Все товары
-
Electrocasnice
- Electrocasnice mari
- Mașini de spălat
- Сушильные машины
- Mașini de spălat vase
- Aragaze
- Встраиваемые варочные па...
- Cuptoare încorporabile
- Hote
- Tehnică de bucătărie
- Microunde
- Combaine de bucătărie
- Blendere
- Mixere
- Mașini de tocat carne
- Aburitoare
- Multifierbătoare
- Mini cuptoare
- Aerogrili
- Cuptoare de pîini
- Prăjitoare de pîini
- Friteuze
- Ceainice
- Termopote
- Aparate de cafea
- Râșnițe de cafea
- Cântare
- Feliatoare
- Storcătoare
- Filtre pentru apă
- Plite de masă
- Accesorii
- Tehnică pentru casă
- Aspiratoare
- Mașini de spalat podelele
- Generatoare de abur
- Curățătoare de abur
- Fiere de călcat
- Echipamente de călcat
- Ceasuri și stații meteo
- Водосмягчители
- Accesorii
-
Tehnică climaterică
-
Tehnică de cusut
-
Tehnică profesională
-
Tehnică p/u sănătate si ...
-
Produse pentru copii
-
Audio-Video
-
Foto-Video-Optică
-
Calculatoare și periferice
- Calculatoare și periferice
- Notebook-uri și netbook-uri
- Blocuri de sistem
- Monoblocuri
- Tablete
- Cărți electronice
- Console pentru joc
- Monitoare
- Mouse
- Tastiere
- Tablete grafice
- Căști
- Microfoane
- Stabilizatori
- UPS
- Componente
- Matrice
- Procesoare
- Sisteme de răcire
- Memorii operative
- Plăci de bază
- Carduri video
- Discuri flexibile (HDD)
- Unități optice
- Surse de alimentare
- Carcase
- Memorie externă p/u stocare
- Discuri flexibile externe
- Carduri de memorie
- Imprimante și scanere
- Imprimante
- Aparate multifuncționale
- Scanere
- Plottere
- Proiectoare
- Proiectoare
- Ecrane
- Accesorii
- Echipamente de rețea
- Network Storage
- Comutatoare (Switch-uri)
- Routere fără fir
- Puncte de acces fără fir
- Adaptoare de rețea
- Accesorii
- Consumabile
- Cartușe
- Барабаны
- Toner
- Mecanică
- Chimie
- Soluție p/u curățare
- Accesorii
- Pelicule de protecție
- Autocolante
- Poșete, cutii, plicuri p...
- Cacase externe p/u HDD
- Cabluri
- Baterii
- Acumulatori
- Încărcătoare
- Echipamente p/u servere
- Servere
- HDD
- UPS
-
Telefoane si faxuri
-
Casa protejată
-
Produse sezoniere
-
Construcție și reparație
-
Instrumente
- Electroinstrumente
- Дрели
- Дрели для алмазного бурения
- Perforatoare
- Отбойные молотки
- Шуруповерты
- Гайковерты
- Лобзики
- Рубанки
- Фрезеры
- Шлифовальные машины
- Сабельные пилы
- Циркулярные пилы (Дисковые)
- Торцевые пилы
- Foarfece
- Asiratoare
- Бетономешалки
- Технические фены
- Сварочные аппараты
- Электропилы
- Гидрофоры
- Compresoare
- Плиткорезы
- Pompe
- Электротриммеры
- Электроотвертки
- Шлифовальные станки (Точ...
- Сверильные станки
- Полировальные машины
- Газонокосилки
- Mixere
- Столы для фрезера
- Электроподъёмники (Лебедки)
- Лазерные уровни
- Accesorii
- Бензоинструменты
- Бензогенераторы
- Бензопилы
- Бензокосы
- Мотопомпы
- Воздуходувы
- Мотокультиваторы
- Снегоуборочные машины
- Газонокосилки
- Пневматические инструменты
- Пневмо гвоздезабиватели
- Ручные Инструменты
- Опрыскиватели
- Насосные станции
-
Mobilă și interier
-
Transport
Graficul de lucru
| Lu - Vi: | 09.00 - 18.00 |
|
Sb: |
09.00 - 14.00 |
|
Du: |
Zi liberă |
ASUS PG248Q
|
Rata de reimprospatare incredibil de rapida, de 180Hz Rata de reimprospatare de pana la 180Hz (overclock) a monitorului pentru jocuri ROG Swift PG248Q decimeaza intarzierile in jocuri sau neclaritatile de miscare, oferindu-ti un avantaj competitiv extraordinar in jocuri de tip FPS, simulatoare de curse, strategii in timp real si simulatoare sportive. Aceasta rata de reimprospatare ultra-rapida iti permite sa te joci la setarile de calitate cele mai ridicate si sa reactionezi instantaneu la actiunea de pe ecran. 1. Rata de reimprospatare de pana la 180Hz functioneaza doar cu DisplayPort, portul HDMI accepta numai 1920 x 1080 @ 60Hz. 2. Doar placile video NVIDIA GeForce GTX 650Ti sau mai bune suporta rezolutiile de 1920 x 1080 pixeli pana la 180Hz. Va rugam sa contactati producatorul placii voastre video pentru specificatii detaliate. |
![]() |
|
Beneficiaza de un Avantaj Competitiv cu Ajutorul Tehnologiei NVIDIA®G-SYNC™ ROG Swift PG248Q include tehnologia de afisare video NVIDIA®G-SYNC™, care face posibila cea mai cursiva, rapida si iesita din comun experienta in jocuri. G-SYNC™ sincronizeaza rata de reimprospatare a imaginilor din monitorul ROG SWIFT cu GPU-ul GeForce GTX din PC-ul tau, eliminand fenomenul de sfasiere (tearing) a imaginilor si minimalizand intarzierile sau tremurul imaginilor. ROG Swift PG248Q iti permite sa te bucuri de o experienta deosebit de cursiva in jocuri, indiferent ca jucati cele mai noi titluri de tip FPS, simulatoare sportive sau jocuri de aventura.
Nota: Functiile G-SYNC necesita o placa video NVIDIA® GeForce GTX650Ti BOOST sau mai buna. Pentru informatii mai detaliate, va rugam sa vizitati http://www.geforce.com/hardware/technology/g-sync |
|
Tehnologia exclusiva ASUS GamePlus Monitorul pentru jocuri ROG Swift PG248Q este echipat cu butonul rapid GamePlus implementat in exclusivitate de catre ASUS, ce ofera acces la functii avansate pentru o experienta superioara in jocuri. Selecteaza unul dintre cele patru modele de tinta suprapusa diferite in functie de tipul de jocuri favorit, si monitorizeaza timpul de constructie sau de revenire pe harta prin intermediul cronometrului afisat pe harta ce poate fi pozitionat oriunde pe partea din stanga a ecranului; in timp ce contorul FPS (cadre pe secunda) te informeaza asupra nivelului de cursivitate al jocului.
![]() |
|
Tehnologia exclusiva ASUS GameVisual Tehnologia ASUS GameVisual iti ofera acces la sase moduri de vizualizare pre-setate, fiecare proiectat sa raspunda cerintelor unui scenariu de utilizare diferit. Aceasta functie unica poate fi activata cu usurinta prin intermediul unui buton dedicat sau al Meniului de Setari afisat pe ecran (On Screen Display - OSD). |
![]() |
|
Margine super-subtire pentru solutii multi-monitor foarte bune Profilul ultra-subtire al modelului ROG Swift PG248Q si marginea sa cu o grosime de doar 7 mm fac din acest monitor solutia perfecta pentru configuratii multi-monitor deosebit de reusite, astfel incat vei putea sa iti muti privirea foarte rapid de la un monitor la altul. De asemenea, poate fi montata pe un perete prin intermediul sistemului de prindere VESA – o solutie si mai simpla pentru realizarea unei configuratii multi-monitor pentru jocuri.
![]() |
|
Optiuni de conectivitate robuste ROG Swift PG248Q ofera o gama larga de optiuni de conectivitate pentru afisajul Full HD, inclusiv interfete DisplayPort 1.2 si HDMI. ROG Swift PG248Q dispune de asemenea de doua interfete USB 3.0 pentru reincarcarea rapida a dispozitivelor voastre portabile in timp ce va jucati; de asemenea, acestea pot fi utilizate ca port de intrare pentru mouse sau tastatura.
![]() |
![]() |
Tehnologie de eliminare a tremurului de imagine Tehnologia de eliminare a tremurului de imagine reduce acest fenomen neplacut pentru a-ti permite sa te bucuri de o experienta cat mai confortabila in jocuri. Aceasta minimalizeaza nivelul de stress asupra ochilor si alte posibile efecte adverse atunci cand sunteti implicati in sesiuni prelungite in jocuri. |
|
Temperaturi reduse cu un design inteligent al orificiilor de ventilatie ROG Swift PG279Q a fost proiectat in mod special pentru sesiuni de jocuri maraton. Acesta utilizeaza un radiator customizat, de dimensiuni duble, ce asigura o temperatura scazuta chiar si in timpul sesiunilor maraton in jocuri. La eficienta superioara de racire contribuie si Design-ul Inteligent al Orificiilor de Ventilatie, ce foloseste curenti de convectie pentru a genera un flux de aer mai bun. Acest sistem pasiv functioneaza fara a utiliza ventilatoare, facandu-l perfect silentios si rezistent. |
![]() |
Tehnologie de Reducere a Emisiilor de Lumina Albastra ASUS Ultra Low Blue Light
ROG Swift PG248Q vine echipat cu filtrele pentru reducerea emisiilor de lumina albastra ASUS Ultra Low Blue Light pentru un nivel ridicat de protectie al ochilor. Poti accesa si selecta cu usurinta una dintre cele patru setari diferite pentru filtre direct pe ecran, prin intermediul meniului OSD, in functie de scenariul de utilizare specific.
Display
| Ecran | Plat |
| Tip ecran | LED |
| Tip panou | TN |
| Diagonala (inch) | 24 |
| Dimensiune punct (mm) | 0.2768 |
| Timp de raspuns (ms) | 1 (GTG) |
| Reproducere culori (milioane) | 16.7 |
| Luminozitate (cd/mp) | 350 |
| Contrast | 1000:1 |
| Unghi vizibilitate | 170°/160° |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1080 |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Rata refresh | 144Hz (Overclock to 180Hz) |
| Alte caracteristici ecran | Non-glare; Flicker free |
Conectivitate
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| USB 3.0 | 2 |
Informatii suplimentare
| Video | Trace Free; Color Temperature; Gamma adjustment; GamePlus; Low Blue Light; GameVisual |
| Montare pe perete | VESA (100 x 100 mm) |
| Inclinare | -5°~20° |
| Pivot | 0°~+90° |
| Pivotare (stanga/dreapta) | +60°~-60° |
| Reglare pe inaltime | 120 mm |
| Putere consumata | <65W |
| Securitate | Kensington lock |
| Alte specificatii | HDCP support |
| Standarde/Certificari | BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, CU, ErP, FCC, J-MOSS, KCC, PSE, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), RCM, TUV Flicker-free , eStandby, TUV Low Blue Light |
| Accesorii incluse | Cablu de alimentare, Adaptor alimentare, Cablu DP, Cablu USB 3.0, Cablu HDMI, CD suport, Ghid de instalare rapida |
Garantie
| Garantie comerciala | 3 ani Free pick-up & return |
| Garantie de conformitate | 2 ani |
Altele
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 56.16 x 7 x 32.97 (Fara stand); 56.16 x 23.79 x 41.82-53.82 |
| Culoare | Negru |
| Greutate (kg) | 6.6 |















