Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
BENQ XL2430
Identificati inamicii ascunsi
Nu cadeti victima niciodata in fata unui las ascuns intr-un colt intunecat. Black eQualizer sporeste vizibilitatea in scene intunecate, fara supraexpunerea zonelor luminoase.

|
Optimizati precizia de gaming Vibratia de culoare va ofera flexibilitatea de a obtine culori performante. Cu 20 de niveluri de setari pentru vibratia de culoare, puteti obtine preferinte si cerinte specifice de vizualizare pentru toate tipurile de jocuri. |
![]() |
![]() |
Setari usor accesibile pentru diferite scenarii Scenariile de utilizare diferite necesita setari diferite de afisare. Comutatorul S Switch este conceput pentru accesarea usoara a setarilor si pentru comutarea intre modurile salvate. Fie ca vizionati, cititi, navigati sau va jucati, comutarea intre modurile presetate si navigarea in meniuri este floare la ureche. |
|
Unghiuri de vizualizare personalizate Standul cu inaltime reglabila poate fi ajustat cu un singur deget, astfel incat puteti regla cu usurinta inaltimea monitorului la unghiul de vizualizare preferat, maximizandu-va nivelul de confort.
|
|
Moduri de joc pentru o experienta imbunatatita de gaming Fiecare joc are propriile setari optime. Am echipat fiecare monitor din seria XL cu diverse setari. Puteti comuta cu usurinta intre aceste moduri de gaming prin simpla apasare a unei taste de comanda rapida.
|
|
Confort pentru jocuri de durata Tehnologia Flicker-free reduce oboseala ochilor, ceea ce va poate ajuta sa exersati pe perioade prelungite, pentru a fi mereu in frunte.
|
|
Minimizati distragerea vizuala a atentiei Concentrarea este un element cheie pentru sporturile electronice. Cadrul LCD al seriei XL a fost special proiectat pentru a reduce reflectia luminii de pe ecran, astfel incat sa va puteti pastra nivelul de concentrare. |
|
Display
| Ecran | Plat |
| Tip ecran | LED |
| Tip panou | TN |
| Diagonala (inch) | 24 |
| Dimensiune punct (mm) | 0.276 |
| Timp de raspuns (ms) | 1 (GTG) |
| Luminozitate (cd/mp) | 350 |
| Contrast | 1000:1 (nativ); 12M:1 (dinamic) |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine | 16:9, 16:9 |
| Rata refresh | 144Hz (DVI-DL, DP) |
| Alte caracteristici ecran | Flicker free; Low Blue Light |
Conectivitate
| VGA | 1 |
| HDMI | 2 |
| DVI-D | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| USB 3.0 | 4 (1 upstream, 3 downstream) |
| Jack 3.5mm | Da |
Informatii suplimentare
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Inclinare | -5° ~ 20° |
| Pivot | 90° |
| Pivotare (stanga/dreapta) | -45º / 45º |
| Reglare pe inaltime | 140 mm |
| Putere consumata | 50W |
| Securitate | K Locker |
| Alte specificatii | S Switch; Dust cover |
Garantie
| Garantie comerciala | Conform certificatului de garantie emis de producator |
| Garantie de conformitate | 2 ani |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 56.8 x 6.1 x 33.5 (Fara suport); 56.8 x 19.9 x 52 (Cu suport) |
| Culoare | Negru |
| Greutate (kg) | 7 |














