Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Lenovo ThinkPad E460, Intel Core i5-6200U, 4GB DDR3, HDD 500GB
Oferte fierbinți
Laptop Lenovo ThinkPad E460, Intel Core i5-6200U, 4GB DDR3, HDD 500GB, AMD Radeon R7 M360 2GB, Windows 10 Pro
Tehnologie Lenovo OneLink
Profitati mai mult de cablul de alimentare! Tehnologia OneLink reprezinta o interfata unica ce face mai simpla conectivitatea printr-un cablu de alimentare unic la dock-ul ThinkPad OneLink. Suportul OneLink ofera conexiune video dedicata, porturi USB 3.0, Gigabit Ethernet si audio, totul in timp ce va incarcati laptopul.
Camera web HD integrata de 720p si microfoane duale cu atenuare a zgomotului
Bucurati-va de conferinte web de calitate superioara pe laptop, care include o camera web sensibila la lumina slaba, cu rezolutie de 720p HD, cu unghi de vizualizare larg si recunoastere faciala, microfoane duale cu atenuare a zgomotului, cu configuratii pentru intalniri VOIP private si conferinte cu sunet clar. In plus, tastele multimedia convenabile furnizeaza acces rapid la controalele pentru microfon, boxe si camera.
Boxe Dolby® cu Advanced Audio™
Aceasta multime de tehnologii audio permite laptopului dvs. ThinkPad sa redea un sunet clar prin boxele stereo incorporate. Tehnologia mareste claritatea audio pentru aplicatiile VOIP, maximizeaza volumul fara sa distorsioneze sunetul si imbunatateste claritatea dialogului atunci cand urmariti videoclipuri.
Placa video personalizabila
Gasiti-va propriul echilibru intre cost si puterea de procesare grafica. Alegeti intre placa video Intel HD integrata si cea discreta de la AMD. Placa video discreta va va ajuta atunci cand trebuie sa fiti creativ in editarea de continut video si fotografii.
Profitati mai mult de cablul de alimentare! Tehnologia OneLink reprezinta o interfata unica ce face mai simpla conectivitatea printr-un cablu de alimentare unic la dock-ul ThinkPad OneLink. Suportul OneLink ofera conexiune video dedicata, porturi USB 3.0, Gigabit Ethernet si audio, totul in timp ce va incarcati laptopul.
Camera web HD integrata de 720p si microfoane duale cu atenuare a zgomotului
Bucurati-va de conferinte web de calitate superioara pe laptop, care include o camera web sensibila la lumina slaba, cu rezolutie de 720p HD, cu unghi de vizualizare larg si recunoastere faciala, microfoane duale cu atenuare a zgomotului, cu configuratii pentru intalniri VOIP private si conferinte cu sunet clar. In plus, tastele multimedia convenabile furnizeaza acces rapid la controalele pentru microfon, boxe si camera.
Boxe Dolby® cu Advanced Audio™
Aceasta multime de tehnologii audio permite laptopului dvs. ThinkPad sa redea un sunet clar prin boxele stereo incorporate. Tehnologia mareste claritatea audio pentru aplicatiile VOIP, maximizeaza volumul fara sa distorsioneze sunetul si imbunatateste claritatea dialogului atunci cand urmariti videoclipuri.
Placa video personalizabila
Gasiti-va propriul echilibru intre cost si puterea de procesare grafica. Alegeti intre placa video Intel HD integrata si cea discreta de la AMD. Placa video discreta va va ajuta atunci cand trebuie sa fiti creativ in editarea de continut video si fotografii.

Viteze de conexiune ultrarapide
Cu conectivitatea WiFi 802.11 a/c plus Bluetooth® uluitor de rapida, va veti putea conecta la internet oriunde ati merge. Conexiunea WiFi 802.11 a/c ofera viteze de conexiune de pana la 3 ori mai mari decat 802.11 b/g/n.
Optiune audio premium
Difuzoarele JBL® de inalta calitate ofera o experienta de sunet clara si exacta. Alegeti aceasta optiune pentru a va bucura de claritate audio sporita, volum maximizat fara distorsiuni si o mai buna claritate a dialogului atunci cand urmariti videoclipuri.
DVD reader/writer optional
Nu trebuie sa cumparati o unitate optica externa cu acest laptop – anumite modele includ o unitate DVD/CD-RW integrata, pentru a putea sa rulati programe, sa ascultati CD-uri sau sa vedeti filme offline.
SSD optional, pentru un plus de performanta
Acest laptop este disponibil cu un SSD de 120 GB sau 192 GB, reducand costurile si imbunatatind performanta PC-ului. SSD-urile va ofera o pornire mai rapida si timpi imbunatatiti de citire/scriere, crescand productivitatea.
Cu conectivitatea WiFi 802.11 a/c plus Bluetooth® uluitor de rapida, va veti putea conecta la internet oriunde ati merge. Conexiunea WiFi 802.11 a/c ofera viteze de conexiune de pana la 3 ori mai mari decat 802.11 b/g/n.
Optiune audio premium
Difuzoarele JBL® de inalta calitate ofera o experienta de sunet clara si exacta. Alegeti aceasta optiune pentru a va bucura de claritate audio sporita, volum maximizat fara distorsiuni si o mai buna claritate a dialogului atunci cand urmariti videoclipuri.
DVD reader/writer optional
Nu trebuie sa cumparati o unitate optica externa cu acest laptop – anumite modele includ o unitate DVD/CD-RW integrata, pentru a putea sa rulati programe, sa ascultati CD-uri sau sa vedeti filme offline.
SSD optional, pentru un plus de performanta
Acest laptop este disponibil cu un SSD de 120 GB sau 192 GB, reducand costurile si imbunatatind performanta PC-ului. SSD-urile va ofera o pornire mai rapida si timpi imbunatatiti de citire/scriere, crescand productivitatea.

Transfer rapid de date
Mutati datele rapid intre laptop si alte dispozitive cu USB 3.0 SuperSpeed, care permite un transfer de fisiere de pana la 10 ori mai rapid, asigurand copierea ultra-rapida a fisierelor media mari, precum si conexiuni fara intreruperi intre componentele periferice audio si video.
Mutati datele rapid intre laptop si alte dispozitive cu USB 3.0 SuperSpeed, care permite un transfer de fisiere de pana la 10 ori mai rapid, asigurand copierea ultra-rapida a fisierelor media mari, precum si conexiuni fara intreruperi intre componentele periferice audio si video.
O tastatura premiata, cu touchpad reproiectat
Tastatura ergonomica legendara ThinkPad, de dimensiuni normale si rezistenta la varsarea accidentala de lichide este renumita pentru gama completa de taste, pentru senzatia de tastare excelenta si pentru dispozitivul de indicare TrackPoint®. In plus, este optimizata pentru Windows, cu butoane multimedia convenabile, indicatori de stare LED, capacitate de blocare a tastelor functionale si acces imediat la vizualizarea aplicatiilor. In plus, touchpad-ul de ultima generatie este mai mare, mai ergonomic si mai rezistent, incluzand acum trei butoane pentru aplicatii profesionale destinate statiilor de lucru care necesita functionalitate sporita. Iar iluminarea imbunatatita simplifica lucrul in conditii de luminozitate scazuta.
Tastatura ergonomica legendara ThinkPad, de dimensiuni normale si rezistenta la varsarea accidentala de lichide este renumita pentru gama completa de taste, pentru senzatia de tastare excelenta si pentru dispozitivul de indicare TrackPoint®. In plus, este optimizata pentru Windows, cu butoane multimedia convenabile, indicatori de stare LED, capacitate de blocare a tastelor functionale si acces imediat la vizualizarea aplicatiilor. In plus, touchpad-ul de ultima generatie este mai mare, mai ergonomic si mai rezistent, incluzand acum trei butoane pentru aplicatii profesionale destinate statiilor de lucru care necesita functionalitate sporita. Iar iluminarea imbunatatita simplifica lucrul in conditii de luminozitate scazuta.
| Utilizare: | Business |
|---|
| Producator procesor: | Intel |
|---|---|
| Tip procesor: | Intel Core i5 |
| Model procesor: | 6200U |
| Numar nuclee: | 2 |
| Tehnologie: | 14 nm |
| Frecventa: | 2300 MHz |
| TurboBoost: | 2800 MHz |
| Memorie cache: | 3072 KB |
| Diagonala: | 14 inch |
|---|---|
| Tip display: | Full HD |
| Rezolutie: | 1920 x 1080 |
| Caracteristici speciale display: |
Anti-Glare; IPS |
| Memorie RAM: | 4 GB |
|---|---|
| Tip: | DDR3 |
| Frecventa: | 1600 MHz |
| Memorie maxima: | 16 GB |
| Unitate de stocare: | HDD |
|---|---|
| Capacitate stocare: | 500 GB |
| Viteza de rotatie HDD: | 7200 rpm |
| Interfata: | SATA |
| Tip memorie video: | Dedicata |
|---|---|
| Chipset video: | AMD |
| Seria: | Radeon |
| Model placa video: | R7 M360 |
| Capacitate memorie video: | 2 GB |
| Audio: | Difuzoare stereo |
|---|---|
| Microfon incorporat: | Da |
| Putere difuzoare: | 2 x 2 W |
| Tehnologie: | Dolby Advanced Audio |
| Unitate optica: | Fara |
| Cititor de carduri: | Da |
| Carduri suportate: |
SD; MMC; SDHC; SDXC |
| Camera web: | HD |
| USB 3.0: | 3 |
|---|---|
| HDMI: | 1 |
| RJ-45: | 1 |
| Iesire audio: | Da |
| Retea: | 10/100/1000 Mbps |
|---|---|
| Wireless: | 802.11 ac |
| Bluetooth: | V4.0 |
| Baterie: | Li-ion 6 celule |
|---|
| Sistem de operare: | Windows 10 |
|---|---|
| Versiune: | Pro |
| Securitate: |
Kensington Lock Cititor de amprenta |
|---|---|
| Tastatura numerica: | Nu |
| Tastatura: | US |
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 1.92 Kg |
| Dimensiuni: | 339 x 239 x 22.9 mm |
| Garantie: | 24 luni |








