Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
HP Pavilion 32 V1M69AA
Oferte fierbinți
|
Supradimensionezi amintirile de familie Oferi fotografiilor si videoclipurilor un nou nivel de detaliu cu acest afisaj QHD stralucitor, cu diagonala de 81,28 cm (32") (1). Iar unghiul de vizualizare larg al acestuia ofera intregii familii imagini perfecte. Detalii deosebite si definitie captivanta. Bucurati-va de calitatea de neuitat a imaginii afisajului cu rezolutie de 2560 x 1440. |
![]() |
![]() |
Trezesti lumea la viata Experimentezi diferenta creativa a spatiului de culoare sRGB standard 100% (2), cu imagini care apar exact asa cum le-ai vazut in viata reala. Fiind echilibrul ideal intre vizualizarea cu unghi larg si intarzierea redusa a pixelilor, panoul MVA este perfect pentru utilizarea de zi cu zi. |
|
Conectivitate simplificata Conecteaza-te la toate dispozitivele cu portul dublu HDMI si DisplayPort, pentru a obtine imagini pe un ecran mare, fara adaptoare inutile. Cabluri HDMI si DisplayPort incluse, pentru confortul tau. Afisajul este echipat cu sistem de montare VESA standard, pentru pozitionare pe perete sau pe brat rotitor. |
![]() |
Display
| Ecran | Plat |
| Tip ecran | LED |
| Tip panou | WVA+ |
| Diagonala (inch) | 32 |
| Dimensiune punct (mm) | 0.276 |
| Timp de raspuns (ms) | 7 (GTG) |
| Luminozitate (cd/mp) | 300 |
| Contrast | 3000:1 static; 10000000:1 dinamic |
| Unghi vizibilitate | 178°/178° |
| Frecventa orizontala (KHz) | Pana la 90 |
| Frecventa verticala (Hz) | Pana la 60 |
| Rezolutie (pixeli) | 2560 x 1440 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rata refresh | 60Hz |
| Alte caracteristici ecran | Antireflexie |
Conectivitate
| HDMI | 2 |
| DisplayPort | 1 |
| USB 3.0 | 3 |
Informatii suplimentare
| Inclinare | -5° ~ 21° |
| Putere consumata | 41W |
| Securitate | Echipat pentru incuietoare de securitate (se vinde separat) |
| Alte specificatii | Fara mercur; afisaj din sticla fara arsen; nivel redus halogeni |
| Standarde/Certificari | Clasa de eficienta energetica A |
| Accesorii incluse | Cablu HDMI, suport Vesa |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 73,99 x 17,89 x 52,23 cm (cu suport); 73,99 x 5,32 x 43,34 cm (fara suport) |
| Culoare | Negru |
| Greutate (kg) | 9,8 kg (cu suport); 8,2 kg (fara suport) |










