Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Benq MS527
Economiseste mai multa energie cu tehnologia SmartEco de la BenQ
Tehnologia SmartEco a perfectat ceea ce un proiector de tip DLP poate sa faca, oferind un cost de intretinere mai mic, luminozitate fara compromisuri, calitate exceptionala a imaginii si optimizarea duratei de viata a lampii. Prin aceasta inovatie, scolile si companiile pot economisi pana la 70% din energia consumata de lampa si pot scadea costurile de mentenanta. Facilitatile de reducere dinamica a consumului nu vor compromite culorile foarte vii, ce sunt vizibile in orice prezentare.Modul LampSave
Lampile inlocuite la intervale mai mari si mentenanta facuta mai rar inseamna costuri de intretinere mai mici. Modul LampSave va ajuta sa le obtineti prin ajustarea dinamica a consumului lampii in functie de continutul redat pentru a prelungi viata lampii cu pana la 50%, in comparatie cu modul de functionare normal.
Modul SmartEco ajusteaza inteligent puterea lampii pentru a maximiza economia de energie dar si a oferi cel mai bun contrast si luminozitate folosind exact atat lumina cata este nevoie.

Dureaza mai mult
Micro-oglinzile cipului DLP sunt incredibil de rezistente, avand un design constructiv sigilat perfect, imun la orice factor extern. Acest lucru inseamna ca videoproiectoarele BenQ cu tehnologie DLP rezista testului timpului, fara pierderi de calitate a imaginii. Imaginile videoproiectoarelor BenQ stralucesc an dupa an, iar dupa inlocuirea lampii, imaginea arata la fel ca in prima zi.
Detalii incredibil de clare
Deoarece dispun de un contrast ultra-ridicat (cel mai ridicat din industrie),videoproiectoarele BenQ sunt candite pentru a reproduce cel mai fin detaliu, datorita maximizarii factorului de umplere individual al fiecarui pixel, dar si prin utilizarea tehnologiei proprietare BenQ, SmartEco™.
Videoproiectoare BenQ cu tehnologie DLP®
Proiectii perfecte cu tehnologiei DLP® - imagini care nu se degradeaza in timp, cu tehnologia DLP® Tehnologia Digital Light Processing, DLP®, utilizata de BenQ la proiectoarele video, a primit in anul 2015 prestigiosul premiu acordat de "Academy Award of Merit", o statueta Oscar®. Tehnologia DLP® este principala tehnologie de proiectie folosita in 90% din cinematografele digitale din lume si 100% din cinematrografele IMAX®.Tehnologia DLP® domina piata la nivel mondial, cu peste 50% cota de piata, iar BenQ este astazi marca de videoproiectoare cu tehnologie DLP® nr.#1, cea mai bine vanduta, oferind performanta de neegalat, performanta de clasa mondiala.
Suport pentru filme Blu-ray Full HD 3D
Proiectorul BenQ MW529 include tehnologie DLP de ultima generatie cu suport pentru imagini 3D. Scolile pot oferi studentilor o experienta de invatare captivanta, folosind ochelarii 3D si redand continut 3D cu ajutorul unui player Blu-ray.| Segment: |
Business; Multimedia; Portable |
|---|---|
| Suport rezolutii: | 640 x 480 - 1920 x 1200 |
| Rezolutie nativa: | SVGA (800 x 600) |
| 3D: | Da |
| Culori afisate: | 1.07 miliarde |
| Aspect imagine: | 4:3 |
| Difuzoare: | 1 x 2 W |
| Durata viata lampa (h): | 4500 (Normal) |
|---|---|
| Zoom: | 1.1:1 |
| Lentile (mm): | F = 2.56 - 2.68, f = 22.04 - 24.14 mm |
| Putere lampa (w): | 190 |
| Lumeni: | 3300 |
|---|---|
| Contrast: | 13.000:1 |
| Marime min imagine (m): | 1.5 |
| Marime max imagine (m): | 7.6 |
| Distanta min proiectie (m): | 1.9 |
| Distanta max proiectie (m): | 2.4 |
| Rata refresh orizontala (khz): | 15 - 102 |
| Rata refresh verticala (hz): | 23 - 120 |
| Functii: |
DLP 3D; High Contrast; SmartEco; Instant restart; BrilliantColor |
|---|
| Porturi: |
Audio; HDMI; IR-Receiver; RCA; RS-232; S-Video; USB; VGA |
|---|---|
| Conectori: |
2 x VGA In 1 x VGA Out RCA in 1 x S-Video 1 x HDMI 1 x Audio in 1 x Audio out 1 x USB (Type B) 1 x RS232 1 x IR Receiver |
| Compatibilitate: | Windows PC |
| Telecomanda: | Da |
|---|---|
| Accesorii incluse: |
Telecomanda Cablu VGA Cablu alimentareManual de utilizare Ghid pornire rapida |
| Putere consumata: | 270 W |
| Nivel zgomot (db): | 33/28 |
| Greutate (Kg): | 1.9 |
| Dimensiuni (W x D x H) mm: | 283 x 222 x 95 |
| Garantie: | 24 luni |







