Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Asus UX303UA-C4045T, Intel Core i5-6200U, 8GB DDR3, SSD 128GB
Oferte fierbinți
Laptop Asus UX303UA-C4045T, Intel Core i5-6200U, 8GB DDR3, SSD 128GB, Intel HD Graphics, Windows 10 Home 64 bit, Maro

Design rafinat, culori elegante
Zenbook este un Ultrabook™ de inalta clasa ce ofera o combinatie foarte armonioasa de eleganta, usurinta in utilizare si performanta. UX303 duce toate aceste calitati la nivelul urmator de sofisticare datorita formei noi si elegante, precum si a atragatoarei scheme de culori Maro Fumuriu si a finisajului metalic, esential pentru stilul Zen. Liniile clasice ale modelului Zenbook, ultra-usor si ultra-subtire, sunt accentuate suplimentar datorita profilului redus, cu o grosime de doar 3mm in partea din fata. Este un sistem atragator, elegant, puternic si mereu de actualitate – este Zenbook UX303

Zenbook este un Ultrabook™ de inalta clasa ce ofera o combinatie foarte armonioasa de eleganta, usurinta in utilizare si performanta. UX303 duce toate aceste calitati la nivelul urmator de sofisticare datorita formei noi si elegante, precum si a atragatoarei scheme de culori Maro Fumuriu si a finisajului metalic, esential pentru stilul Zen. Liniile clasice ale modelului Zenbook, ultra-usor si ultra-subtire, sunt accentuate suplimentar datorita profilului redus, cu o grosime de doar 3mm in partea din fata. Este un sistem atragator, elegant, puternic si mereu de actualitate – este Zenbook UX303
Culori puternice, contrast excelent
Bucura-te de o experienta grafica extraordinara cu ajutorul ecranului Full HD de 13.3 inchi ce ofera o rezolutie de 1920 x 1080 si imagini de o claritate si calitate absolute. Luminozitatea maxima de 300 nits (candele/metru patrat),rata de contrast de 770:1, finisajul mat si gama larga de culori suportate (72% NTSC) iti permit sa te bucuri de un negru intens si alb extraordinar de pur, pentru imagini si clipuri video foarte clare si realiste.
Bucura-te de o experienta grafica extraordinara cu ajutorul ecranului Full HD de 13.3 inchi ce ofera o rezolutie de 1920 x 1080 si imagini de o claritate si calitate absolute. Luminozitatea maxima de 300 nits (candele/metru patrat),rata de contrast de 770:1, finisajul mat si gama larga de culori suportate (72% NTSC) iti permit sa te bucuri de un negru intens si alb extraordinar de pur, pentru imagini si clipuri video foarte clare si realiste.

Unghiuri largi de vizualizare
Datorita tehnologiei IPS (in-plane switching) cu care a fost dotat ecranul LCD, Zenbook UX303 ofera unghiuri foarte largi de vizualizare a ecranului, de pana la 170 de grade. Astfel, te poti bucura de imagini clare si luminoase, indiferent de unghiul din care privesti ecranul. De asemenea, aceasta tehnologie face din UX303 solutia perfecta pentru partajarea fotografiilor sau clipurilor video cu prietenii, familia sau colegii.
Datorita tehnologiei IPS (in-plane switching) cu care a fost dotat ecranul LCD, Zenbook UX303 ofera unghiuri foarte largi de vizualizare a ecranului, de pana la 170 de grade. Astfel, te poti bucura de imagini clare si luminoase, indiferent de unghiul din care privesti ecranul. De asemenea, aceasta tehnologie face din UX303 solutia perfecta pentru partajarea fotografiilor sau clipurilor video cu prietenii, familia sau colegii.


Putere optima
Zenbook UX303 este un Ultrabook™ foarte performant din toate punctele de vedere. Echipat cu un procesor Intel® Core™ din a 6-a generatie si solutii de stocare a datelor de ultima generatie, UX303 nu te va lasa niciodata sa astepti, indiferent de sarcinile la care este supus. Oferind functionare fara efort chiar si in cazul rularii mai multor aplicatii concomitent, redare de continut video in cele mai bune conditii si lansarea foarte rapida a aplicatiilor, Zenbook UX303 este intotdeauna la dispozitia ta. De asemenea, este foarte eficient din punct de vedere al consumului de energie, oferind o autonomie sporita.
Zenbook UX303 este un Ultrabook™ foarte performant din toate punctele de vedere. Echipat cu un procesor Intel® Core™ din a 6-a generatie si solutii de stocare a datelor de ultima generatie, UX303 nu te va lasa niciodata sa astepti, indiferent de sarcinile la care este supus. Oferind functionare fara efort chiar si in cazul rularii mai multor aplicatii concomitent, redare de continut video in cele mai bune conditii si lansarea foarte rapida a aplicatiilor, Zenbook UX303 este intotdeauna la dispozitia ta. De asemenea, este foarte eficient din punct de vedere al consumului de energie, oferind o autonomie sporita.
SonicMaster pentru sunet incredibil
Un laptop incredibil merita un sunet pe masura, si, din acest motiv, echipa de ingineri audio ASUS Golden Ear a dezvoltat solutia audio SonicMaster, ce incorporeaza tehnologia ICEpower® de la Bang & Olufsen. SonicMaster iti permite sa te bucuri de cel mai bun sunet pe care l-ai ascultat vreodata pe un laptop, cu un bass puternic si profund si o claritate deosebita a detaliilor.
Un laptop incredibil merita un sunet pe masura, si, din acest motiv, echipa de ingineri audio ASUS Golden Ear a dezvoltat solutia audio SonicMaster, ce incorporeaza tehnologia ICEpower® de la Bang & Olufsen. SonicMaster iti permite sa te bucuri de cel mai bun sunet pe care l-ai ascultat vreodata pe un laptop, cu un bass puternic si profund si o claritate deosebita a detaliilor.

| Utilizare: | Home & Office |
|---|
| Producator procesor: | Intel |
|---|---|
| Tip procesor: | Intel Core i5 |
| Model procesor: | 6200U |
| Numar nuclee: | 2 |
| Tehnologie: | 14 nm |
| Frecventa: | 2300 MHz |
| TurboBoost: | 2800 MHz |
| Memorie cache: | 3072 KB |
| Diagonala: | 13.3 inch |
|---|---|
| Tip display: | LED |
| Rezolutie: | 1920 x 1080 |
| Caracteristici speciale display: |
Glare; IPS |
| Memorie RAM: | 8 GB |
|---|---|
| Tip: | DDR3 |
| Frecventa: | 1600 MHz |
| Nr sloturi/sloturi ocupate: | 1/1 |
| Unitate de stocare: | SSD |
|---|---|
| Capacitate stocare: | 128 GB |
| Tip memorie video: | Integrata |
|---|---|
| Chipset video: | Intel |
| Seria: | HD Graphics |
| Model placa video: | 520 |
| Audio: | HD Audio |
|---|---|
| Microfon incorporat: | Da |
| Tehnologie: | Bang & Olufsen |
| Unitate optica: | Fara |
| Cititor de carduri: | Da |
| Carduri suportate: |
SD; MMC |
| Camera web: | HD |
| USB 3.0: | 3 |
|---|---|
| HDMI: | 1 |
| Displayport: | Mini DisplayPort |
| Iesire audio: | Da |
| Wireless: | 802.11 ac |
|---|---|
| Bluetooth: | V4.0 |
| Baterie: | Li-Polymer 3 Celule |
|---|
| Sistem de operare: | Windows 10 |
|---|---|
| Versiune: | Home 64 bit |
| Tastatura numerica: | Nu |
|---|---|
| Tastatura: | Internationala |
| Culoare: | Maro |
| Material carcasa: | Aluminiu |
| Greutate: | 1.45 Kg |
| Dimensiuni: | 323 x 18 - 19.2 x 223 mm |
| Garantie: | 24 luni |








