Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
APPLE Watch Series 2, Silver Milanese Loop
Oferte fierbinți
![]() |
|
APPLE Watch Series 2 E timpul sa traiesti mai bine.GPS incorporat. Rezistent la apa, adancime 50 de metri.1 Un procesor dual-core ultrarapid. Si un ecran care este de doua ori mai luminos ca inainte. Cu o multime de functii care te ajuta sa fii activ, motivat si conectat, Apple Watch Series 2 e partenerul perfect pentru o viata sanatoasa. |
![]() |
|
Practic, pentru orice sport pe care-l practici. Rezistent la apa Numai bun la plonjat, surfat, inotat. Apple Watch Series 2 este rezistent la apa pana la 50 de metri adancime,1 asa ca nu trebuie sa-l scoti de la mana cand intri in piscina, in mare sau chiar in cada cu hidromasaj. Din moment ce un difuzor nu poate fi sigilat avand nevoie de aer pentru a produce sunet, l-am reinventat pe al nostru. Acesta lasa apa sa intre, apoi foloseste vibratiile de sunet pentru a o forta sa iasa. |
![]() |
|
GPS incorporat Start. Si nu cu iPhone-ul tau neaparat. Cu GPS incorporat, Apple Watch Series 2 poate inregistra cu precizie distanta, viteza si ritmul in timp ce mergi pe jos, alergi sau faci ciclism in aer liber. Prinde semnalul imediat, asa ca nu trebuie sa astepti ca sa pornesti. Iar cand ai terminat, te poti uita pe iPhone ca sa vezi o harta a traseului efectuat si zonele pe unde ai alergat cel mai tare. |
![]() |
|
Senzor ritm cardiac Fixeaza-ti un obiectiv din toata inima. Un senzor personalizat masoara incontinuu ritmul tau cardiac in timp ce folosesti aplicatia Antrenament. Il poti vedea impreuna cu toate celelalte masuratori importante sau evidentia pentru a-l putea verifica dintr-o privire. |
![]() |
|
Oricand si cu orice la dispozitia ta. Cand cineva suna sau iti trimite un mesaj, vei simti o atingere usoara pe incheietura. Accesezi si lansezi aplicatiile favorite instantaneu. Si raspunzi la mesaje cu vocea ta. Cu Apple Watch Series 2, poti primi informatii importante si rezolva lucruri rapid si convenabil direct din incheietura mainii – asa ca nu trebuie sa pui nimic pe pauza. |
Caracteristici generale
| Tip accesoriu | Smartwatch |
| Sistem de operare | watchOS 3.0 |
| Compatibilitate OS | iOS |
| Tip ecran | AMOLED capacitive touchscreen / 16M culori / protectie Sapphire crystal glass / Retina display cu Force Touch |
| Dimensiune ecran (inch) | 1.65 |
| Rezolutie ecran | 390 x 312 |
| Tip procesor | Dual Core |
| Model procesor | Apple S2 |
| Memorie RAM | 512MB |
| Memorie interna | 8GB |
| GPS | Da |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | v4.0, LE |
| Senzori | senzor pentru ritmul cardiac, accelerometru, gyroscop, senzor de lumina ambientala |
| Material bratara | Metal |
| Functii | Mesagerie / Apeluri telefonice / E-Mail / Calendar / Activitati / Workout / Harti Passbook / Siri / Muzica / Vreme / Multimedia / Alarma / Cronometru/ Ceas |
| Facilitati | Difuzor si Microfon, Rezistent la apa- 50m |
Altele
| Culoare | Argintiu |
| Culoare bratara | Argintiu |
| Dimensiuni | 42.5 x 36.4 x 11.4 mm |
| Greutate (g) | Corp: 52.4 |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului emis de producator |
| Garantie de conformitate | 24 luni |









