Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
DELL S2240T
Oferte fierbinți
![]() |
|
Usurinta in utilizare exceptionala Conceput pentru a incuraja colaborarea si pentru a spori productivitatea, monitorul tactil Dell de 21,5 inchi ofera un nivel inalt de flexibilitate in utilizare la lucru, la scoala sau pentru divertisment.
|
|
Atingere naturala si claritate de vis a imaginii Loviti usor, glisati, trageti cu degetul, rotiti, apropiati si departati degetele. Capacitatea de atingeri multiple este simpla si intuitiva atunci cand este utilizata impreuna cu Windows 8, care recunoaste pana la zece puncte de atingere simultan.
Oferind o calitate excelenta a imaginii, monitorul tactil Dell de 21,5 inchi va ofera:
|
![]() |
![]() |
Design eficient Cu eficienta de mediu in prim-plan inca de la concepere, monitorul tactil Dell de 21,5 inchi prezinta consum de energie scazut si este fabricat din materiale ecologice.
|
Display
| Ecran | Plat |
| Tip ecran | LED |
| Tip panou | VA |
| Diagonala (inch) | 21.5 |
| Dimensiune punct (mm) | 0.248 x 0.248 |
| Timp de raspuns (ms) | 12 |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 |
| Luminozitate (cd/mp) | 250 |
| Contrast | 3000:1 (tipic); Pana la 8M:1 (DCR) |
| Unghi vizibilitate | 178°/178° |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Ecran Touch | Da |
| Rata refresh | 60 Hz |
| Alte caracteristici ecran | Zona vizualizare efectiva: 476.64 mm (H) x 268.11 mm (V); Sistem cu tehnologie Projected Capacitive; 10 puncte de atingere |
Conectivitate
| VGA | 1 |
| HDMI | 1 |
| DVI-D | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| Audio out | Da |
Informatii suplimentare
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Inclinare | Pana la 60° |
| Putere consumata | 20W |
| Securitate | Security lock slot |
| Standarde/Certificari | ENERGY STAR®, EPEAT® Silver |
| Accesorii incluse | Cablu de alimentare, Adaptor de alimentare, Cablu HDMI, Cablu USB ascendent, Carpa de sters, Curea Velcro, Suport cu drivere si documentatie, Ghid de pornire rapida |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 52.25 x 7.74-42.09 x 38.29-19.54 |
| Culoare | Negru-gri |
| Greutate (kg) | Cu stand: 3.4 / Fara stand: 5.8 |











