Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Lenovo IdeaPad Y700-15ISK, Intel Core i7-6700HQ, 8GB DDR4, HDD 1TB
Oferte fierbinți
Laptop Gaming Lenovo IdeaPad Y700-15ISK, Intel Core i7-6700HQ, 8GB DDR4, HDD 1TB, nVidia GeForce GTX960M 4GB, Windows 10 Home
Ecran uimitor de 15,6”
Notebook-ul Lenovo ideapad Y700 (15) aduce jocurile, filmele si imaginile la viata prin intermediul ecranului sau captivant Full HD (1920 x 1080),fara cadru. Pe langa faptul ca este antireflexii, ecranul se bucura de tehnologia IPS pentru culori cu adevarat realiste si de un unghi de vizualizare mare, de aproape 180°.
Placa grafica discreta uimitoare
Atunci cand va confruntati cu cel mai feroce adversar, nu puteti iesi pe locul al doilea. Cu optiunea unei placi grafice NVIDIA® discrete in spate, veti avea puterea de a reusi, la fiecare pas.
Sunet stereo superb
Cu Dolby® Home Theater®, va puteti bucura de un sunet imbunatatit, oriunde v-ar purta drumurile. In plus, boxele stereo JBL® si subwooferul incorporat ofera sunet clar pentru jocuri, muzica si videoclipuri.
Racire optimizata
Indiferent cat de intensa este actiunea de pe ecran, modelul Y700 ramane remarcabil de rece. Prin stabilirea vitezei ventilatoarelor si mentinerea unei temperaturi optimizate, acest notebook va ofera procesare imbunatatita si jocuri mai complexe.
Notebook-ul Lenovo ideapad Y700 (15) aduce jocurile, filmele si imaginile la viata prin intermediul ecranului sau captivant Full HD (1920 x 1080),fara cadru. Pe langa faptul ca este antireflexii, ecranul se bucura de tehnologia IPS pentru culori cu adevarat realiste si de un unghi de vizualizare mare, de aproape 180°.
Placa grafica discreta uimitoare
Atunci cand va confruntati cu cel mai feroce adversar, nu puteti iesi pe locul al doilea. Cu optiunea unei placi grafice NVIDIA® discrete in spate, veti avea puterea de a reusi, la fiecare pas.
Sunet stereo superb
Cu Dolby® Home Theater®, va puteti bucura de un sunet imbunatatit, oriunde v-ar purta drumurile. In plus, boxele stereo JBL® si subwooferul incorporat ofera sunet clar pentru jocuri, muzica si videoclipuri.
Racire optimizata
Indiferent cat de intensa este actiunea de pe ecran, modelul Y700 ramane remarcabil de rece. Prin stabilirea vitezei ventilatoarelor si mentinerea unei temperaturi optimizate, acest notebook va ofera procesare imbunatatita si jocuri mai complexe.


Accesorii care schimba regulile jocului
Pentru o experienta de joc mai intensa si captivanta, vedeti gama de accesorii pentru jocuri Lenovo Y. De la tastatura macro instant la mouse-ul programabil de ultima generatie, fiecare dintre aceste accesorii atragatoare este proiectata pentru a va oferi mai multa acuratete si mai mult control.
Tastatura iluminata optionala
Cu doua niveluri de control al luminozitatii, tastatura iluminata va permite sa va jucati, sa navigati si sa discutati pe chat pana tarziu in noapte, chiar si cu luminile stinse.
Zambiti, partajati si sortati, in cateva secunde
Ideapad Y700 include Lenovo® Photo Master 2.0, o biblioteca moderna de fotografii cu instrumente de navigare si editare performante si usor de utilizat. Acum, cu caracteristici precum Auto Face Swap si Smart Event Sort, puteti sa va organizati si sa va optimizati fotografiile.
Pentru o experienta de joc mai intensa si captivanta, vedeti gama de accesorii pentru jocuri Lenovo Y. De la tastatura macro instant la mouse-ul programabil de ultima generatie, fiecare dintre aceste accesorii atragatoare este proiectata pentru a va oferi mai multa acuratete si mai mult control.
Tastatura iluminata optionala
Cu doua niveluri de control al luminozitatii, tastatura iluminata va permite sa va jucati, sa navigati si sa discutati pe chat pana tarziu in noapte, chiar si cu luminile stinse.
Zambiti, partajati si sortati, in cateva secunde
Ideapad Y700 include Lenovo® Photo Master 2.0, o biblioteca moderna de fotografii cu instrumente de navigare si editare performante si usor de utilizat. Acum, cu caracteristici precum Auto Face Swap si Smart Event Sort, puteti sa va organizati si sa va optimizati fotografiile.
| Utilizare: | Gaming |
|---|
| Producator procesor: | Intel |
|---|---|
| Tip procesor: | Intel Core i7 |
| Model procesor: | 6700HQ |
| Numar nuclee: | 4 |
| Tehnologie: | 14 nm |
| Frecventa: | 2600 MHz |
| TurboBoost: | 3500 MHz |
| Memorie cache: | 6144 KB |
| Diagonala: | 15.6 inch |
|---|---|
| Tip display: | Full HD |
| Rezolutie: | 1920 x 1080 |
| Caracteristici speciale display: | IPS |
| Memorie RAM: | 8 GB |
|---|---|
| Tip: | DDR4 |
| Frecventa: | 2133 MHz |
| Memorie maxima: | 16 GB |
| Unitate de stocare: | HDD |
|---|---|
| Capacitate stocare: | 1 TB |
| Viteza de rotatie HDD: | 5400 rpm |
| Tip memorie video: | Dedicata |
|---|---|
| Chipset video: | nVidia |
| Seria: | GeForce |
| Model placa video: |
GTX 960M; GTX 960M |
| Capacitate memorie video: | 4 GB |
| Audio: |
Difuzoare integrate Subwoofer |
|---|---|
| Microfon incorporat: | Da |
| Putere difuzoare: | 2 x 2 W |
| Tehnologie: | Dolby Home Theater |
| Unitate optica: | Unitate externa |
| Cititor de carduri: | Da |
| Carduri suportate: |
SD; MMC; SDHC; SDXC |
| Camera web: | 3D |
| USB 2.0: | 1 |
|---|---|
| USB 3.0: | 2 |
| HDMI: | 1 |
| RJ-45: | 1 |
| Iesire audio: | Da |
| Retea: | 10/100/1000 Mbps |
|---|---|
| Wireless: | 802.11 ac 2 x 2 |
| Bluetooth: | V4.0 |
| Autonomie de lucru: | Pana la 5 ore |
|---|---|
| Baterie: | Li-ion 4 celule |
| Sistem de operare: | Windows 10 |
|---|---|
| Versiune: | Home |
| Caracteristici speciale: |
TouchPad cu suport pentru gesturi multi-atingere 1 × USB 2.0 cu Sleep-and-Charge |
|---|---|
| Securitate: | Kensington Lock |
| Tastatura numerica: | Da |
| Tastatura iluminata: | Da |
| Tastatura: | UK |
| Culoare: | Negru |
| Material carcasa: |
Aluminiu; Plastic |
| Greutate: | 2.6 Kg |
| Dimensiuni: | 387 x 25.95 x 277 mm |








