Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Lenovo IdeaPad 100-15IBD, Intel Core i5-4288U, 8GB DDR3, HDD 1TB
Oferte fierbinți
Procesoare Intel® Core® i
Un echilibru perfect intre valoare si performanta, procesoarele Intel® Core® i sunt proiectate pentru mobilitate. Utilizarea eficienta a energiei inseamna ca puteti lucra mai mult timp fara a reincarca bateria.
Un echilibru perfect intre valoare si performanta, procesoarele Intel® Core® i sunt proiectate pentru mobilitate. Utilizarea eficienta a energiei inseamna ca puteti lucra mai mult timp fara a reincarca bateria.

Creat pentru valoare
Tot ce va trebuie. Nimic inutil. Cautati un laptop accesibil care nu face rabat de la performanta? Ideapad 100 este notebook-ul ideal pentru dvs.
Tot ce va trebuie. Nimic inutil. Cautati un laptop accesibil care nu face rabat de la performanta? Ideapad 100 este notebook-ul ideal pentru dvs.

Subtire, usor si portabil
Nu mai carati niciodata un laptop greu si incomod. La doar 22.3 mm si 2.3 kg, modelul Ideapad 100 este perfect pentru un stil de viata mereu pe fuga.
Nu mai carati niciodata un laptop greu si incomod. La doar 22.3 mm si 2.3 kg, modelul Ideapad 100 este perfect pentru un stil de viata mereu pe fuga.

Creat pentru liniste
Utilizati vreodata laptopul la o cafenea? Poate fi foarte stresant sa plecati de la masa fara a va lua si laptopul. Din fericire, modelul Ideapad 100 este compatibil cu cablurile Kensington lock MiniSaver. Aceste cabluri rezistente va permit sa fixati dispozitivul pe un obiect greu sau care nu poate fi miscat. Astfel, va puteti vizita prietenul de la masa alaturata sau puteti comanda fara grija inca o cafea.
Utilizati vreodata laptopul la o cafenea? Poate fi foarte stresant sa plecati de la masa fara a va lua si laptopul. Din fericire, modelul Ideapad 100 este compatibil cu cablurile Kensington lock MiniSaver. Aceste cabluri rezistente va permit sa fixati dispozitivul pe un obiect greu sau care nu poate fi miscat. Astfel, va puteti vizita prietenul de la masa alaturata sau puteti comanda fara grija inca o cafea.

| Utilizare: | Home & Office |
|---|
| Producator procesor: | Intel |
|---|---|
| Tip procesor: | Intel Core i5 |
| Model procesor: | 4288U |
| Numar nuclee: | 2 |
| Tehnologie: | 22 nm |
| Frecventa: | 2600 MHz |
| TurboBoost: | 3100 MHz |
| Memorie cache: | 3072 KB |
| Diagonala: | 15.6 inch |
|---|---|
| Tip display: | LCD LED |
| Rezolutie: | 1366 x 768 |
| Caracteristici speciale display: | Glare |
| Memorie RAM: | 8 GB |
|---|---|
| Tip: | DDR3 |
| Frecventa: | 1600 MHz |
| Memorie maxima: | 8 GB |
| Unitate de stocare: | HDD |
|---|---|
| Capacitate stocare: | 1 TB |
| Tip memorie video: | Dedicata |
|---|---|
| Chipset video: | nVidia |
| Seria: | GeForce 900 |
| Model placa video: | GT 920MX |
| Audio: | HD Audio |
|---|---|
| Microfon incorporat: | Da |
| Unitate optica: | DVD RW |
| Cititor de carduri: | Da |
| Carduri suportate: |
SD; SDHC; SDXC |
| Camera web: | Da |
| USB 2.0: | 1 |
|---|---|
| USB 3.0: | 1 |
| HDMI: | 1 |
| RJ-45: | 1 |
| Iesire audio: | Da |
| Retea: | 10/100 Mbps |
|---|---|
| Wireless: | 802.11 b/g/n |
| Bluetooth: | V4.0 |
| Baterie: | Li-Ion 3 Celule |
|---|
| Sistem de operare: | Free DOS |
|---|
| Securitate: | Security lock |
|---|---|
| Tastatura numerica: | Da |
| Culoare: | Negru |
| Material carcasa: | Plastic |
| Greutate: | 2.3 Kg |
| Dimensiuni: | 378 x 22.6 x 265 mm |
| Garantie: |
24 luni persoane fizice; 12 luni persoane juridice |








