Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Lenovo 310-15IKB, Intel Core i5-7200U, 8GB DDR4, HDD 1TB
Oferte fierbinți
Ideapad 310
Daca va place streaming-ul de muzica sau maratoanele de vizionat video online, dar nu doriti sa cheltuiti bani pe functii de care nu aveti nevoie, Ideapad 310 este laptopul potrivit pentru dvs. Procesor rapid si versatil, audio imbunatatit, si optiuni multiple de ecran si afisare fac din acest dispozitiv un bun PC multimedia.
Daca va place streaming-ul de muzica sau maratoanele de vizionat video online, dar nu doriti sa cheltuiti bani pe functii de care nu aveti nevoie, Ideapad 310 este laptopul potrivit pentru dvs. Procesor rapid si versatil, audio imbunatatit, si optiuni multiple de ecran si afisare fac din acest dispozitiv un bun PC multimedia.


Procesor rapid si versatil
Noul standard de performanta pentru PC-uri este aici, prin procesoarele Intel® Core™ de a sasea generatie. Aceasta familie de procesoare, uimitor de rapide si cu o multime de caracteristici, cu securitate incorporata, este gata sa va duca productivitatea, creativitatea si jocurile 3D la un nou nivel. In plus, prin faptul ca permit caracteristicile interesante din Windows 10, procesoarele Intel Core de a sasea generatie va permit sa va folositi imaginatia si sa explorati noi posibilitati.
Sunet dinamic
Pregatiti-va pentru o experienta de divertisment cu adevarat extraordinara. Gratie tehnologiei Dolby si a boxelor stereo, filmele si muzica dvs. vor avea un sunet puternic pe modelul Ideapad 310.
Noul standard de performanta pentru PC-uri este aici, prin procesoarele Intel® Core™ de a sasea generatie. Aceasta familie de procesoare, uimitor de rapide si cu o multime de caracteristici, cu securitate incorporata, este gata sa va duca productivitatea, creativitatea si jocurile 3D la un nou nivel. In plus, prin faptul ca permit caracteristicile interesante din Windows 10, procesoarele Intel Core de a sasea generatie va permit sa va folositi imaginatia si sa explorati noi posibilitati.
Sunet dinamic
Pregatiti-va pentru o experienta de divertisment cu adevarat extraordinara. Gratie tehnologiei Dolby si a boxelor stereo, filmele si muzica dvs. vor avea un sunet puternic pe modelul Ideapad 310.
Placa video personalizabila
Gasiti-va propriul echilibru intre cost si puterea de procesare grafica. Alegeti intre placa video Intel® integrata si cea dedicata, de nivel inalt, NVIDIA® GeForce®. Placa grafica dedicata va va ajuta atunci cand trebuie sa fiti creativ in editarea de continut video si fotografii.
Navigare web ultra-rapida
Conectivitatea Wi-Fi 802.11 a/c este dotare standard pe Ideapad 310, ceea ce este perfect pentru navigare, streaming si descarcare ultra-rapide. Conexiunea Wi-Fi 802.11 a/c ofera viteze de pana la 3 ori mai mari fata de varianta 802.11 b/g/n.
Gasiti-va propriul echilibru intre cost si puterea de procesare grafica. Alegeti intre placa video Intel® integrata si cea dedicata, de nivel inalt, NVIDIA® GeForce®. Placa grafica dedicata va va ajuta atunci cand trebuie sa fiti creativ in editarea de continut video si fotografii.
Navigare web ultra-rapida
Conectivitatea Wi-Fi 802.11 a/c este dotare standard pe Ideapad 310, ceea ce este perfect pentru navigare, streaming si descarcare ultra-rapide. Conexiunea Wi-Fi 802.11 a/c ofera viteze de pana la 3 ori mai mari fata de varianta 802.11 b/g/n.


Unitate optica optionala
Nu trebuie sa cumparati o unitate optica externa cu ideapad 310 – anumite modele includ o unitate DVD/CD-RW integrata, pentru a putea sa incarcati programe, sa ascultati CD-uri sau sa vedeti filme offline.
Capacitate ampla de stocare
Cu pana la 1 TB de stocare HDD sau 500 GB SSHD, nu va trebui sa va intrebati unde sa pastrati toate datele, videoclipurile, muzica sau fotografiile.
Nu trebuie sa cumparati o unitate optica externa cu ideapad 310 – anumite modele includ o unitate DVD/CD-RW integrata, pentru a putea sa incarcati programe, sa ascultati CD-uri sau sa vedeti filme offline.
Capacitate ampla de stocare
Cu pana la 1 TB de stocare HDD sau 500 GB SSHD, nu va trebui sa va intrebati unde sa pastrati toate datele, videoclipurile, muzica sau fotografiile.
Mai multe optiuni de ecran
Dispozitivul ideapad 310 de 15,6” va permite sa alegeti rezolutia potrivita pentru dvs. Optiunile merg pana la Full HD (1920 x 1080).
Zambiti, pozati si sortati, in cateva secunde
Lenovo Photo Master 2.0 combina o biblioteca moderna de fotografii cu instrumente de navigare si editare puternice si usor de utilizat. Acum, cu caracteristici precum Auto Face Replace si Smart Event Sort, puteti sa va organizati si sa va optimizati fotografiile pana la perfectiune.
Dispozitivul ideapad 310 de 15,6” va permite sa alegeti rezolutia potrivita pentru dvs. Optiunile merg pana la Full HD (1920 x 1080).
Zambiti, pozati si sortati, in cateva secunde
Lenovo Photo Master 2.0 combina o biblioteca moderna de fotografii cu instrumente de navigare si editare puternice si usor de utilizat. Acum, cu caracteristici precum Auto Face Replace si Smart Event Sort, puteti sa va organizati si sa va optimizati fotografiile pana la perfectiune.

| Utilizare: | Home & Office |
|---|
| Producator procesor: | Intel |
|---|---|
| Tip procesor: | Intel Core i5 |
| Model procesor: | 7200U |
| Numar nuclee: | 2 |
| Tehnologie: | 14 nm |
| Frecventa: | 2500 MHz |
| TurboBoost: | 3100 MHz |
| Memorie cache: | 3072 KB |
| Diagonala: | 15.6 inch |
|---|---|
| Tip display: | LED |
| Rezolutie: | 1366 x 768 |
| Caracteristici speciale display: | Glare |
| Memorie RAM: | 8 GB |
|---|---|
| Tip: | DDR4 |
| Frecventa: | 2133 MHz |
| Unitate de stocare: | HDD |
|---|---|
| Capacitate stocare: | 1 TB |
| Tip memorie video: | Dedicata |
|---|---|
| Chipset video: | nVidia |
| Seria: | GeForce 900 |
| Model placa video: | GT 920MX |
| Capacitate memorie video: | 2 GB |
| Audio: | Stereo |
|---|---|
| Microfon incorporat: | Da |
| Tehnologie: | Dolby Advanced Audio v2 |
| Unitate optica: | DVD RW |
| Cititor de carduri: | Da |
| Carduri suportate: |
SD; MMC; SDHC; SDXC |
| Camera web: | Da |
| USB 2.0: | 2 |
|---|---|
| USB 3.0: | 1 |
| HDMI: | 1 |
| RJ-45: | 1 |
| VGA: | Da |
| Iesire audio: | Da |
| Retea: | 10/100/1000 Mbps |
|---|---|
| Wireless: | 802.11 ac |
| Bluetooth: | V4.1 |
| Baterie: | Li-polymer 2 Celule |
|---|
| Sistem de operare: | Free DOS |
|---|
| Securitate: | Kensington Lock |
|---|---|
| Tastatura numerica: | Da |
| Tastatura: | UK |
| Culoare: | Negru |
| Material carcasa: | Plastic |
| Greutate: | 2.2 Kg |
| Dimensiuni: | 379 x 22.9 x 260 mm |
| Garantie: |
24 luni persoane fizice; 12 luni persoane juridice |








