Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
Sony HX300
Oferte fierbinți
Un singur obiectiv, posibilitati nelimitate
Nu este nevoie sa schimbati obiectivele atunci cand sunteti in natura sau la plaja: toate oportunitatile de fotografiere sunt acoperite de obiectivul cu zoom optic 50x puternic. Imortalizati peisaje extinse, panoramice – sau apropiati-va pentru a realiza prim-planuri telefoto cu animale si pasari, in timp ce camera mentine totul stabil.

Captati orice detaliu, chiar si la lumina redusa
Mai multe detalii inseamna fotografii si inregistrari video Full HD mai bune. Captati momente care ies cu adevarat in evidenta cu un senzor CMOS Exmor R™ care elimina zgomotul din imagine, pentru rezultate clare si detaliate, chiar si la asfintit sau in interior, cand lumina este slaba.Nu este nevoie de presupuneri
Va intrebati care sunt setarile optime? Lasati totul in seama camerei. De la prim-planuri la portrete in asfintit, camera dvs. regleaza totul in mod automat, permitandu-va sa obtineti cu usurinta rezultatele dorite, fara nicio problema. Detecteaza pana si miscarea subiectului dvs., eliminand estomparea tuturor imaginilor in miscare.

Filme Full HD stabile si fluide
Atingeti doar un buton si realizati filme Full HD minunat de clare si de detaliate: va veti bucura de imagini stabile, fara neclaritate, chiar si in timp ce va deplasati sau faceti zoom. Inregistrati in modul 50p si filmati 50 de cadre la calitate Full HD (1920x1080) in fiecare secunda, pentru actiune cinematografica, uimitor de fluida.Tineti pasul cu clipa
Imortalizati acele oportunitati de fotografiere de moment, care se ivesc doar o singura data. Focalizarea automata rapida fixeaza cu acuratete subiectul, pentru fotografii clare, fara estompare – chiar si la setari ridicate ale zoomului sau in conditii de lumina redusa, cand alte camere foto fac fata cu dificultate.
Obtineti acel aspect profesional
Demonstrati ca sunteti seriosi in legatura cu realizarea fotografiilor de calitate superioara. Gestionati fara niciun efort sedinte foto de lunga durata, cu ajutorul unei camere compacte in stil DSLR, care este comod de tinut in mana. Fiecare comanda este pozitionata cu atentie si este usor accesibila, asa cum ati astepta de la o camera DSLR.| Rezolutie senzor (pixeli): | 20.4 Mp |
|---|---|
| Tip senzor: | CMOS |
| Dimensiune senzor: | 1/2.3 inch |
| Format fisiere: |
AVCHD; JPEG; MPEG-4 |
| Format video: | Full HD |
| Rezolutie filmare: | 1920 x 1080 |
| Zoom digital: | 100x |
|---|---|
| Zoom optic: | 50x |
| Tip obiectiv: | Carl Zeiss Vario-Sonnar |
| Diafragma: | f/2.8 - 6.3 |
| Distanta focala: | 4.3 - 215 mm (echivalent 35 mm: 24 - 1200 mm) |
| Distanta minima de focalizare: | 1 cm |
| Stabilizare optica de imagine: | Da |
| Expunere: | +/-2 EV in trepte de 1/3 EV |
|---|---|
| Sensibilitate: | ISO 80 - 12800 |
| Viteza obturator: | 30 - 1/4000 sec |
| Moduri presetate: |
Artificii; Contururi slabe; Fotografiere la asfintit; Gourmet; HDR; Netezire piele; Peisaj; Pet Mode; Plaja; Portret nocturn; Scena nocturna; Sensibilitate ridicata; Sport; Zapada |
| Balans alb: |
Auto; Blit; Incandescent; Innorat; Lumina de zi |
| Fotografiere continua: | 10 fps |
| Declanzare la zambet: | Da |
| Detectia fetei: | Da |
| Blitz integrat: | Da |
|---|
| Dimensiune ecran: | 3.0 inch |
|---|
| Tip memorie: |
SDHC; SDXC; Micro SD; Micro SDHC; SD |
|---|
| Conectori: |
micro HDMI; USB 2.0 |
|---|
| Tip: | Acumulator |
|---|---|
| Model: | NP-BX1 |
| Tip Aparat: | Bridge |
|---|---|
| Subacvatic: | Nu |
| Culoare: | Negru |
| Greutate: | 623 g |
| Dimensiuni (D x H x W): | 103.2 x 93.2 x 129.6 |
| Garantie tehnica: | 24 luni |





