre dumneavoastra, nimic nu intervine intre dumneavoastra si divertisment.
DTS Studio Sound
Imbunatatiti-va experienta sonora pentru toata colectia de jocuri, videoclipuri si muzica. Experimentati un bas profund si dialoguri clare la volum maxim, fara distorsiuni.
Imbunatatiti-va experienta sonora pentru toata colectia de jocuri, videoclipuri si muzica. Experimentati un bas profund si dialoguri clare la volum maxim, fara distorsiuni.
Camera Web HP
Cu o camera Web remarcabila este foarte simplu sa pastrati legatura si sa duceti lucrul la bun sfarsit. Purtati conversatii video cu familia, cu o calitate clara si uniforma.Utilizare
| Utilizare: | Home & Office |
|---|
| Producator procesor: | Intel |
|---|---|
| Tip procesor: | Intel Celeron |
| Model procesor: | N3060 |
| Numar nuclee: | 2 |
| Tehnologie: | 14 nm |
| Frecventa: | 1600 MHz |
| TurboBoost: | 2480 MHz |
| Memorie cache: | 2048 KB |
| Diagonala: | 11.6 inch |
|---|---|
| Tip display: | HD |
| Rezolutie: | 1366 x 768 |
| Caracteristici speciale display: | Anti-Glare |
| Memorie RAM: | 2 GB |
|---|---|
| Tip: | DDR3 |
| Frecventa: | 1600 MHz |
| Unitate de stocare: | eMMC |
|---|---|
| Capacitate stocare: | 32 GB |
| Tip memorie video: | Integrata |
|---|---|
| Chipset video: | Intel |
| Seria: | Intel HD Graphics |
| Model placa video: | 400 |
| Audio: | Difuzoare integrate |
|---|---|
| Microfon incorporat: | Da |
| Tehnologie: | DTS Studio Sound |
| Unitate optica: | Fara |
| Cititor de carduri: | Da |
| Carduri suportate: | SD |
| Camera web: | HD |
| USB 2.0: | 1 |
|---|---|
| USB 3.1: | 1 |
| HDMI: | Micro HDMI |
| Iesire audio: | Da |
| Wireless: | 802.11 ac 2 x 2 |
|---|---|
| Bluetooth: | V4.2 |
| Autonomie de lucru: | Pana la 10 ore |
|---|---|
| Baterie: | Li-ion 2 celule |
| Sistem de operare: | Windows 10 |
|---|---|
| Versiune: | Home |
| Caracteristici speciale: | HP Imagepad cu suport pentru gesturi de multi-atingere |
|---|---|
| Securitate: |
Kensington Lock TPM |
| Tastatura numerica: | Nu |
| Culoare: | Albastru |
| Greutate: | 1.17 Kg |
| Dimensiuni: | 300 x 205.7 x 18 mm |





