Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
ASUS BE24AQLB
Oferte fierbinți
|
Imagini foarte vii si realiste Tehnologie IPS cu unghiuri largi de vizualizare de 178 de grade BE24AQLB dispune de un ecran IPS cu aspect 16:10 si sistem de iluminare LED, ce ofera unghiuri largi de vizualizare, de pana la 178° ce minimalizeaza fenomenul migratiei de culoare atat pe orizontala cat si pe verticala, asigurand un nivel foarte ridicat al calitatii imaginilor din aproape orice directie. IPS reprezinta cea mai recenta inovatie, oferind o acuratete mai buna a culorilor si un nivel ridicat de eficienta energetica. |
![]() |
![]() |
Include kit MiniPC Monitorul Asus BE24AQLB vine la pachet cu kit-ul MiniPC pentru a facilita montarea unui mini PC pe monitor, obtineti astfel un dipozitiv 2 in 1 si economisiti din spatiul de pe birou. |
|
Conectivitate extinsa Monitorul Asus BE24AQLB dispune de diverse optiuni de conectivitate care includ interfata DisplayPort, DVI-D, D-sub, Jack 3.5mm si doua porturi USB 2.0. |
![]() |
|
Tehnologia ASUS Flicker Free Pentru a oferi experienta de utilizare mult mai confortabila, monitoarele Asus din aceasta seria adopta o tehnologie de eliminare a zgomotului de imagine ce reduce tremurul obositor din imagini si ajuta la reducerea oboselii ochilor atunci cand urmariti ecranul pentru perioade lungi de timp.
![]() |
|
Tehnologia Asus Low Blue Light – Filtru Blue light Cea mai recenta tehnologie de reducere a emisiilor de lumina albastra permite utilizatorilor sa acceseze 4 setari de filtrare, Low Blue Light, pe care le puteti selecta de la nivelul 1 la 4, in functie de diferitele sarcini pentru a reduce eficient lumina albastra si a obtine cel mai bun confort de vizionare.
![]() |
|
Confort versatil - stand ergonomic Asus BE24AQLB ofera o experienta de vizionare si utilizare confortabila datorita standului ergonomic care poate fi reglat in diverse pozitii: inaltime, pivotare (stanga/dreapta), rotire si inclinare.
![]() |
Display
| Ecran | Plat |
| Tip ecran | LED |
| Tip panou | IPS |
| Diagonala (inch) | 24.1 |
| Dimensiune punct (mm) | 0.270 x 0.270 |
| Timp de raspuns (ms) | 5 (GTG) |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 |
| Luminozitate (cd/mp) | 250 |
| Contrast | 1000:1 (tipic); 100M:1 (dinaminc) |
| Unghi vizibilitate | 178°/178° |
| Frecventa orizontala (KHz) | 30 - 83 |
| Frecventa verticala (Hz) | 50 - 61 |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1200 |
| Aspect imagine | 16:10 |
| Alte caracteristici ecran | Non-glare; 72%(NTSC) |
Conectivitate
| VGA | 1 |
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| Jack 3.5mm | Da |
| Iesire casti | Da |
Informatii suplimentare
| Boxe integrate | Da |
| Audio | 2 difuzoare de 2W |
| Video | Trace Free Technology; SPLENDID™ Preset Mode (7 moduri); Skin-Tone Selection |
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Inclinare | +33° ~ -5° |
| Pivot | 90° |
| Pivotare (stanga/dreapta) | +90°~-90° |
| Reglare pe inaltime | 130 mm |
| Putere consumata | 25.4 |
| Securitate | Kensington Lock |
| Alte specificatii | HDCP Support; QuickFit |
| Standarde/Certificari | Energy Star; TCO; EPEAT |
| Accesorii incluse | Cablu de alimentare, Cablu audio, Cablu DP, Cablu VGA, Cablu USB, Ghid de instalare rapida, MiniPC Kit |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 56.1 x 21.1 x 38.1-51.1 (Cu stand) / 56.1 x 5 x 37.2 (Fara stand) |
| Culoare | Negru |
| Greutate (kg) | 6.2 |












