Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
JVC GZ-R415G
Oferte fierbinți
Inregistrare Full HD 1920x1080p
Inregistraza, vizioneaza si impartaseste cu prietenii filmarile calitative in format Full HD.


Super LoLux
Senzorul iluminat CMOS de 2.5 MP imbunatateste calitatea filmarii in conditii de iluminare scazuta sau filmare nocturna.
Stabilizarea imaginii
Functia de stabilizare a imaginii permite obtinerea cadrelor for efect de blur.


40X zoom optic si 60X zoom dinamic
Camera permite un zoom optic calitativ de pana la 40X, pana la un maxim de 60X zoom dinamic.
Microfon cu functie zoom#
In functie de zona filmata, se poate stabili si intensitatea zoom-ului microfonului pentru o inregistrarea audio clara.


Autonomie de pana la 5 ore
Acumulatorul de mare capacitate va asigura ca nu veti ramane fara baterie in cele mai nepotrivite momente, acesta asigurand o autonomie de pana la 5 ore.
Monitorizare in timp real sau inregistrare de la distanta
Prin aplicatiile disponibile pe Android si IOS va puteti conecta wireless la camera JVC, impartasind fotografii sau inregistrand de la distanta.


Transfer wireless de fisiere
Va puteti conecta cu smartphone-ul sau tableta la camera video pentru a descarca wireless filmari sau fotografii.
Rezistenta la apa, praf, socuri mecanice si inghet, plus autonomia de pana la 5 fac din camera video JVC EverioR un partener de incredere pentru surprinderea momentelor placute din aventurile dumneavoastra.

| Rezolutie senzor (pixeli): | 2.5 MP |
|---|---|
| Filtru: | 37 mm |
| Dimensiune senzor: | 1/5.8 inch |
| Tip senzor: | CMOS |
| Numar senzori: | 1 |
| Format inregistrare video: | H.264/MPEG-4 AVC |
|---|---|
| Mod inregistrare: | HD: 1920 x 1080 / 50P |
| Balans alb: | Automat / Manual |
|---|---|
| Imagini statice (poze): | Da |
| Mod de noapte: | Da |
| Rezolutie poze: |
3680 x 2760 1920 x 1080 1440 x 1080 640 x 480 |
| Aspect imagine: |
16:9 4:3 |
| Apertura maxima: | 1.8 - 6.3 |
|---|---|
| Diametru filtru (mm): | 37 |
| Distanta focala (mm): | 2.9 - 116.0 |
| Stabilizator de imagine: | Da |
| Zoom digital: | 200x |
| Zoom optic: | 40x |
| Obiectiv/lentile: | KONICA MINOLTA |
| Sistem audio: | 2 Canale |
|---|---|
| Microfon: | Da |
| Diagonala LCD (inch): | 3.0 |
|---|---|
| Rezolutie lcd (pixeli): | 230 K |
| Conectori: |
Iesire AV HDMI Out USB 2.0 |
|---|
| Cautare fotografii: | Nu |
|---|---|
| Cautare/derulare inregistrare: | Da |
| Control manual LCD: | Da |
| Focalizare auto/manuala: | Da |
| Functie camera web: | Nu |
| Incarcator: | USB |
|---|---|
| Capacitate baterie la functionare (ore): | 5 |
| Consum (W): | 2.2 |
| Altele: |
Wireless Rezistenta la apa, praf, socuri |
|---|---|
| Dimensiuni (W x H x D mm): | 60 x 59.5 x 127 |
| Telecomanda: | Nu |
| Greutate: | 290 g |





