Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
ASUS VX278Q
Oferte fierbinți
|
Calitatea Superioara a Imaginilor si Design Ultra-Subtire, Elegant Modelul Full HD VX278Q cu sistem de iluminare LED, rata de contrast foarte ridicata, de 80,000,000:1, si conectori multiplii este optimizat pentru a oferi cea mai buna imagine si calitate a culorilor. Veti observa imediat design-ul deosebit de atragator – o fuziune perfecta intre suportul al carui design este inspirat de cel al cadranelor solare si profilul ultra-subtire, ce nu face niciun compromis intre aspectul elegant si rigiditatea necesara asigurarii unui nivel foarte bun de stabilitate si rezistenta. |
![]() |
![]() |
Rata de contrast de 80,000,000:1 cu ASUS Smart Contrast Ratio Amplifica intr-o maniera dinamica contrastul monitorului prin ajustarea luminantei sistemului de iluminare pentru a atinge valori extreme de alb si negru – oferind imagini de un realism deosebit. |
![]() |
Suport Full HD 1080p Patrunde intr-o lume a culorilor spectaculoase datorita suportului pentru rezolutii Full HD 1080p (1920x1080). |
![]() |
Timp de Raspuns de 1ms Timpul de raspuns ultra-rapid (1ms GTG) elimina artefactele nedorite pentru o redare mai fluida a continutului video. |
![]() |
Functie de Control al Aspectului Imaginii Functia de Control al Aspectului Imaginii le permite utilizatorilor sa selecteze modul preferat de afisare (complet sau 4:3) pentru a se putea bucura de jocuri sau filme intr-o maniera foarte realista, fara pierderi de date sau distorsiuni ale imaginilor. |
|
Optiuni de Conectivitate Multiple si Difuzor Stereo Incorporat pentru Divertisment Multimedia VX278Q ofera multiple optiuni de conectivitate, inclusiv interfete DisplayPort, HDMI si D-Sub astfel incat utilizatorii pot conecta cu usurinta player-e Blu-ray Full HD un numar ridicat de dispozitive externe de redare HD si se pot bucura pe deplin de continutul de divertisment digital favorit cu ajutorul difuzoarelor stereo incorporate. |
|
Tehnologie de Eliminare a Tremurului de Imagine de la ASUS Tehnologia de Eliminare a Tremurului de Imagine de la ASUS utilizeaza o tehnica de Adaptare Dinamica Inteligenta a Luminozitatii Ecranului ce evita nivelurile foarte scazute de luminozitate si activarea ultra-rapida a LED-urilor de iluminare a ecranului, eliminand tremurul de imagini si oferind o experienta mai confortabila si mai sigura de utilizare. |
![]() |
![]() |
Filtru de Lumina Albastra ASUS
|
|
Tehnologia exclusiva ASUS VividPixel Tehnologia VividPixel imbunatateste conturul, claritatea si saturatia de culoare a imaginilor si clipurilor video, oferind o experienta vizuala de inalta calitate. |
|
Monitor fara tehnologia VividPixel
|
![]() |
![]() |
Seria VX – Panou cu tehnologie VividPixel incorporata
|
|
QuickFit Virtual Scale pentru o pre-vizualizare foarte realista ASUS a implementat functia sa exclusiva QuickFit Virtual Scale in cazul acestui monitor, permitandu-va sa previzualizati fotografii sau documente direct pe ecran, la dimensiunea lor reala, inainte de a le imprima. Aceasta functie poate fi activata cu ajutorul unui buton aflat direct pe monitor si poate servi ca un ghid foarte util pentru vizualizarea si editarea fotografiilor la dimensiunea lor nativa. |
![]() |
|
Functie exclusiva GamePlus (in curs de patentare) Suprapune pe ecran, peste imaginea curenta, o tinta virtuala si un cronometru. Poti selecta cu usurinta modelul de tinta virtuala preferat din cele patru versiuni disponibile, si poti masura timpii de pornire/constructie cu ajutorul cronometrului afisat pe ecran. |
Display
| Ecran | Plat |
| Tip ecran | LED |
| Tip panou | TN |
| Diagonala (inch) | 27 |
| Dimensiune punct (mm) | 0.311 x 0.311 |
| Timp de raspuns (ms) | 1 (GTG) |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 |
| Luminozitate (cd/mp) | 300 |
| Contrast | 1000:1 (tipic); 80M:1 (ASCR) |
| Unghi vizibilitate | 170°/160° |
| Frecventa orizontala (KHz) | 30-80 |
| Frecventa verticala (Hz) | 55-75 |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Alte caracteristici ecran | Anti-Glare; 72%(NTSC) |
Conectivitate
| VGA | 1 |
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| Jack 3.5mm | Da |
| Iesire casti | Da |
Informatii suplimentare
| Boxe integrate | Da |
| Audio | 2 difuzoare de 1.5W |
| Video | Flicker free; 8 moduri SPLENDID Video; QuickFit; GamePlus; Low Blue Light; VividPixel; Tehnologie Smart View |
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Inclinare | -5°~20° |
| Putere consumata | 29.1W |
| Securitate | Kensington |
| Standarde/Certificari | EAC logo, Energy Star®, BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 0, ErP, FCC, ISO-9241-307, PSE, RoHS, TCO6.0, WEEE, WHQL (Windows 8.1, Windows 7), MEPS, UL, TUV Flicker-free , TUV Low Blue Light |
| Accesorii incluse | Cablu VGA; Cablu Audio; Cablu curent; Transformator; Cablu DisplayPort; Ghid de utilizare rapida; Cablu HDMI-la-DVI |
Garantie
| Garantie comerciala | 3 ani Free pick-up & return |
| Garantie de conformitate | 2 ani |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | Cu stand: 64.07 x 21.01 x 45.16 / Fara suport: 64.07 x 4.19 x 38.13 |
| Culoare | Negru |
| Greutate (kg) | 4.5 |

















